"Hotel Paradise 2": Związek Julii i Kamila rozpadnie się?
Instagram

"Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety"

"Hotel Paradise 2": Związek Julii i Kamila rozpadnie się?
Instagram

Ostatnie godziny przed "rajskim rozdaniem" są zawsze pełne emocji. To już niemal półmetek pobytu uczestników w "Hotelu Paradise". Po ostatniej pandorze decyzją grupy program opuściła Magda. Z kolei podczas najbliższych eliminacji odpadnie aż dwóch uczestników. W dodatku relacja Julii i Kamila zaczyna wisieć na włosku. Julia ma już dość: 

Myślę, że on w życiu codziennym źle traktuje kobiety. jestem skłonna tak pomysleć... - wyznała w rozmowie z Anią 

Co się wydarzyło pomiędzy tą dwójką? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

"Hotel Paradise 2": Związek Kamila i Julii rozpadnie się podczas "rajskiego rozdania"?

Julia od początku swojego pobytu w "Hotelu Paradise" jest związana Kamilem. Pomiędzy tym duetem coraz częściej dochodzi do spięć. Mocny charakter Kamila i fakt, że ciągle sprowadza swoją partnerkę na ziemię, sprawia, że Julia staje się wycofana. 

Masz tak ciężkie wady do zgryzienia... Za dużą władczość. Jak jesteś taki wśród innych ludzi to fajnie, bo widać z daleka, że nosisz spodnie, ale jeżeli robisz to w stosunku do mnie to mam wrażenie, że chcesz mnie zrównać z ziemią - powiedziała do Kamila.

Uczestnik zasugerował Julii, że zupełnie błędnie go postrzega.

Ja nie widzę nas w przyszłości. Ty mówisz, że chcesz się zmienić. a potem wszystko jest inaczej. Ja nie zamierzam swojego czasu marnować na kłótnie. - skwitowała

Kamil zapewnił, że mimo zdania Julii, wciąż będzie o nią zabiegał. Jednocześnie zasugerował, że jego partnerka zmienia zdanie kilka razy dziennie, dlatego nie zamierza poważnie traktować jej zachowania. 

Nie będę go na siłę ustawiać. Jak on chce cały czas robić z siebie pajaca, to niech sobie robi. Mnie śmieszy jego zachowanie i to jak sobie z tym nie radzi, jak się zachowuje. On na siłę chce pokazać, jaki jest władczy. Po co? Ja już odpuściłam. Dla mnie to jest żart. 

Julia chciałaby w końcu odetchnąć. W związku z Kamilem czuje, że nie może mieć swojego zdania. Każda próba rozmowy kończy się kłótnią. 

Jest tak wredny czasami, że masakra po prostu. Myślę, że on w życiu codziennym śle traktuje kobiety, jestem skłonna tak pomysleć. (...) Jestem taka twarda, że on sobie teraz wbił do głowy, że mnie musi przebić. Non stop jakaś dogryzka a jak juz nie wie co powiedzieć to podnosi głos. - wyznała w rozmowie z Anią

Kamil chyba również czuje, że jego relacja z Julią zmierza w złym kierunku. Zasugerował, że jeżeli podczas "rajskiego rozdania" stanie za nią Robert, żeby go wybrała. 

Będzie to zadośćuczynienie za to, że wywaliłem Madzie i będzie fajnie. 

Czy Kamil naprawdę tego chce? Co zdecyduje Julia, kiedy faktycznie będzie musiała wybierać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Widzowie są wściekli na zachowanie Artura i Kamila! Zarzucają im powierzchowność i brak szacunku do kobiet

Kamil i Julia postanowią przerwać swój związek? Są ze sobą nierozłącznie odkąd ona pojawiła się w programie. Czy ich mocne charaktery spowodują, że nie będą mogli ze sobą już wytrzymać. 

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe

Podczas najbliższego "rajskiego rozdania" odpadną aż dwie osoby, czy wśród uczestników, którzy wrócą do domu będzie dotychczasowy lider grupy, czyli Kamil? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11