David Beckham  - znak zodiaku Byk
1/13
David Beckham  - znak zodiaku Byk

 

Co Cię czeka w majówkę? Czym zaskoczy Cię wiosna i słoneczne dni? Sprawdź horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą).

 

Nowy romans, daleka podróż, a może awans w pracy? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

2/13
Baran
Baran

Baran
21.03–20.04

 

Uczucia Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać? 

 

Kariera Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem żałować. Na przykład obrazić kontrahenta lub naruszyć prawo.

3/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta
21.05–21.06

 

Uczucia W związkach niełatwy czas. Znajdziesz niejeden powód do niezadowolenia z partnera lub małżonka. Za to singielki dadzą się porwać nagłym emocjom.

 

Kariera Dobry okres na rozpoczęcie ważnych interesów. Kieruj się intuicją, bo ona teraz cię nie zawiedzie.
Realizuj krok po kroku plan, który sobie wyznaczyłaś.

4/13
Byk
Byk

BYK
21.04–20.05

 

Uczucia Jeśli nie podejmiesz teraz żadnego wysiłku, by poprawić klimat w związku, to licz się z tym, że z czasem między wami zacznie się pogarszać. Zabraknie ciepła…

Kariera Czas sprzyja podróżom służbowym. Możesz nawiązać współpracę z partnerami z różnych krajów lub poszerzyć zakres działalności swojej firmy.

5/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec
22.12–19.01

 

Uczucia Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. 

Kariera Nie będzie łatwo z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę. Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je.

6/13
Lew
Lew

LEW
23.07–22.08

 

Uczucia Nie masz partnera? Uważaj, bo nie jest to najlepszy czas na romanse. Ktoś może złamać ci serce albo ty złamiesz je komuś… Lepsze widoki dla małżeństw.

Kariera Nawiążesz ciekawe znajomości zawodowe i wreszcie tak zorganizujesz swoje obowiązki, by mieć czas na odpoczynek. Dzięki temu rozwiniesz skrzydła!

7/13
Panna
Panna

Panna
23.08–22.09

 

Uczucia Samotność stanie się nie do zniesienia. Nie trać nadziei. Jeszcze w tym miesiącu pojawi się szansa na spotkanie bratniej duszy. A więc – uważnie rozglądaj się wokół! 

 

Kariera Uważaj na pochopne wydawanie osądów. Nie rzucaj się w wir zajęć bez dokładnego zapoznania się z sensem działań. Ustal konkretny cel, tylko wtedy coś osiągniesz.

8/13
Rak
horoskop

RAK
22.06–22.07

 

Uczucia Singielki dalej będą chciały korzystać ze swojej wolności. Za to osoby w związkach będą musiały powstrzymać się od krytyki. Złośliwości mogą je teraz drogo kosztować. 

Kariera Szykuje się awans lub podwyżka dla niektórych pracujących na etacie! Jeśli prowadzisz swoją działalność, nie podejmuj ryzyka i uważaj na sprawy podatkowe.

9/13
Ryby
Ryby

Ryby
19.02–20.03

 

Uczucia W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas.

 

Kariera Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle przyjęta przez szefa.

10/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion
23.10–21.11

 

Uczucia Jeżeli myślisz poważnie o związku, zaakceptuj partnera takim, jaki jest. W przeciwnym razie możesz popełnić błąd, którego nie będzie można później naprawić.

Kariera Osoby zajmujące wyższe stanowiska mogą liczyć na wsparcie gwiazd. Możecie spodziewać się wyróżnień i nagród, a także…  nowych, ważniejszych obowiązków. 

11/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec
22.11–21.12

 

Uczucia Będziesz zabiegana, więc trudno będzie cię namówić na randkę. Ale jeśli jesteś w związku, nie lekceważ propozycji partnera. Wyjście to okazja, by coś sobie wyjaśnić.

Kariera Uwaga na nieporozumienia! Atmosfera będzie nerwowa. Upewnij się dwa razy, aby mieć pewność, że twoje intencje zostały dobrze zrozumiane.

12/13
Waga
Waga

Waga
23.09–22.10

 

Uczucia Będziesz miała ochotę się rozerwać. Jeżeli twój partner nie zechce towarzyszyć ci w wyjściach,
z pewnością nie ujdzie mu to na sucho. Ale nie oceniaj go surowo. Niedługo zmieni zdanie.  

Kariera Możesz sprowokować nerwową atmosferę w pracy. Pojawią się spięcia. Zachowaj cierpliwość i bądź wyrozumiała dla zespołu. Unikaj impulsywnych zachowań.

13/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik
20.01–18.02

 

Uczucia Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego.

Kariera Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz.

Więcej na temat Horoskop