Horoskop na marzec Wodnik Waga
Horoskop na marzec
1/13
Horoskop na marzec

Czas na horoskop na marzec! Co czeka nas w najbliższym czasie? Czy to może odpowiedni moment na zmianę pracy albo na nową miłość? Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i sprawdź!

 

Horoskop z "Flesza" przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498 - opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą).

 

ZOBACZ: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

2/13

LEW


Uczucia


Będziesz potrzebować czasu, aby podsumować aktualną sytuację. Twój partner liczy na szybki rozwój waszej znajomości. Osoby stanu wolnego będą bardziej wymagające.


Kariera


Twoi partnerzy biznesowi mogą nie być przekonani do twoich pomysłów i sami będą podejmować decyzje be twojej uprzedniej zgody. Jednak nie miej o to pretensji.

3/13

RAK


Uczucia


Wywieranie zbyt dużej presji na małżonku lub partnerze sprawi, iż atmosfera stanie się napięta. Single zechcą korzystać ze swojej wolności nawet, jeśli pojawi się wielbiciel.


Kariera


Może coś cię rozpraszać, a trzeba będzie podjąć szybką decyzję. Nie daj się oszukać w wyniku negocjacji biznesowych. Czas korzystny na rozwój swojego talentu artystycznego.

4/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

 

Uczucia


Aspekty planet sprawią, że twój siła uwodzenia będzie działała nie tylko w relacjach przyjacielskich, ale także w romansach. Bez problemu urzekniesz małżonka i każdego przechodzącego obok.


Kariera


Merkury stworzy ci okazje do rozwoju intelektualnego. Możesz odbyć podróż lub w celu kursu szkoleniowego. Przy okazji ciekawą informację znajdziesz w Internecie.

5/13
Waga
Waga

WAGA


Uczucia


Wzmocnisz związek partnerem lub małżonkiem. Nikt nikomu teraz nie będzie wyrzucał braku entuzjazmu. Single mogą spotkać kogoś ważnego, z kim zechcą się związać.


Kariera


Dowiesz się o jakiś problemach zawodowych. Być może trzeba rozważyć dalszą naukę. Wziąć udział w kursach. To wymaga odwagi i poświęcenia, ale pozwoli osiągnąć to czego chcesz.

6/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

Uczucia


Pamiętaj, aby uszanować życzenia swojego partnera. Dla samotnych korzystne działanie Wenus sprzyja romansom. Od ciebie zależy czy ją wykorzystasz. Ten ktoś jest obok ciebie


Kariera


W sprawach zawodowych zachowaj ostrożność. Jeśli działasz w zespole, nie podejmuj działań bez uzyskania poparcia kolegów, w przeciwnym razie możesz popełnić jakiś błąd.

7/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION

Uczucia


Bezpieczeństwo emocjonalne i satysfakcja uczuciowa nawet, jeśli ostatnio mogłaś się częściej dąsać lub prowokować do kłótni. Samotne osoby czeka romantyczne spotkanie.


Kariera


Nadaj priorytet swoim projektom i skup się na tym, co jest najważniejsze i teraz osiągalne. Relacje ze
współpracownikami mogą być napięte, gdyż w zespole panuje pewien klimat wrogości.

8/13
Ryby
Ryby

RYBY

Uczucia


Dla samotnych osób nowa znajomości. Czy będzie to znajomość krótkoterminowa czy poważne zaangażowanie, o tym powie przyszłość. Dla par czas, aby przybliżyć się do partnera.


Kariera


Pojawią się nowe możliwości i i trzeba będzie szybko z nich skorzystać. Z drugiej strony trzeba będzie
zapoznać się z opinią ekspertów. Zadawaj dużo pytań, by uzyskać pewność.

9/13
Panna
Panna

PANNA

 

Uczucia


Dla samotnych spotkanie z lat. Płonące aspekty Wenus uczynią cię podatną na zaloty. Nie spiesz się. Jeśli zamierzasz się rozstać, przemyśl swoją sytuację, bo wcale tego nie chcesz.


Kariera


Pojawią się nagle zawodowe trudności. Nie działaj impulsywnie, a rozważ opinie innych. Dobroczynne działanie planet wprawi cie w optymizm i doda odwagi.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

Uczucia


Nie będziesz chciała dokonywać wyborów. Trudno, zatem będzie żyć dla nich dwóch. Osoby wolne mogą myśleć o tym, by jak najszybciej zmienić swój aktualny status. Nie spiesz się z decyzjami.


Kariera


Nie wybiegaj za bardzo z nowymi projektami. Oceń realnie warunki biznesowe, a pozwoli to zaoszczędzić rozczarowań. Postępuj metodycznie i nie omijaj etapów.

 

11/13
Byk
Byk

BYK


Uczucia


Dobry czas dla par, postaw na dialog, aby wyjść z długich sporów lub zazdrości. Samotne osoby nie powinny angażować się w żaden sposób. Dla nich to czas złudzeń.


Kariera


Nie udowadniaj nikomu swoich kompetencji i odpowiedzialności. Pozwól by inni sami odkryli je w tobie. Poddaj się codziennej rutynie, a z pewnością sobie poradzisz

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

Uczucia


Gwiazdy skłaniają cię do flirtowania. Jednak, jeśli jesteś w związku, powinnaś uważać. Pamiętaj, że znacznie trudniej jest odbudować niż zniszczyć. Ta również dotyczy osoby wolne.


Kariera


Mars doda ci energii. Możesz skoncentrować się na wielu zadaniach jednocześnie. Wyniki, które otrzymasz zaskoczą i ciebie. Praca zespołowa okaże się sympatyczna.

13/13
Baran
Baran

BARAN

Uczucia


Wenus, planeta miłości w twoim znaku sprawi, że możesz na ślepo podporządkować się namiętności. Zakochasz się w kimś, kto okaże się kimś innym niż myślałaś.


Kariera


Perspektywy zawodowe są doskonałe. Nie słuchajcie tych, którzy radzą wam zachować teraz ostrożność. Nie macie, czego się obawiać. Nie dajcie się sprowokować.

 

Więcej na temat Horoskop