"Hotel Paradise 2": Związek Julii i Kamila rozpadnie się?
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"

"Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"

Ostatnie godziny przed "rajskim rozdaniem" są zawsze pełne emocji. To już niemal półmetek pobytu uczestników w "Hotelu Paradise". Po ostatniej pandorze decyzją grupy program opuściła Magda. Z kolei podczas najbliższych eliminacji odpadnie aż dwóch uczestników. W dodatku relacja Julii i Kamila zaczyna wisieć na włosku. Julia ma już dość: 

Myślę, że on w życiu codziennym źle traktuje kobiety. jestem skłonna tak pomysleć... - wyznała w rozmowie z Anią 

Co się wydarzyło pomiędzy tą dwójką? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 2": Związek Kamila i Julii rozpadnie się podczas "rajskiego rozdania"?

Julia od początku swojego pobytu w "Hotelu Paradise" jest związana Kamilem. Pomiędzy tym duetem coraz częściej dochodzi do spięć. Mocny charakter Kamila i fakt, że ciągle sprowadza swoją partnerkę na ziemię, sprawia, że Julia staje się wycofana. 

Masz tak ciężkie wady do zgryzienia... Za dużą władczość. Jak jesteś taki wśród innych ludzi to fajnie, bo widać z daleka, że nosisz spodnie, ale jeżeli robisz to w stosunku do mnie to mam wrażenie, że chcesz mnie zrównać z ziemią - powiedziała do Kamila.

Uczestnik zasugerował Julii, że zupełnie błędnie go postrzega.

Ja nie widzę nas w przyszłości. Ty mówisz, że chcesz się zmienić. a potem wszystko jest inaczej. Ja nie zamierzam swojego czasu marnować na kłótnie. - skwitowała

Kamil zapewnił, że mimo zdania Julii, wciąż będzie o nią zabiegał. Jednocześnie zasugerował, że jego partnerka zmienia zdanie kilka razy dziennie, dlatego nie zamierza poważnie traktować jej zachowania. 

Nie będę go na siłę ustawiać. Jak on chce cały czas robić z siebie pajaca, to niech sobie robi. Mnie śmieszy jego zachowanie i to jak sobie z tym nie radzi, jak się zachowuje. On na siłę chce pokazać, jaki jest władczy. Po co? Ja już odpuściłam. Dla mnie to jest żart. 

Julia chciałaby w końcu odetchnąć. W związku z Kamilem czuje, że nie może mieć swojego zdania. Każda próba rozmowy kończy się kłótnią. 

Jest tak wredny czasami, że masakra po prostu. Myślę, że on w życiu codziennym śle traktuje kobiety, jestem skłonna tak pomysleć. (...) Jestem taka twarda, że on sobie teraz wbił do głowy, że mnie musi przebić. Non stop jakaś dogryzka a jak juz nie wie co powiedzieć to podnosi głos. - wyznała w rozmowie z Anią

Kamil chyba również czuje, że jego relacja z Julią zmierza w złym kierunku. Zasugerował, że jeżeli podczas "rajskiego rozdania" stanie za nią Robert, żeby go wybrała. 

Będzie to zadośćuczynienie za to, że wywaliłem Madzie i będzie fajnie. 

Czy Kamil naprawdę tego chce? Co zdecyduje Julia, kiedy faktycznie będzie musiała wybierać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Widzowie są wściekli na zachowanie Artura i Kamila! Zarzucają im powierzchowność i brak szacunku do kobiet

Kamil i Julia postanowią przerwać swój związek? Są ze sobą nierozłącznie odkąd ona pojawiła się w programie. Czy ich mocne charaktery spowodują, że nie będą mogli ze sobą już wytrzymać. 

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe

Podczas najbliższego "rajskiego rozdania" odpadną aż dwie osoby, czy wśród uczestników, którzy wrócą do domu będzie dotychczasowy lider grupy, czyli Kamil? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Zobacz także
Ania i Ivan - Hotel Paradise 2

W "Hotel Paradise 2" pierwsza kłótnia Ani i Ivana! "To było po prostu bezczelne!" O co poszło?

Hotel Paradise 2 - zmiany w show

Pora na nowy QUIZ z "Hotelu Paradise 2"! Nadążasz jeszcze? Sprawdź się!

 

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 
"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 

Jeszcze niedawno Artur i Kamil knuli jak pozbyć się z programu Adama. Jednak atmosfera i relacje pomiędzy uczestnikami " Hotelu Paradise 2"  są tak dynamiczne, że ciężko jest za nimi nadążyć. W dzisiejszym odcinku Artur nieoczekiwanie zadeklarował, że jeżeli nadarzy się okazja, to zdecydowanie dogadałby się z Julią. Czy Kamil powinien zacząć się obawiać? W tym wypadku sprzymierzeniec zamienia się w rywala. Czy wykorzysta narastający kryzys i wzajemne frustracje na linii Julia-Kamil?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety" "Hotel Paradise 2": Artur jest coraz bardziej zainteresowany Julią Podczas ostatniego "rajskiego rozdania" Kamil nie czuł się już tak pewnie jak dotychczas. Julii zaczyna przeszkadzać zbyt władcza osobowość Kamila. Niedawno oznajmiła partnerowi, że przez niego zaczyna być wycofana i nie potrafi być sobą. Kamil z kolei nie chce dać partnerce luzu z obawy, że "wejdzie mu na głowę". Przed ostatnimi eliminacjami Julia nie wiedziała, czy w dalszym ciągu chce tkwić w relacji z Kamilem, jednak ostatecznie dała mu kolejną szansę, odsyłając Roberta do domu.  Od jakiegoś czasu każda wymiana zdań pomiędzy Kamilem a Julią kończy się kłótnią. Czy Artur postanowi wykorzystać ich chwilową słabość? Podczas dzisiejszego odcinka aktualny partner Dominiki pozwolił sobie na czuły gest w stronę Julii. Obserwujący sytuację Kamil postanowił zareagować i przysiadł się bliżej partnerki.  Wiadomo, jestem zazdrosny ale jestem też pewny Julii - zapewnił. Nie jest tajemnicą, że planem Artura jest wyeliminowanie z gry Kamila, którego uważa, za swojego największego przeciwnika, w dodatku coraz bardziej zaczyna interesować go relacja z Julią:  Julia nie jest...

"Hotel Paradise 2": Julia zablokowała Artura i Atę
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?
"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?

Julia i Kamil byli mocnymi graczami w " Hotelu Paradise ". Przez długi czas wiele osób nie miało wątpliwości, że ta para pojawi się w finałowym składzie. Kamil był doskonałym graczem i potrafił podporządkować sobie drużynę. Niestety nagły splot zdarzeń sprawił, że zarówno on jak i Julia nagle musieli pożegnać się z programem. Niedługo później Julia dostała możliwość powrotu. W dodatku mogła wrócić z Kamilem, jednak nie przywróciła go do gry. Podczas "puszki pandory" wbiła nieobecnemu Kamilowi szpilę mówiąc, że wcale nie żałuje tej decyzji, a argumentów, których użyła nie spodziewała się nawet Magda, która miała z uczestnikiem największy konflikt. Co powiedziała Julia?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu! "Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi  Kamil dostał szansę na najszybszy powrót do "Hotelu Paradise" w historii programu, jednak jego potrzeba bycia liderem nie pozwoliła mu na najmniejszy kompromis nawet względem Julii, do której żywił uczucia. Julia dostała możliwość powrotu do programu solo lub w duecie. Mogła przywrócić Kamila już kilka minut po tym, jak pożegnał się z ekipą. Ostatecznie z powodu zaborczości uczestnika postanowiła nie dawać mu kolejnej szansy w programie:  - Mam nadzieję, że jeżeli coś było prawdziwe, to będę miała okazję, by to zmienić, ale w tym programie się nie dogadamy.  - Jeżeli widzisz coś inaczej, to ja nie będę ci na siłę za każdym razem udowadniał, że jest inaczej jak widzisz. Jestem sobą, jeśli nie akceptujesz mnie, to widocznie musisz być z kimś innym - dodał na koniec Kamil Uczestnicy przebywający w "Hotelu Paradise" nie mogli zrozumieć decyzji Julii. Przez...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi " Hotelu Paradise ". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają" Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu?  Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać:  On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii. Powrót Roberta poruszył też...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner