Agnieszka Woźniak-Starak znak zodiaku Baran
ONS.pl
1/13
Agnieszka Woźniak-Starak znak zodiaku Baran
ONS.pl

Czas na wiosenny horoskop! Co cię czeka tej wiosny? Czy spotkasz nową miłość? Czy czeka cię gorący romans, a może jedno wielkie rozczarowanie? A co z pracą? Może awans? ;)

 

Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i sprawdź! Horoskop przygotowała astrolog Agnieszka Zub.

 

Więcej: HOROSKOP Byki z szansą na nową miłość, a Barany (jak Agnieszka Woźniak-Starak) mogą liczyć na przypływ gotówki!

2/13
Baran
Baran

Baran

Uczucia

Okażesz brak tolerancji w stosunku do partnera. Szybko pożałujesz takiej postawy. Dla samotnych romans w sekrecie pozwoli uniknąć problemów na przyszłość.

Kariera

Jeżeli od dawna chcesz zostawić pracę na etacie i założyć własną firmę, to jest to odpowiedni czas. Pojawi się znajomy z lat, który zainspiruje cię do działań.

3/13
Byk
Byk

Byk

Uczucia

Rodzina zakłóci twoją relację partnerską. Ostatnio w twoim związku brakuje ciepła. Wykaż się dyplomacją by rodzina nie przysłoniła ci uczuć.

Kariera

Mniej skupisz się na waleczności, a będziesz wolała uspokoić atmosferę w pracy by zachować spokój. Nie odmówisz pójścia na kompromis.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia

Przygody miłosne nie będą długofalowe. Niektóre pary nie będą zadowolone z poczynań partnera. Jedynie pary, które mają dzieci mogą spodziewać się harmonii.

Kariera

Unikaj nieostrożności, zacznij działać konkretnie by osiągnąć swój cel. Uważaj aby się nie rozpraszać. Będziesz musiała się jeszcze czegoś douczyć.

5/13
Lew
Lew

Lew

Uczucia

Dolejesz oliwy do ognie i tym samym spowodujesz problemy. Ciągle chcesz by twoje było na wierzchu. Nie przyznasz się, że nie masz racji.

Kariera

Atmosfera w pracy złagodnieje. Jeżeli w pracy wykonujesz raporty, uważaj podczas wprowadzania danych. Możesz ponieść straty.

6/13
Rak
horoskop

Rak

Uczucia

Twoje milczenie zostanie źle odebrane. Ktoś kogo darzysz uczuciem pomyśli inaczej i poczuje się zirytowany.

Kariera

Miej oczy szeroko otwarte. Pojawią się problemy finansowe w firmie. Pozostanie nic innego jak wykorzystać inne okoliczności.

7/13
Panna
Panna

Panna

Uczucia

Dostaniesz niespodziewane zaproszenie od kogoś, kogo już dawno nie widziałaś. Nie będziesz jednak przekonana czy z niego skorzystać.

Kariera

Uważaj na kolegów w pracy. Ktoś będzie próbował ci przeszkadzać tak byś dopuściła się pomyłki. Nie obawiaj się nic poważnego się nie zdarzy, ale trzeba być czujną.

8/13
Waga
Waga

Waga

Uczucia

Powodzenia sprzyjać ci będzie za granicą lub w kontaktach zagranicznych. Liczne romanse, spotkania i flirty. Pary mogą cieszyć się bliskością.

Kariera

Dobrych wiadomości mogą spodziewać się osoby, które pracują w sektorze finansowym. Niektóre z was pomyślą o swojej firmie.

9/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia

Cierpliwie poczekaj na lepsze dni. Nie odtrącaj partnera, tym razem on będzie w potrzebie. W związkach pomoc partnerowi da ci satysfakcje.

Kariera

Nie spiesz się w swoich działaniach. Okres sprzyjający dla osób, które pracują w branży hotelowej jak i restauracjach. Możesz śmiało prosić o premię.

10/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

Uczucia

Będziesz miała na tyle dobry nastrój, że chętnie przyjmiesz gości, którzy nagle zakłócą twój wolny czas z ukochanym.

Kariera

Zrobisz wrażenie na współpracownikach. Niewykluczone, że zechcą cię naśladować. Zachowaj ostrożność w negocjacjach handlowych.

11/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

Uczucia

Zacznij żyć dla siebie, a ty ciągle spełniasz kaprysy partnera. Licz na siebie samą niż na partnera, który składa tylko obietnice.

Kariera

Dobry czas dla osób, które szukają pracy tymczasowej. Z łatwością zostaną docenieni i ich kontrakt zostanie przedłużony.

12/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia

Będzie dominowało poczucie samotności w najbliższych dniach. Nawet w związku poczujesz się odizolowana. Zmiana otoczenia nie będzie pomocna.

Kariera

Jeżeli pracujesz w biurze nieruchomości, pojawią się pewne niejasności. Pozytywne rezultaty zaobserwują ci, którzy rozpoczęli projekty w ubiegłym tygodniu.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby

Uczucia

Będziesz źle znosiła krytykę.Nie odpowiadaj w pośpiechu. Kontroluj swoje emocje, a poprawi się twoja relacja z partnerem.

Kariera

Uważaj, bo możesz przeliczyć się w swoich założeniach. Sprawy budżetowe nie zostaną dobrze rozpatrzone.

Więcej na temat Horoskop