Lady Gaga znak zodiaku Baran
East News
1/13
Lady Gaga znak zodiaku Baran
East News

 

Co Cię czeka w kwietniu? Czym zaskoczy Cię początek wiosny? Sprawdź horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą).

 

Nowy romans, daleka podróż, a może awans w pracy? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

2/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik
20.01–18.02

 

Uczucia Będziesz miała na tyle dobry nastrój, że chętnie powitasz gości, mimo że zakłócą twój romantyczny czas z ukochanym. Razem spędzicie wspaniałe chwile.

Kariera Zrobisz wrażenie na współpracownikach. Niewykluczone, że zechcą cię naśladować. Zachowaj ostrożność w negocjacjach handlowych.

3/13
Waga
Waga

Waga
23.09–22.10

 

Uczucia Powodzenie sprzyjać ci będzie za granicą lub w kontaktach zagranicznych. Singielki niech szykują się na romanse, spotkania i flirty. Pary będą zaś teraz cieszyć się bliskością.

Kariera Dobrych wiadomości mogą spodziewać się osoby, które pracują w sektorze finansowym. Niektóre z was pomyślą o swojej firmie. Czas realizować marzenia! 

4/13
Baran
Baran

Baran
21.03–20.04

 

Uczucia Nie będziesz tolerancyjna w stosunku do partnera. Szybko pożałujesz takiej postawy. Singielki niech romansują w sekrecie, unikną problemów.

Kariera Jeżeli od dawna myślisz o porzuceniu pracy na etacie i chcesz założyć własną firmę, to teraz los ci sprzyja. Pojawi się znajomy sprzed lat, który zainspiruje cię do działania.

5/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec
22.11–21.12

 

Uczucia Nie odtrącaj partnera, tym razem on będzie w potrzebie. Pomoc bliskiej osobie da ci satysfakcję. Twoje potrzeby zejdą na drugi plan. Cierpliwie czekaj na lepsze dni.

Kariera Nie spiesz się w swoich działaniach. Zaczyna się dobry okres dla osób, które pracują w branży hotelowej i gastronomicznej. Możesz śmiało prosić o premię!

6/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion
23.10–21.11

 

Uczucia Zacznij żyć dla siebie, zamiast ciągle spełniać kaprysy partnera. On tylko składa ci obietnice bez pokrycia. Jeśli chcesz odzyskać grunt pod nogami, licz na siebie. 

Kariera Dobry czas dla osób, które szukają pracy tymczasowej. Jeśli do nich należysz, zostaniesz doceniona i możesz liczyć na przedłużenie kontraktu. 

7/13
Ryby
Ryby

Ryby
19.02–20.03

 

Uczucia Będziesz teraz źle znosiła krytykę. Nie odpowiadaj na zarzuty w pośpiechu. Kontroluj emocje,
a twoja napięta relacja z partnerem wreszcie się poprawi. Oboje na tym skorzystacie.

Kariera Uważaj, bo możesz przeliczyć się w swoich założeniach. Kwestie budżetowe nie zostaną dobrze rozpisane, a problemy finansowe nie są ci teraz potrzebne. 

8/13
Rak
horoskop

RAK
22.06–22.07

 

Uczucia Twoje milczenie zostanie źle odebrane. Ktoś, kogo darzysz uczuciem, poczuje się zignorowany. To go zirytuje. Jeśli nie chcesz go stracić, dbaj o podtrzymanie kontaktu. 

Kariera Miej oczy szeroko otwarte, bo w firmie pojawią się problemy finansowe. Aby poprawić swoją sytuację, musisz wykorzystać każde okoliczności.

9/13
Panna
Panna

Panna
23.08–22.09

 

Uczucia Niespodziewanie dostaniesz zaproszenie od kogoś, kogo już dawno nie widziałaś. Nie będziesz jednak przekonana, czy z niego skorzystać. Nie stracisz wiele, możesz tylko zyskać. 

Kariera Uważaj na kolegów w pracy. Ktoś będzie próbował ci przeszkadzać, tak byś dopuściła się pomyłki. Nie obawiaj się, nic poważnego się nie zdarzy, ale bądź czujna.

10/13
Lew
Lew

LEW
23.07–22.08

 

Uczucia Dolejesz oliwy do ognia i tym samym spowodujesz problemy. Ciągle chcesz, by twoje było na wierzchu, i nie przyznajesz się, że nie masz racji. To błąd! 

Kariera Atmosfera w pracy wreszcie się uspokoi. Jeżeli robisz raporty, uważaj podczas wprowadzania danych. Chwila nieuwagi wystarczy, by ponieść spore straty.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec
22.12–19.01

 

Uczucia W najbliższych dniach możesz czuć się samotna. Poczucie odizolowania dotknie nie tylko singielki. Zmiana otoczenia nie pomoże. Trudny czas trzeba po prostu przeczekać.

Kariera Jeżeli pracujesz w biurze nieruchomości, będziesz musiała zmierzyć się z trudnościami.Ci, którzy niedawno rozpoczęli ważne projekty, mogą liczyć na efekty. 

12/13
Byk
Byk

BYK
21.04–20.05

 

Uczucia Rodzina wpłynie na twoją relację partnerską. A ostatnio w twoim związku i tak brakuje ciepła. Wykaż się dyplomacją, by nie urazić ani bliskich, ani partnera. Teraz potrzebny będzie takt.

Kariera Do tej pory wykazywałaś się walecznością, teraz będziesz wolała uspokoić emocje, by zachować spokój. Rozważ pójście na kompromis. Najwięcej na tym zyskasz.

13/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta
21.05–21.06

 

Uczucia Przygody miłosne nie potrwają długo. Jeśli jesteś w stałym związku, możesz nie być zadowolona z poczynań partnera. Ale jeśli masz z nim dzieci, spodziewaj się harmonii. 

Kariera Postaw na konkrety i zacznij wreszcie działać, by osiągnąć swój cel. Bądź ostrożna, uważaj, aby się nie rozpraszać. Będziesz musiała się jeszcze czegoś douczyć.

Więcej na temat Horoskop