Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" 

Hotel Paradise: Kim jest Ata Postek?

Chyba żaden uczestnik w drugiej edycji "Hotelu Paradise" nie miał tak entuzjastycznego przyjęcia w sieci jak Ata Postek. Internauci są zachwyceni jej poczuciem humoru i mają pewność, że jeszcze namiesza. Mocna osobowość nowej uczestniczki przypadła do gustu męskiej części ekipy, z kolei dziewczyny zrozumiały, że Beata może być dla każdej z nich zagrożeniem. Już dawno żadna nowa uczestniczka nie wywołała widzach aż tylu emocji. Zobaczcie, co piszą o niej w sieci. 

Zobacz także: Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

Ata Postek w "Hotelu Paradise". Reakcje internautów

Ata Postek dopiero co dołączyła do "Hotelu Paradise" a internauci mówią już tylko o niej. Udział w programie TVN 7 nie jest jednak jej telewizyjnym debiutem. Rok wcześniej wystąpiła w "Klinice bez tajemnic", gdzie w programie poddała się operacji plastycznej piersi. 

Ata Postek w "Hotelu Paradise" wyróżnia się ogromnym dystansem i zabawnym uosobieniem. Niemalże od samego wejścia dogadała się z męską częścią uczestników. Dziewczyny jednak podeszły do nowej z dystansem. Zbyt szybko przełamany dystans z chłopakami sprawił, że mimo wszystko poczuły się zagrożone. W dzisiejszym odcinku Ata będzie mogła rozbić jedną z par, aby przestać być singielką. Kogo wybierze? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem po wczorajszej emisji na profilu "Hotelu Paradise" pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych Atą internautów: 

- Oni wszyscy już chyba myśleli, że nikt im nie podskoczy i ze jak ktoś nowy wejdzie do programu to nie będzie miał nic do gadania😅 a tu proszę, wjeżdża Beata i robi co chce. Brakowało tam kogoś takiego jak Ona, aby narobić ambarasu! 🤯🔥
- Jezu jaka fajna dziewczyna! Serio, nie wierzę że wam się udało kogoś takiego znaleźć 😁
- 😂😂😂 Ata zrobi tam rozpierduche 🔥
- Ata , chylę czoła, uwielbiam twoje poczucie humoru, pierwszy raz osoba. która wywołuje uśmiech na twarzy i już cię bardzo lubię 😁😁👍👏
- Wreszcie można się pośmiać oglądając HP. Takie osoby w programie to strzał w 10 😂
- Po zapowiedzi na koniec ostatniego odcinka (tak go zmontowano) spodziewałam się jakiej toksycznej laski, a podczas dzisiejszego odcinka miałam wielki uśmiech na twarzy 😊 Ata jest tak niesamowicie pozytywna, że swoim przybyciem całkowicie odmieniła atmosferę programu. I to poczucie humoru! Petarda! Mega sympatyczna osoba! :))

Znalazło się również kilku sceptyków, jednak zdecydowana większość jest zachwycona nową uczestniczką: 

- Dla mnie w ogóle ona nie jest zabawna wręcz irytująca
- Dramat... Prosimy o normalne dziewczyny a gwiazdki z IG 🙏🙏🙏
- Fajna babka ale to jej gadanie jest irytujące.

Czy Ata Postek okaże się czarnym koniem tej edycji? Jedno jest pewne, przy niej nie da się nudzić! 

Zobacz także: Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka

Internauci są zachwyceni poczuciem humoru nowej uczestniczki. Czy Ata Postek okaże się największą konkurencją dla dziewczyn? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Ata Postek ma 27 lat i zawodowo pracuje jako asystentka stylisty. Widzowie mogą kojarzyć ją z programu "Klinika bez tajemnic". gdzie przeszła operację plastyczną piersi. Prywatnie jest również siostrą fryzjera gwiazd Łukasza Postka. Czy ma szansę wygrać "Hotel Paradise 2"?

Ata Postek w Hotelu Paradise 2. Kim jest Beata Postek
Instagram

Zobacz także
Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"

"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?

"Hotel Paradise 2": Kamil gorzko o Julii: "Nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie"

 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?
Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?

Do " Hotelu Paradise " dołączyła kolejna uczestniczka. W dodatku już na wstępie okazało się, że Robert jest jej dobrym znajomym! Czy ta relacja okaże się jej asem w rękawie i pozwoli przetrwać nieuchronnie zbliżające się "rajskie rozdanie"?  Warto wspomnieć, że miłosny program TVN7 nie jest jej telewizyjnym debiutem. Ata Postek wystąpiła również w programie TVN Style, gdzie na oczach kamer poddała się m.in. operacji plastycznej piersi. Jak wyglądała przed? Koniecznie musicie to zobaczyć.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Hania Balwierczak zoperowała nos?! Mamy jej zdjęcie po zabiegu! Ata Postek w "Hotelu Paradise" 2 Acie Postek świat showbiznesu nie jest obcy. Już teraz ma grono znanych koleżanek a widzowie mogą kojarzyć ją np. z "Kliniki bez tajemnic", gdzie poddała się operacji plastycznej biustu. Prywatnie jest również siostrą fryzjera gwiazd Łukasza Postka, a sama pracowała jako asystentka stylisty Grzegorza Blocha.  Ata Postek, właściwie Beata Postek, dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise". Aktualnie to właśnie ona zamieszka singlówkę. Pojawiając się w hotelu z radością przywitała się ze swoim dobrym znajomym, którym okazał się być Robert Kapica. Czy to oznacza, że Karolina Mrozicka, która również dopiero co weszła do programu i przywróciła do niego Roberta, może czuć się zagrożona? W końcu podczas najbliższego "rajskiego rozdania" program opuści jedna z pań.  Robert, jeszcze niedawno będący na przegranej pozycji, dziś może rozdawać karty. Uczestnicy nie będą w stanie przewidzieć jego kolejnego ruchu.  Ata Postek przed operacją plastyczną biustu Uważni widzowie z pewnością kojarzą Atę Postek nie tylko z sieci ale również z popularnego programu TVN Style...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Ata Postek oczarowała męską ekipę " Hotelu Paradise " swoją osobowością! Niestety dziewczyny mimo dobrego pierwszego wrażenia, wcale nie czują się przy niej pewnie. Artur niespodziewanie oznajmił Dominice, że nic do niej nie czuje i to koniec ich związku. Z kolei Dominika przyznała, że czuje się oszukana i bardzo żałuje, że dała się namówić na wyeliminowanie z gry Bartka. Przez relację z Arturem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy nowa uczestniczka Ata tak szybko odbije jej partnera?  Zobacz także:  Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed? Hotel Paradise 2: Artur zostawi Dominikę dla Aty? Ata Postek wprowadziła sporo humoru do "Hotelu Paradise 2", jednak nie wszystkim jest do śmiechu. Szczególnie dziewczynom, dla których nowa uczestniczka okazała się być sporą konkurencją. Nawet zakochana Ania, boi się o Ivana.  Artur, Robert i Ata zaczynają spiskować. Nowa uczestniczka przyznała także Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Uczestnik coraz bardziej zastanawia się co zrobić, gdy nowa faktycznie podejdzie do niego podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa, że nie jest w jego typie ale swoim charakterem nadrabia wszystko.  Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuje się w towarzystwie partnera:  To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana.  Przyznała, że na początku wszyscy im zazdrościli, jednak aktualna relacja nie ma nic wspólnego z tym, co działo się między nimi na początku.  - Nie przyszedłem tutaj, żeby w układ wejść. Żałujesz, że nie wybrałaś Bartka? - zapytał Artur podczas śniadania - Tak, czasami żałuje - przyznała Ostatecznie Artur postanowił definitywnie zakończyć...

Czy Artur i Ata z "Hotelu Paradise 2" są nadal razem?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam" 
"Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam" 

Beata Ata Postek i Artur Sargsyan zawalczą o główną wygraną w finale drugiej edycji " Hotelu Paradise ". Czy ich związkowi udało się przetrwać poza programem? Początkowo dla każdego z nich to był tylko układ. Artur jako pierwszy zauroczył się w partnerce, jednak wiedział, że Ata do niego nic nie czuje i nie chciał kontynuować tego na siłę. Im bliżej finału, tym Ata była coraz bardziej otwarta na nowy związek z Arturem. Mimo tego, że niczego sobie nie obiecali przyznała:  On jest wspaniały i naprawdę dbałby o kobietę, czuje się przy nim bezpieczna. Jest potencjał mega.  Czy po programie ich relacja się rozwinęła? Ata umieściła post, w którym wypowiedziała się na temat swojej relacji z Arturem. Zobaczcie, co zdradziła tuż przed finałem!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!" Ata i Artur są parą po programie? Artur i Ata byli pierwszą finałową parą, która została wyłoniona podczas ostatecznej "puszki pandory" drugiej edycji "Hotelu Paradise". Już dziś dowiemy się czy to właśnie oni czy Sonia i Łukasz staną na przeciw siebie na rajskiej "ścieżce lojalności".  Czy Beata Postek i Artur Sargsyan związali się ze sobą po programie? Ich relacja w show rozwijała się zdecydowanie najwolniej. Uczestnicy bazowali na zaufaniu i przyjaźni i nawet nie starali się romansować. Wielu widzów uważa jednak, że Ata bardzo dobrze wpłynęła na partnera i stworzyliby zgodną parę. Artur kilka razy przyznał przed kamerami, że zauroczył się w Acie. Uczestniczka z kolei była bardzo powściągliwa w okazywaniu uczuć względem Artura ale niejednokrotnie stwierdziła, że byłby bardzo opiekuńczym partnerem, który z pewnością dbałby o...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner