Party Stories
"Hotel Paradise 2": Dominika ostrzega Adama przed Sonią
Mat. prasowe
Newsy

W "Hotel Paradise 2" Dominika ostrzega Adama przed Sonią! "Będzie lgnęła do Ciebie, żeby uciec od Krystiana"

Nowy singiel nieco namieszał wśród uczestniczek. Wygląda na to, że Sonia będzie starała się o względy Adama Bilewicza, który właśnie dołączył do "Hotelu Paradise 2". Warto przypomnieć, że koledzy z programu nie zrobili jej przed nim najlepszej reklamy... 

Uważaj na Sonię, na pewno będzie lgnęła do Ciebie, żeby uciec od Krystiana. - ostrzegła go Dominika 

Adam od razu wpadł w oko Soni. Nie tylko ona przyznała, że przypomina nieco Roberta... Czy postanowi iść za głosem serca i zostawi Krystiana od razu po "rajskim rozdaniu"?!

Zobacz także: Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

"Hotel Paradise 2": Sonia zostawi Krystiana dla Adama?

Wygląda na to, że trudna decyzja jaką podjął Krystian podczas "rajskiego rozdania" nie zrobiła zbyt dużego wrażenia na Soni. Mimo poświęcenia uczestnika, dziewczyna wciąż nie widzi powodzenia ich relacji. Do ekipy właśnie dołączył nowy singiel, a ona nie ukrywa swojego zainteresowania: 

Od początku mówiłam, że jak pojawi się nowy uczestnik i gdzieś tam będzie w połowie taki jak ja bym chciała to pouśmiecham się trochę ale czy to wystarczy to kto to wie. 

Uczestnicy powoli mają dość marudzenia Soni. W momencie, w którym Dominika i Julia dowiedziały się, że idą na randkę z nowym uczestnikiem, Sonia nie kryła swojego niezadowolenia i delikatnej zazdrości. Niestety, jej zachowanie ma wpływ na opinie pozostałych na jej temat. Adam wybierał dziewczyny, które zaprosi na randkę na podstawie opinii ich obecnych partnerów. Krystian niestety nie mógł czuć się pewnie: 

Bardzo inteligentna, bardzo specyficzna. Ma wiele cech kobiety, które trzeba rozumieć. Relacja jest dla mnie układowa w tym momencie, ale czas pokaże - powiedział o Soni.

Wracając z randki, również Dominika i Julia postanowiły ostrzec nowego singla przed Sonią: 

Uważaj na Sonię, na pewno będzie lgnęła do Ciebie, żeby uciec od Krystiana. Ona czeka na swojego księcia z bajki i kto wejdzie to ona jest niezadowolona. I dzisiaj dostaje szansę i no dobra, nie podoba jej się Krystian ale może warto się go trzymać, bo Krystian ją wybierze a potem sobie pomogą  i trzeba czasami zagryźć zęby no i trudno. A ona chodzi narzeka, on jej się nie podoba, on jest obrzydliwy i wiesz... dzisiaj dostajemy list a ona "no i super i wy sobie idziecie, a ja znowu nie idę".

Adam Bilewicz przyznał, że na co dzień unika ludzi, którzy nie dzielą się dobrą energią. Jednak po bliższym poznaniu przyznał: 

Atrakcyjna dziewczyna, z wyglądu miałabym u mnie szanse. Nie wiem jak z charakteru. Nie lubię takich marud. 

Sonia przyznała, że Adam jest specyficzny i bardzo podoba jej się jego uśmiech. W dodatku zauważyła podobieństwo do Roberta: 

To taki Robert dla mnie! - ekscytowała się 

Najmłodsza uczestniczka przyznała, że chciałaby spróbować stworzyć relację z nowym, jednak ma wrażenie, że on jest najbardziej zainteresowany Dominiką. Przy wsparciu pozostałych uczestniczek postanowiła zapytać Dominikę, czy również jest zainteresowana nowym singlem: 

To się nie da tak.  To tak nie działa czy ty go chcesz czy nie. To, że z Arturem dziwna wixa jest to ja nie umiem tak, że nagle wali się Artura i sobie pójdę. Co to o mnie świadczy? Że nie miałam żadnych uczuć a ja taka nie jestem. 

Sonia przyznała, że nie rozumie postawy koleżanek: 

Ja nie rozumiem czegoś takiego, skoro one mają swoich chłopaków to niech się ich trzymają. 

Myślicie, że Sonia stworzy relację z Adamem? Póki co, nowy uczestnik musi zdecydować, czy chce stworzyć tymczasową parę z Dominiką czy z Julią, ponieważ to je wybrał na pierwszą randkę. Z kolei Sonia dostała ogromną szansę od Krystiana, który uratował ją przed opuszczeniem "Hotelu Paradise" przyznając, że kierował się sercem. Czy postanowi po raz kolejny zadrwić z jego uczuć? 

Sonia chciałaby stworzyć relację z nowym uczestnikiem. Adam od razu wpadł jej w oko. W dodatku z wyglądu przypomina jej Roberta. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"

Czy Sonia poświęci relację z Krystianem i nie doceni tego, co dla niej zrobił podczas "rajskiego rozdania"?

Sonia z
Instagram

A może Krystian zdecyduje się walczyć o Sonię po raz kolejny? 

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik
Mat. promocyjne

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Hotel Paradise 2": Internauci są oburzeni decyzją Krystiana na "rajskim rozdaniu"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"

Internauci są zszokowani decyzją Krystiana podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Za uczestnikiem stanęły Hania i Sonia. Mimo wcześniejszej deklaracji, że podczas wyborów poprze Hanię... wybrał Sonię. Krystian wytłumaczył, że nie mógłby sobie spojrzeć w twarz, gdyby pozwolił Soni odejść. Do tej pory uczestniczka nie ukrywała swojej niechęci do Krystiana i bycie z nim w parze było dla niej ciężkie. Czy teraz, gdy dostała od niego taką szansę będzie potrafiła docenić jego starania? Internauci są sceptyczni.  Zobacz także:  Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby "Hotel Paradise 2": Internauci krytykują wybór Krystiana podczas "rajskiego rozdania" Za nami jedno z najbardziej nieprzewidywalnych rajskich rozdań w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Po tym jak Dominika i Artur wygrali sprawnościową konkurencję mieli możliwość zdecydowania, która z osób pożegna się z programem. Decyzją pary swoje walizki musiał spakować Bartek. Tym samym tajny spisek jego oraz Soni o tym, że wybiorą się podczas rajskiego rozdania nie miał racji bytu. Podczas wczorajszego rozdania uczestniczka nie potrafiła opanować łez i musiała podejść do Krystiana, którego tak dosadnie nie doceniała.  Uczestnik musiał wybierać pomiędzy Sonią a Hanią. Kilka godzin wcześniej to właśnie Hani obiecał, że założy z nią sojusz. Jednak stając przed wyborem wybrał Sonię. Jak to możliwe, skoro podczas "puszki pandory" przyznał, że ze względu na swoje zachowanie sprawiła, że to właśnie ją lubi najmniej?  Serce mówi jedno, no ale niestety... przepraszam, ale jeszcze się ze mną pomęczysz. Przepraszam, ale ja po prostu nie mogę tak. Ja bym wolał odpaść ale żeby być z nią chociaż trzy dni...

"Hotel Paradise 2": Sonia i Adam nie stworzą związku przez pozostałych uczestników?
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!"

Sonia nieźle podniosła temperaturę, wyznając Arturowi, że jest w nim zauroczona. Ostatecznie to wyznanie okazało się jedynie żartem. Wygląda na to, że w " Hotelu Paradise 2 " uczucie zaczyna się rodzić pomiędzy nią a Adamem i to właśnie jemu będzie chciała dać szansę podczas "rajskiego rozdania". Rozwój tej relacji nie podoba się jednak pozostałym uczestnikom show, którzy zaczęli spiskować na temat tego, jak przekonać Sonią do tego, aby wybrała Krystiana.  Po Ryżym przyjdzie nowa dziewczyna. Ryży jak narazie może tutaj zamieszać później. Ja nie mam do niego zaufania i tak intuicja mi podpowiada - spiskowali Artur z Kamilem Czy Sonia da się zmanipulować? W dodatku wychodzi na to, że Artur ma w tym szczególny interes...  Zobacz także:  "Brzydula 2" zamiast "Hotelu Paradise"! Zmiany w programie TVN7 "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spisują przeciwko Adamowi kosztem Soni  Sonia coraz poważniej myśli o stworzeniu relacji z Adamem. Pomiędzy nimi doszło do pierwszych romantycznych sytuacji i wygląda na to, że całkiem nieźle czują się w swoim towarzystwie. Uczestniczka nie widzi dalszej przyszłości z aktualnym partnerem, Krystianem, który podczas ostatniego "rajskiego rozdania" ocalił ją od opuszczenia programu. Co więcej, Adam zadeklarował jej, że chciałby stworzyć z nią parę.  Artur i Kamil nie chcą dopuścić do tego, aby Sonia zbudowała relację z nowym uczestnikiem. Chcą za wszelką cenę przekonać ją, iż pozostanie przy Krystianie będzie dla niej jedyną słuszną decyzją.  Wolę Ciebie niż rudego, bo rudy będzie tutaj inteligentnie starał się grać ale wolę, aby to on odpadł niż ty - powiedział Artur do Krystiana  Uczestnik nie jest jednak przekonany, ponieważ ma świadomość, że zupełnie nie jest w...

"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Artura Dominice?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"

Takiego zwrotu akcji w " Hotelu Paradise 2 " nie spodziewał się nikt... Sonia staje się coraz większym zagrożeniem dla uczestniczek. Jej niezdecydowanie sprawia, że pozostali nie są w stanie przewidzieć jej kolejnego kroku. Podczas z pozoru "koleżeńskiej" randki z Arturem, Sonia wyznała, że jest w nim totalnie zauroczona i ukrywała to od momentu, w którym weszła do programu!  Dominika nie była zadowolona z faktu, że Artur wybiera się na randkę z Sonią i wygląda na to, że jej obawy nie były bezpodstawne! Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów" "Hotel Paradise 2": Sonia odbije Dominice Artura?  Czy Sonia rozbije związek Artura i Dominiki, który aktualnie przechodzi kryzys? Sytuacji nie poprawia fakt, że decyzją Adama Dominika została jego nową partnerką a Artur trafił do singlówki. Przeprowadzka do pokoju dla singla wzbudziła niezadowolenie uczestnika i był wyraźnie zazdrosny. Dominika zauważyła ten fakt i było jej przykro, że dopiero w kryzysowym momencie Artur zaczyna o nią walczyć.  Artur jako singiel otrzymał możliwość zaproszenia dziewczyn na randkę. W wyniku zawodów siłowych otrzymał możliwość spędzenia czasu m. in. z Sonią i z Anią. Dominika była z tego powodu niespokojna:  Ja Soni nie ufam, ona jest taka, że mogłaby się łapać wszystkiego. Ona jest taka kokietka słodziutka. Wiem, że Artur by na to nie poszedł ale no nie ufam jej po prostu. - stwierdziła Jej przypuszczenia okazały się prorocze, ponieważ Sonia na randce z Arturem zdobyła się na zaskakujące wyznanie:  Odkąd weszłam do hotelu to bardzo mi się podobasz. Zauroczyłam się strasznie i nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji…  Artur był w szoku! Czy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner