Anna Matyasek i Kamil Piórkowski w "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 2": Uczestniczka konkursów piękności i właściciel agencji hostess. Poznajcie kolejnych uczestników!

"Hotel Paradise 2": Uczestniczka konkursów piękności i właściciel agencji hostess. Poznajcie kolejnych uczestników!

"Hotel Paradise 2" startuje już 31 sierpnia na antenie TVN 7. Produkcja powoli zdradza nazwiska kolejnych uczestników, których poznamy w trakcie drugiego sezonu hitowego show. Do grona uczestników właśnie dołączyli Kamil Piórkowski oraz Anna Matyasek. Kim są i czy to właśnie oni okażą się najsilniejszym ogniwem programu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2". Oto nowi uczestnicy programu: Dominika Konował i Ivan Yevtushenko

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Kamil Piórkowski i Anna Matyasek w "Hotelu Paradise 2"

Premiera drugiego sezonu "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Czas więc powoli poznawać uczestników, którzy zameldują się w tytułowym hotelu. Poznaliśmy już Magdę Jankowską, którą wielu widzów kojarzy jeszcze z "Bitwy na głosy", Dominikę Konował, Ivana Yevtushenko oraz Łukasza Karpińskiego, który kilka lat temu wystąpił również w programie randkowym "Take me out - umów się ze mną. Czas na kolejne gorące nazwiska. Do ekipy dołączają Anna Matyasek i Kamil Piórkowski. Czas ich poznać! 

Anna Matyasek i Kamil Piórkowski w
Instagram

Anna Matyasek z "Hotelu Paradise 2" 

Anna Matyasek ma 25 lat i pochodzi z Wrocławia. Z informacji podanych na stronie programu "Hotel Paradise" dowiadujemy się, że jest finansistką, która na co dzień pracuje w banku. Wcześniej pracowała na giełdzie i zajmowała się kryptowalutami. Interesuje się branżą urodową, tańczy i gra w tenisa. Występowała również w konkursach piękności. Jest finalistką Miss Dolnego Śląska 2019 oraz półfinalistką konkursy Wielkopolska Miss 2018. Jej uroda z pewnością oczaruje pozostałych uczestników! 

Annę cechuje elokwencja i spontaniczność. Jest szalona i lubi imprezować. 

Jest przyjacielska i umie dogadać się z każdym, kto tylko tego chce. Uwielbia nowe znajomości. Całe życie starała się zachowywać porządnie i przejmowała się zdaniem innych. Postanowiła tupnąć wreszcie nogą i złapać życie za rogi tak, by nie żałować rzeczy na które się nie zdecydowała. Jej motto to „żyj całym sobą albo giń”. - czytamy na stronie programu 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A N N A (@ann_matyasek)

Szuka mężczyzny pewnego siebie, dowcipnego, uczuciowego i szczerego. Czy w "Hotelu Paradise" spotka swoją miłość? A może skupi się wyłącznie na wygranej? O tym przekonamy się już za kilka dni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A N N A (@ann_matyasek)

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise 2"

Kamil Piórkowski to kolejny uczestnik "Hotelu Paradise 2". Ma 25 lat i pochodzi z Chorzowa. Zawodowo pracuje jako event manager i jest właścicielem agencji hostess. Jest optymistą, który mocno stawia na swój rozwój osobisty. Uwielbia podróżować. 

W kobiecie szuka przyjaciela, osoby której można zaufać i wszystko powiedzieć. Ma alergie na zdradę i nieszczerość. Jeśli kocha, potrafi dla swej miłości zorganizować spontaniczną randkę w Tajlandii. Uważa się za człowieka otwartego, który „wali prosto z mostu”. Łatwiej mu się żyje, od kiedy po prostu mówi ludziom, czego od nich oczekuje albo co o nich myśli. Uwielbia flirt i długie rozmowy nocą.- czytamy na stronie "Hotelu Paradise"

Kamil zdradził, że jego ideałem jest wysoka kobieta o długich włosach i głębokim spojrzeniu. Czy odnajdzie go na rajskiej wyspie? 

Zobacz także: Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise 2" już wcześniej zabiegał o względy kobiet w innym programie! Z jakim skutkiem?

Kamil Piórkowski dołącza do "Hotelu Paradise 2". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Pi (@kamil.hotelparadise2)

Czy przystojny właściciel agencji hostess z Chorzowa podbije serca uczestniczek? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Pi (@kamil.hotelparadise2)

Zobacz także
Chris z Hotelu Paradise spotyka się z kimś

"Hotel Paradise": Chris ma nową dziewczynę?! Co o niej powiedział?

Marietta z Hotelu Paradise o nowym związku

"Hotel Paradise": Marietta jest gotowa na nowy związek po rozstaniu z Chrisem?!

 

Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk w "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Znamy kolejnych uczestników. On romantyk, ona żyleta! Kim są Monika I Bartek?
"Hotel Paradise 2": Znamy kolejnych uczestników. On romantyk, ona żyleta! Kim są Monika I Bartek?

Produkcja " Hotel Paradise " zdradziła imiona kolejnych uczestników drugiej edycji hitowego show. W rajskim hotelu zamelduje się kolejnych dwoje uczestników. Zapowiada się gorąca rywalizacja, którą będziemy mogli śledzić już od 31 sierpnia! Kim są tajemniczy Bartosz i Monika? Poznajcie ich.  Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Uczestniczka konkursów piękności i właściciel agencji hostess. Poznajcie kolejnych uczestników! Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk w "Hotelu Paradise 2"  Druga edycja miłosno-rywalizacyjnego show wkracza na antenę TVN 7 już 31 sierpnia. Temperatura w "Hotelu Paradise" znowu osiągnie temperaturę wrzenia, wszystko za sprawą uczestników! Do tej pory ujawniono już szóstkę pierwszych mieszkańców "Hotelu Paradise" będą to Magda Jankowska, Dominika Konował, Anna Matyasek, Ivan Yevtushenko, Łukasz Karpiński i Kamil Piórkowski. Do tego grona dołączą także Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk. Kim są nowi uczestnicy?  Bartosz Graczyk ma 22 lata i pochodzi z Lublina. Uwielbia gotować. Marzy o romantycznej miłości, ale czy znajdzie ją w programie, w którym wszystkie chwyty są dozwolone?  Gdy jest z kimś, oddaje się tej osobie całkowicie. Zawsze staje w obronie płci pięknej. Jego ideał to ambitna i szalona brunetka o ciemnych oczach, dbająca o sylwetkę. Uwielbia też tatuaże - czytamy w opisie. Bartosz wychował się w rodzinie sportowców, więc aktywność fizyczna jest częścią jego życia i chciałby dzielić tę pasję z przyszłą partnerką. W programie liczy na dobra zabawę, ciekawe znajomości, ale nie wyklucza również związku!  Do ekipy dołącza także 26-letnia Monika Brzyśkiewicz z Wrocławia. Piękna właścicielka salonu kosmetycznego może...

Hotel Paradise
Instagram/Facebook
Newsy
"Hotel Paradise 2". Oto nowi uczestnicy programu: Dominika Konował i Ivan Yevtushenko
"Hotel Paradise 2". Oto nowi uczestnicy programu: Dominika Konował i Ivan Yevtushenko

Druga edycja  "Hotelu Paradise"  zbliża się wielkimi krokami, a my właśnie powoli poznajemy kolejnych uczestników show! Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że pierwszą mieszkanką hotelu na Bali jest Magda Jankowska, a dzisiaj poznaliśmy kolejne dwie osoby! To Dominika Konował i Ivan Yevtushenko. Kim są i jak wyglądają? Zobaczcie!  Zobacz także:  Znamy pierwszą uczestniczkę drugiej edycji "Hotelu Paradise"! Widać, że jest fanką medycyny estetycznej! Mamy jej stare zdjęcia Znamy kolejnych uczestników drugiej edycji "Hotelu Paradise"!  Kolejni mieszkańcy drugiej edycji "Hotelu Paradise" już są znani! Do Magdy Jankowskiej dołączyli 24-letnia Dominika Konował oraz 23-letni Ivan Yevtushenko! Poznajcie ich sylwetki.  Dominika Konował pochodzi z Poznania i jest menagerem studia tatuażu. Stawia na dość oryginalny wygląd - uwielbia kolczyki i tatuaże, więc zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Kocha taniec, który trenowała od 7. roku życia. Jak czytamy na stronie tvn.pl, jest również bardzo ufna i wrażliwa.  Empatyczna, otwarta, szczera, wrażliwa i kreatywna. Często się wzrusza. Nie wierzy w siebie, szybko się poddaje i jest zbyt ufna. Doskonale wie, że często jest przez to wykorzystywana, daje się łatwo zmanipulować i oszukać - czytamy na stronie tvn.pl Czego zatem szuka na Bali? Oczywiście prawdziwej miłości! Nie zamierza tracić czasu na przelotne romanse - należy do długodystansowców. A co kręci ją u mężczyzn?  Ładny uśmiech, mocne spojrzenie, pewność siebie, zaradność, sportowa sylwetka, ładne dłonie - czytamy na stronie tvn.pl  Taka właśnie jest Dominika Konował, uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise"!  Być może serce Dominiki skradnie pochodzący z Ukrainy  Ivan...

Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"
Jan Bielecki
TV-Show
"Hotel Paradise 3". Pierwszy odcinek już dziś! Przypominamy największe dramy 2. edycji. O tych awanturach ciężko zapomnieć
Co wydarzy się w najnowszej edycji "Hotelu Paradise" i czy uczestnicy zapewnią nam równie duże emocje, jak ich poprzednicy? W "Hotel Paradise 2" nie zabrakło dram. Przypominamy największe z nich!

Premierowy odcinek 3. edycji " Hotelu Paradise " pojawi się na TVN 7 już dziś, 22 lutego o godzinie 20:30. Nikt nie ma wątpliwości, że nowi uczestnicy zapewnią widzom ogromne emocje, czy jednak wysportowany Marcin "Groszek" Grajoszek , trener personalny Dawid Susicki , temperamentny  Krystian Feretti , kochający muzykę Simon Price ze słonecznej Kaliforni, piękna Basia Pędlowska , artystyczna Bogusia Brzezińska , szalona Kornelia Głaszcz czy egzotyczna Luiza Benzouaoua , przeskoczą poprzeczkę, którą tak wysoko postawili przed nimi uczestnicy poprzednich edycji telewizyjnego reality-show? Musimy przyznać, że w "Hotelu Paradise 2" naprawdę się działo! Pamiętacie słowne potyczki Kamila i Magdy, wojnę pomiędzy Sonią i Dominiką czy miłosne zawirowania pomiędzy Dominiką, Bartkiem i Arturem? To zaledwie jedna trzecia dram, które rozgrywały się na oczach całej Polski. Postanowiliśmy odświeżyć wam pamięć i przypomnieć sceny, które wzbudziły w widzach największe emocje! Zobacz także:   "Hotel Paradise 2": Sonia rozstała się ze swoim chłopakiem?! Fani mają dowody, a ona... nie zaprzeczyła!  "Hotel Paradise 2" - największe dramy sezonu! „Hotel Paradise” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i musimy przyznać, że nie raz przyprawił nas o prawdziwe wypieki. Odcięci od świata single, którzy walczą nie tylko o poznanie swojej drugiej połówki, ale również o główną nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych, muszą utrzymać się w programie jak najdłużej - knują, kombinują, zawierają sojusze i oddają się miłosnym uniesieniom, co już nie raz doprowadziło do prawdziwych awantur! Pamiętacie je? Sonia Szklanowska VS Kamil Piórkowski  To była prawdziwa wojna. Jak się okazało, odrzucenie zalotów Kamila Piórkowskiego...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik