Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Chyba żaden uczestnik w drugiej edycji "Hotelu Paradise" nie miał tak entuzjastycznego przyjęcia w sieci jak Ata Postek. Internauci są zachwyceni jej poczuciem humoru i mają pewność, że jeszcze namiesza. Mocna osobowość nowej uczestniczki przypadła do gustu męskiej części ekipy, z kolei dziewczyny zrozumiały, że Beata może być dla każdej z nich zagrożeniem. Już dawno żadna nowa uczestniczka nie wywołała widzach aż tylu emocji. Zobaczcie, co piszą o niej w sieci. 

Zobacz także: Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?

Ata Postek w "Hotelu Paradise". Reakcje internautów

Ata Postek dopiero co dołączyła do "Hotelu Paradise" a internauci mówią już tylko o niej. Udział w programie TVN 7 nie jest jednak jej telewizyjnym debiutem. Rok wcześniej wystąpiła w "Klinice bez tajemnic", gdzie w programie poddała się operacji plastycznej piersi. 

Ata Postek w "Hotelu Paradise" wyróżnia się ogromnym dystansem i zabawnym uosobieniem. Niemalże od samego wejścia dogadała się z męską częścią uczestników. Dziewczyny jednak podeszły do nowej z dystansem. Zbyt szybko przełamany dystans z chłopakami sprawił, że mimo wszystko poczuły się zagrożone. W dzisiejszym odcinku Ata będzie mogła rozbić jedną z par, aby przestać być singielką. Kogo wybierze? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem po wczorajszej emisji na profilu "Hotelu Paradise" pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych Atą internautów: 

- Oni wszyscy już chyba myśleli, że nikt im nie podskoczy i ze jak ktoś nowy wejdzie do programu to nie będzie miał nic do gadania😅 a tu proszę, wjeżdża Beata i robi co chce. Brakowało tam kogoś takiego jak Ona, aby narobić ambarasu! 🤯🔥
- Jezu jaka fajna dziewczyna! Serio, nie wierzę że wam się udało kogoś takiego znaleźć 😁
- 😂😂😂 Ata zrobi tam rozpierduche 🔥
- Ata , chylę czoła, uwielbiam twoje poczucie humoru, pierwszy raz osoba. która wywołuje uśmiech na twarzy i już cię bardzo lubię 😁😁👍👏
- Wreszcie można się pośmiać oglądając HP. Takie osoby w programie to strzał w 10 😂
- Po zapowiedzi na koniec ostatniego odcinka (tak go zmontowano) spodziewałam się jakiej toksycznej laski, a podczas dzisiejszego odcinka miałam wielki uśmiech na twarzy 😊 Ata jest tak niesamowicie pozytywna, że swoim przybyciem całkowicie odmieniła atmosferę programu. I to poczucie humoru! Petarda! Mega sympatyczna osoba! :))

Znalazło się również kilku sceptyków, jednak zdecydowana większość jest zachwycona nową uczestniczką: 

- Dla mnie w ogóle ona nie jest zabawna wręcz irytująca
- Dramat... Prosimy o normalne dziewczyny a gwiazdki z IG 🙏🙏🙏
- Fajna babka ale to jej gadanie jest irytujące.

Czy Ata Postek okaże się czarnym koniem tej edycji? Jedno jest pewne, przy niej nie da się nudzić! 

Zobacz także: Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka

Internauci są zachwyceni poczuciem humoru nowej uczestniczki. Czy Ata Postek okaże się największą konkurencją dla dziewczyn? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Ata Postek ma 27 lat i zawodowo pracuje jako asystentka stylisty. Widzowie mogą kojarzyć ją z programu "Klinika bez tajemnic". gdzie przeszła operację plastyczną piersi. Prywatnie jest również siostrą fryzjera gwiazd Łukasza Postka. Czy ma szansę wygrać "Hotel Paradise 2"?

Ata Postek w Hotelu Paradise 2. Kim jest Beata Postek
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11