Joanna Horodyńska kocha modę i uwielbia zaskakiwać. W poniedziałek na pokazie Macieja Zienia stylistka zaszalała i pojawiła się w odważnej złotej kamizelce. We wtorek natomiast wybrała się na otwarcie jednej z warszawskich klinik i postawiła na ubrania ze swojej kolekcji. 

Pokaz Macieja Zienia to bez wątpienia wydarzenie sezonu w świecie mody. Projektant powrócił po blisko dwóch latach! Afera, która ciągnęła się w mediach kilka miesięcy odbiła się szerokim echem, ale Zień i tak robił swoje. Na prezentacji nie zabrakło Joanny Horodyńskiej. Gwiazda przyciągała wzrok dzięki złotej, pikowanej kamizelce od duetu MMC. Wiele emocji wzbudziły też szerokie spodnie z białymi pasami i materiałowe botki. Całość uzupełniła droga torebka YSL.

Na otwarciu kliniki Joanna Horodyńska pojawiła się w długiej sukience zaprojektowanej przez nią samą dla polskiej marki SI-MI. Nie zabrakło też oryginalnych butów.

 

Która stylizacja Waszym zdaniem wyszła lepiej?

 

Zobacz: ZOBACZCIE spektakularną stylizację Joanny Horodyńskiej na Flesz Fashion Night! Zaprojektował ją pewien znany duet...​

 

Joanna Horodyńska na pokazie Macieja Zienia

Joanna Horodyńska na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia
East News

 

Joanna Horodyńka na otwarciu kliniki

Joanna Horodyńska w czarnej sukience

Więcej na temat Joanna Horodyńska