Modowy sąd magazynu "Party" wydał werdykt. Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska wybrały 6 najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd.

Na chlubnej liście, czyli w rankingu "Najlepiej ubrani 2011" znalazła się Małgorzata Socha. Obie panie zgodnie stwierdziły, że Małgosia śmiało zasługuje na miano ikony stylu.Magdalena Boczarska na miano najlepiej ubranej zasłużyła sobie dzięki "fenomenalnemu okiełzaniu czerni", a Monika Brodka za "indywidualność pod każdym względem". Serce jurorek podbiła także Ada Fijał i jej niezwykła umiejętność noszenia szarości.

Panie nie zapomniały także o mężczyznach. Na miano najlepiej ubranego zasłużyło sobie aż dwóch - Janusz Palikot, okrzyknięty przez Karolinę "najlepiej ubraną partią w sejmie" i Robert Kozyra za "nonszalancję z jaką nosi ubrania".

Na liście modowych najgorzej ubranych znalazła się Alicja Węgorzewska, którą jury określiło jako "mrówkę odstrojoną na święto lasu". Nie gorzej dostało się Karolinie Korwin Piotrowskiej, którą Malinowska i Horodyńska oceniły jako osobę "całkowicie pozbawioną stylu, nawet tego złego". Cięgi zebrała także Kasia Figura, której aktualnym stylem jurorki bardzo się zawiodły.Modowy sąd nie był łaskawy także dla Michała Szpaka, którego Panie oceniły jako "bezczelnego w kreacji swojego wizerunku". Jak można było przypuszczać niskie noty dostała także Małgorzata Potocka. Także źle oceniona została Anna Czartoryska, którą prowadzące "Gwiazdy na dywaniku" oceniły jako osobę "całkowicie zagubioną w modzie".

Co myślicie o ocenach Karoliny Malinowskiej i Joanny Horodyńskiej? Zgadzacie się z nimi?

kj