Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram

W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"

Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram

Pobyt w "Hotelu Paradise" kosztuje Sonię wiele emocji. Kiedy już zaczynała czuć coś do Roberta, Monika dostała możliwość przemieszania duetów. Pomimo tego, że zmiany dotknęły wszystkich uczestników, najbardziej ucierpiała na tym Sonia, która jest przerażona wizją, że Monika zmanipuluje Roberta, w wyniku czego to właśnie ją wybierze na "rajskim rozdaniu". Do tej pory obawiała się tylko jej, jednak okazuje się, że jeszcze większym zagrożeniem może okazać się... Magda! Dziewczyny wraz z Robertem wzięły udział we wspólnej randce, która doprowadziła najmłodszą uczestniczkę do płaczu!

Co się wydarzyło? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie?

"Hotel Paradise 2": Co dalej z relacją Soni z Robertem? Czy Magda stanie im na przeszkodzie?

Losy uczestników zmieniają się z dnia na dzień. W "Hotelu Paradise" wszystkie chwyty są dozwolone. Tutaj nie chodzi tylko o miłość ale także o pieniądze! Sonia obawia się najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Monika na dobre odbierze jej Roberta?

Wczorajsza "puszka pandory" nie była najszczęśliwsza dla zauroczonej w Robercie uczestniczki. Wypowiadając się na temat Moniki i Soni pomylił imię tej drugiej!

Z Moniką mam dobry kontakt, zobaczyłem u niej coś więcej - zaczął niefortunnie mając na myśli Sonię, a nie jej rywalkę - Muzycznie, artystycznie jest do mnie podobna, więcej nas łączy - dodał.

Czy to spowodowało, że Sonia poczuła się jeszcze bardziej niepewnie? Niefortunna pomyłka Roberta to nie była jedyna przykra niespodzianka, która ją spotkała z jego strony. Uczestnicy mieli możliwość wskazania dwóch uczestniczek, z którymi chętnie wybraliby się na randkę. Robert jako pierwszą wskazał Sonię, a jako drugą... Magdę! Czyżby przypuszczenia Ivana, że to nie Sonię ani Monikę wybierze podczas "rajskiego rozdania", a właśnie Magdę miały się sprawdzić? 

Do momentu wczorajszej randki Sonia nawet nie podejrzewała, że powinna się obawiać również Magdy! W dodatku szczera blondynka nie ułatwiała sprawy Robertowi, wprawiając go w zakłopotanie: 

Wczoraj powiedziałeś, że ci się podobam. (...)  No Robert, chciałbyś mnie też poznać? Pamiętasz, co mi mówiłeś?

Sonia podsumowała tę niezręczną randkę gorzkimi słowami: 

Czuję się oszukana, nabrana, tak po chamsku.

Jak myślicie, jak dalej potoczy się ta zawiła relacja? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny mają dość zachowania Moniki! Będzie wojna?!

Sonia obawia się tego, jak potoczy się jej relacja z Robertem. Czy uczestnik, na którym jej zależy wybierze ją podczas "rajskiego rozdania"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Do tej pory obawiała się jedynie Moniki, która zawarła układ z Robertem jeszcze przed dołączeniem Soni do programu. Teraz okazuje się, że powinna obawiać się również Magdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Sonia z "Hotelu Paradise" o chorobie mamy i śmierci dziadka
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43