AKPA

Jedna z najlepiej ubranych Polek, Joanna Horodyńska, udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Flesz". Dywagując o modzie stylistka oceniła m.in. spektakularną metamorfozę Marty i Wiktorii Grycan. Podobnie jak specjaliści od wizerunku, którzy przyznali bizneswoman tytuł "najlepiej ubranej Polki roku", Joanna pozytywnie odbiera styl i podejście do mody pań Grycan.

- Ostatnio sporo się mówi o metkach w kontekście pań Grycan. Rzeczywiście widać, że metka ma tu ogromne znaczenie.

Na pytanie czy oprócz metki Horodyńska dostrzega coś jeszcze, czytamy: - Spokojnie się przyglądam. Na razie widzę chęć udowodnienia, że z każdą sylwetką można być dobrze ubranym w stroje od najlepszych. I to akurat dobrze wróży. Zauważyłaś od czego zaczął się szał na panie Grycan? Od tego że źle się ubierały i nagle się poprawiły, bo zatrudniły dobrego stylistę. Czy będzie to historia na dłużej? Zobaczymy.

Przypomnijmy, że za stylizacjami Marty Grycan stoi jedna z najlepszych stylistek w kraju - Martha Tarnowska, która odpowiada za przemianę stylu Dody. Mamy nadzieję, że opinią jednej z najlepiej ubranych Polek i kobiety, która naprawdę zna się na modzie zakończy się dyskusja nad stylem pań Grycan, którą subiektywnie narzuciły niektóre blogerki.

Cały wywiad z Joanną Horodyńską w magazynie "Flesz". Nowy numer już w kioskach.

chimera