Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Seks, praca, pieniądze, nowe szanse... Co czeka cię w pierwszej połowie listopada? Dwutygodnik "Party" przygotował dla was specjalny horoskop! Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i przekonaj się, czy czeka cię pasmo sukcesów, a może niepowodzeń? 

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

2/13
Baran
Baran

Miłość: Samotny Baranie, możesz spodziewać się teraz pozytywnych zmian w sferze uczuć, w których pomoże ci twoja wewnętrzna przemiana. Jeśli jesteś w związku, w którym nie układało się najlepiej, zapal białą świecę i poproś o wsparcie swojego Anioła Stróża


Praca: Nadmiar obowiązków zawodowych niepotrzebnie wytwarza w twojej psychice lęki i powoduje, iż zaczynasz widzieć wszystko w czarnych barwach. Nie pozwól aby twoje własne myśli były złym doradcą. Więcej luzu i optymizmu pozwoli ci wybrnąc ze wszystkiego


Twoja szansa: Spraw sobie ochronny kamień Obsydian. Złagodzi twoje kłopoty trawienne i wesprze cię psychicznie

3/13
Byk
Byk

Byk 21.04 – 20.05
Miłość: Byki będą teraz podporą psychiczną dla swoich partnerów. Ich przewodnictwo, wsparcie i doradztwo umocni wzajemne więzi w związku. Poświęć więcej czasu rodzicom, dzieciom, krewnym – obcowanie z nimi wpłynie dobrze także na ciebie


Praca: Musisz zmienić swoje podejście do wyznaczonych ci zadań. Reagujesz nazbyt emocjonalnie a warto zachować dystans i pragmatyzm. W najbliższym czasie staniesz także przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji zawodowej.


Twoja szansa: Kamień Akwamaryn pomoże ci złagodzić stany zapalne dróg oddechowych, na które Byki są teraz teraz bardzo podatne

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta 21.05 – 21.06
Miłość: Zachowaj cierpliwość i niczego nie przyspieszaj na siłę w swojej relacji uczuciowej. Uważaj na to, co mówi partner, może nie być do końca z tobą szczery. Nie wszczynaj jednak o to kłótni, zamiast tego skup się na pracy i zarabianiu pieniędzy.


Praca: Bliźnięta na kierowniczych stanowiskach będą świętowały sukces, na który zapracowały wcześniej. Teraz o swoich osiągnięciach mogą usłyszeć w mediach lub przeczytać w lokalnej prasie. Koniecznie noś ze sobą wizytówki, będą potrzebne.


Twoja szansa: Kryształ górski noszony w kieszeni marynarki lub żakietu pochłonie toksyczną energię i zapewni ci wszechstronną ochronę.

5/13
Rak
horoskop

Rak 22.06 – 22.07
Miłość: Stabilizacja w związku zapewni ci wreszcie wewnętrzny spokój. Dlatego większość czasu zechcesz poświęcić teraz pracy zawodowej, pozycjonując tym samym sprawy domowe jak i samego partnera na drugim miejscu. Przemyśl, czy to aby dobre wyjście


Praca: Sprzyjający czas przed zodiakalnymi Rakami na polu zawodowym, więc praca pochłonie cię bez reszty. Otworzą się nowe wyzwania i możliwości, ściśle powiązane z większymi zarobkami, a nawet pojawi się perspektywa lepszego stanowiska pracy.  


Twoja szansa: Szafir ukoi teraz twoje nerwy i zapewni ci pogodę ducha. Działa także wspaniale jako talizman dla zakochanych.

6/13
Lew
Lew

Lew 23.07 – 22.08
Miłość: Twój uśmiech, wewnętrzna energia i optymizm zwrócą uwagę partnera ale także otoczenia. Będziesz teraz świecić wewnętrznym blaskiem niczym gwiazda filmowa na wręczaniu Oskarów. W sypialni też nie będzie teraz nudy.  


Praca: Bardzo dużo obowiązków przed Lwami. Pewne sprawy zawodowe nabiorą zawrotnego tempa. Zechcesz oczywiście wszystko osobiście sprawdzać i dopiąć na ostatni guzik. Pamiętaj jednak aby określić hierarchię ważności spraw i na niej się skupić 


Twoja szansa: Noś przy sobie Cytryn. To kamień, który odtruwa, wspomaga cukrzyków, wpływa także korzystnie na układ trawienny.

7/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec 22.11 – 21.12
Miłość: W miłości sprzyjająca aura choć nie jest to jeszcze okres cudownych i wzniosłych przeżyć. Jednak w miłej atmosferze spędzicie czas we dwoje, uda się nawet dojść do porozumienia w temacie, na który mieliście dotychczas inne poglądy. Medytacja pomoże ci w przywróceniu wewnętrznej harmonii


Praca: Nie samą pracą człowiek żyje. Czasem trzeba troszkę odpuścić, na kilka dni zwolnić obroty albo wziąć urlop na żądanie. Jeśli jesteś pracoholikiem to powiąż przyjemne z pożytecznym i zorganizuj wyjazd integracyjny.


Twoja szansa:  Szmaragd poprawi ci pamięć, leczy on także choroby psychiczne. Jeśli posiadasz ten drogocenny kamień noś go teraz w okresie grypowym bo działa przeciwzapalnie.

8/13
Panna
Panna

Panna 23.08 – 22.09
Miłość: Możesz odczuwać melancholię, jakieś osamotnienie a nawet izolację. Ale to tylko twoja projekcja nie mająca pokrycia w rzeczywistości. Bliscy są przy tonie i dla ciebie na wyciągnięcie ręki. Samotne panny będą lekarzem dusz dla swoich koleżanek.


Praca: Nareszcie koniec trudnych sytuacji. Najwyższy czas pozbyć się bałaganu, poukładać swoje plany zawodowe na przyszłość a także zaakceptować zmiany, bo przyniosą one także poprawę finansów, zarówno dla całej firmy jak i dla ciebie osobiście.


Twoja szansa:  Kamień księżycowy ochroni cię teraz przed złą energia i ostrzeże przed fałszywymi przyjaciółmi.

9/13
Waga
Waga

Waga 23.09 -22.10
Miłość: Wagi będące w bezdzietnych związkach mogą zamarzyć o powiększeniu rodziny. Wcześniejsze trudności zostaną pokonane i marzenie może się niebawem spełnić. Jeśli jednak rodzicielstwo nie jest wam jeszcze w głowie zaplanujcie zimowy wyjazd na narty.


Praca: W pracy atmosferę mogą zepsuć intrygi i plotki. Stój z boku, nie mieszaj się w te zakulisowe gierki. Jeśli prowadzisz własny biznes pomyśl o szkoleniu lub kursie podnoszącym kwalifikacje. Wolne środki warto także przeznaczyć na szlifowanie języka.


Twoja szansa: Koral poprawi twoją przemianę materii i wspomoże układ krążenia. Noś teraz często naszyjnik lub bransoletkę z koralem

10/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion 23.10 – 21.11
Miłość: Jeszcze chwila cierpliwości drogi Skorpionie. Nie warto martwić się na zapas. Żeby odzyskać moc, energię i zbierać owoce miłości, musisz najpierw uporać się z przeszłości, wygoić stare rany i już nie wracać więcej do tego.


Praca: W pracy osiągniesz skupienie na najwyższym poziomie, korzystać będziesz z pobudzonej teraz wyobraźni i kreatywności. Z łatwością pokonasz wszystkie trudności. To także dobry czas na zdobycie lub umocnienie pozycji lidera w zespole, bo masz teraz dominującą energię.


Twoja szansa: Perły pomogą ci oczyścić duszę, wspomogą także leczenie osteoporozy. Oczywiście najlepsze te prawdziwe, ale i hodowlane spełnią swe zadanie.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec 22.12 -19.01
Miłość: Związki Koziorożców narażone są teraz na kłótnie i dąsy. O co? Tak naprawdę ważnych powodów nie będzie ale twoja nerwowość i niecierpliwość może powodować konfliktowe sytuacje. Wiedząc to staraj się zawczasu wyciszyć i nie krytykować swojej drugiej połówki.   


Praca:  Los sprzyja sprawom zawodowym. Stabilizacja i spokój w pracy są ci teraz bardzo na rękę. Masz czas na projekt, o którym myślisz już od jakiegoś czasu. Bierz więc byka za rogi i przygotuj sie do jego realizacji jeszcze w tym roku


Twoja szansa: Hematyt noszony jako talizman pomoże wyjść obronną ręką z kłopotów urzędowych, wygrać proces sądowy, wesprze także w negocjacjach finansowych

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik 20.01 – 18.02
Miłość:  Twoja druga połówka może teraz przeżywać gorsze chwile. Zainteresuj się, zaproponuj pomoc, przytul. A jeśli z pomocy skorzystać nie zechce – bądź tuż obok ale nie manifestuj swojej obecności. Samotni powinni zajrzeć na portale randkowe


Praca:  Przed zodiakalnym Wodnikiem wyzwania -  możesz stanąć przed koniecznością bronienia dobrego imienia swojej firmy, z pozytywnym skutkiem. Jeśli zaś jesteś w konflikcie zawodowym, to wszelkie kwestie sporne lub sprawy sądowe z pracodawcą będą rozstrzygnięte po twojej myśli.


Twoja szansa:  Rubin noszony codziennie pomoże ci teraz na sprawy naczyniowe - wzmocni serce, pobudzi krążenie, złagodzi bóle spowodowane żylakami.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby 19.02 – 20.03
Miłość: Samotne Ryby będą miały wiele możliwości na poznanie swojej bratniej duszy albowiem randki i romanse są wam zapisane teraz w karcie losu. W stałych związkach też bardzo dobry okres, czas wybaczania, wzmacniania więzi oraz pełne porozumienie dusz.


Praca: Mimo że nie jest to najlepszy okres na podejmowanie ważnych decyzji zawodowych uda ci się popchnąć kilka trudnych spraw do przodu. Zaś udawanie, że nie ma problemu tam, gdzie go jednak dojrzysz, może wbrew pozorom wyjść ci na korzyść.


Twoja szansa: Turkus noszony jako ozdoba lub talizman ochroni przed złym towarzystwem i wpłynie pobudzająco na inteligencję i wyobraźnię Ryb.

Więcej na temat Horoskop