Koziorożec
Koziorożec
1/13
Brad Pitt, strzelec
East News

 

Co nas czeka w gorącym przedświątecznym okresie? Co w związku, w pracy? Zobaczcie w naszej galerii horoskop z magazynu "Flesz". 

Chcesz wiedzieć więcej? Numerolog Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania. Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Z usługi można skorzystać, dzwoniąc z telefonu stacjonarnego lub komórkowego w sieci Plus, Play, T-Mobile i Orange.

2/13
Strzelec
Strzelec

Horoskop Strzelec

22.11–21.12 

Uczucia Nie zapominaj o mówieniu partnerowi komplementów. Jeżeli jesteś samotna, znajdziesz kogoś, kto zawróci ci w głowie. Ale związku z tego nie będzie. 
Kariera Twoja ambicja zmusi cię do zrobienia wszystkiego, co możliwe, aby zająć wiodącą pozycję w firmie. Możesz liczyć na wsparcie wpływowych osób. To może być początek nowego etapu! 

3/13
Koziorożec
Koziorożec

Horoskop Koziorożec

22.12–19.01 

Uczucia Jeśli miałaś ostatnio problemy z partnerem, ten okres będzie czasem, aby załagodzić wasz kryzys. Znajdziesz rozwiązanie dające satysfakcję obu stronom. 
Kariera W pracy będziesz potrzebować czasu i odwagi. Warto będzie zaryzykować, aby wiele zyskać. Planuj jednak starannie swój budżet. Ostrożność w wydatkach zalecana! 

4/13
Wodnik
Wodnik

Horoskop Wodnik

20.01–18.02

Uczucia Tym razem będziesz mieć urok zwycięzcy i nikt nie będzie w stanie ci się oprzeć. Nie daj się wciągnąć w relacje, które przyniosą ci więcej goryczy niż satysfakcji. 
Kariera Przed tobą szczęśliwe dni, w których możesz pomnożyć dochody, nawiązać ciekawe kontakty i znaleźć wpływowe wsparcie dla twojej działalności. 

5/13
Ryby
Ryby

Horoskop Ryby

19.02–20.03 

Uczucia Masz dość izolacji od ludzi? Wenus da ci możliwość przeżycia miłych chwil w ciekawym towarzystwie. Tylko od ciebie zależy, czy będzie z tego coś więcej niż tylko miłe spotkanie. 
Kariera Twoje relacje ze współpracownikami będą szczególnie dobre, co pozwoli ci zademonstrować twoje prawdziwe umiejętności. A to zachwyci twoich przełożonych. 

6/13
Baran
Baran

Horoskop Baran

21.03–20.04 

Uczucia Jeśli ostatnio miałaś mniej czasu dla partnera, to teraz będzie szansa to nadrobić. Odłóż pracę na bok, aby korzystać ze wspólnych radości. 
Kariera Możesz skorzystać ze zmiany warunków pracy. Jeżeli natomiast szukasz zajęcia, to ktoś zaproponuje ci posadę, która będzie wymagała od ciebie zdobycia nowych kwalifikacji. Warto się nad tym pochylić! 

7/13
Byk
Byk

Horoskop Byk

21.04–20.05 

Uczucia Nie zapominaj, że zrozumienie i tolerancja mogą czynić cuda. Jeśli nawet partner cię uraził, zastanów się, czy warto się karać aż tak ostro? 
Kariera Zostaniesz wybrany do poprowadzenia ważnego projektu. Niech ci nie zabraknie energii i wytrwałości. Wpływ Neptuna może spowodować pewne turbulencje. W chwilach krytycznych nie możesz się wahać! 

8/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta

21.05–21.06 

Uczucia Jeśli chcesz doświadczyć radości ze związku, musisz coś z siebie dać. Nie zaniedbuj tych, którzy cię kochają, jeżeli nie chcesz zostać sam. 
Kariera Twoim problemem jest niezbyt uważne wykonywanie swoich obowiązków. Musisz z tym powalczyć, bo inaczej skutki mogą być opłakane, a konsekwencje – poważne.

9/13
Rak
horoskop

Horoskop Rak

22.06–22.07

Uczucia Dzięki wpływowi planety Mars będziesz w stanie w pełni wykorzystać swój urok osobisty. Nowa więź uczuciowa uwolni cię od wspomnień o poprzednim partnerze. 
Kariera Merkury wesprze cię w ważnych działaniach, zwłaszcza jeśli urodziłaś się po 10 lipca. Sprostasz nawet trudnym zadaniom, a co za tym idzie zostaniesz doceniona. Być może szykuje się awans, premia albo podwyżka. 

10/13
Lew
Lew

Horoskop Lew

23.07–22.08 

Uczucia Osoby samotne poznają bratnią duszę. Ciesz się zwłaszcza wspólnymi wieczorami i rób wszystko, aby zbliżyć się do ukochanej osoby. 
Kariera Twoja praca może zostać zakłócona przez nieprzewidziane trudności. Niektóre spory mogą niestety doprowadzić do fiaska albo odłożenia w czasie jednego z twoich projektów. 

11/13
Panna
Panna

Horoskop Panna

23.08–22.09 

Uczucia Planety szykują wiele radości na polu uczuć. Znajdziesz sposób, aby zyskać to, czego chcesz. Nie próbuj oczarować wszystkich. Skup się na jednej osobie! 
Kariera Twój duch rywalizacji zostanie pobudzony, a przeszkody tylko dodadzą ci wigoru. Znajdziesz energię do tego, aby skutecznie doprowadzić do końca swoje ambitne zamierzenia, a te przyniosą ci uznanie i korzyści finansowe. 

12/13
Waga
Waga

Horoskop Waga

23.09–22.10 

Uczucia W związkach wyraźnie dobry czas. Jeśli jesteś stanu wolnego, uważaj na swoje romanse. Choć będą pozornie satysfakcjonujące, to mogą doprowadzić do rozczarowań. 
Kariera W pracy postępuj zgodnie z zasadami, które udało się już wcześniej ustalić i wprowadzić w życie. Monitoruj koszty i unikaj zbyt dużych wydatków. Jeśli popełnisz błąd, przyznaj się do niego! 

13/13
Skorpion
Skorpion

Horoskop Skorpion

23.10–21.11

Uczucia Postaw na dyskrecję! To najlepszy sposób na przeżycie wielu kolejnych dni w szczęściu. Nie daj się zaślepić swoim namiętnościom. I nie ulegaj pokusom. 
Kariera Pozytywny czas, w którym osiągniesz swoje cele. Pamiętaj jednak, że nie na każdego możesz liczyć. Jeśli pojawią się kłopoty i potrzebna będzie pomoc, zwróć się do przyjaciela. 

Więcej na temat Horoskop