ONS

Horodyńska i Malinowska jadą po Włodarczyk!

ONS
Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie mogły przejść obojętnie wobec ostatniej stylizacji Agnieszki Włodarczyk. Modowy sąd w najnowszym „Party” orzekł:

Joanna: Na Boga! Czy to Ania z Zielonego Wzgórz po latach? Nie pomiń róży dopiętej przy kołnierzyku… bo ci nie wybaczę! Kwiaty modne.

Karolina: Jestem załamana… Co to ma być? Pensjonarka Twoich marzeń? OK, zacznę od tej róży… Jest kompletnie od czapy. Straszy tu wszystko, sukienka może się śnić po nocach, ale najgorsza jest fryzura. Kok, król koków!!! Natapirowały, aby nikt nie miał wątpliwości, kto tu rządzi.

Joanna: Sądzę, że do spółki z kokiem trzeba dodać opaleniznę. Agnieszka na nowy sezon zakupiła nowe solarium. Grzeje chyba na podwójnej mocy, bo nasza bohaterka zbliża się kolorem skóry do sukienki. Skarpetki z sandałami, coc jeszcze obecne w modzie, tu się absolutnie nie sprawdziły.

Karolina:
Tak bardzo chciałabym napisać coś dobrego, ale nie mogę. Skąd ona wzięła tę sukienkę? Żal patrzeć na ten koronkowo-pensjonarski cyrk.

ALLONS_1077848.jpgAgnieszka Włodarczyk z powodu swojej nietrafionej stylizacji już wcześniej gościła w naszym "Upsie". Przeczytajcie!Więcej na temat Karolina Malinowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47