Honorata Skarbek pokazała na Instagramie zabieg
ONS.pl/Instagram

Honorata Skarbek poddała się specjalnym zabiegom. Jak zdradza, wszystko przez... masywne uda!

Honorata Skarbek pokazała na Instagramie zabieg
ONS.pl/Instagram

Wszystko dla wyglądu! Honorata Skarbek przyznała, że walczy z wagą. Na swojej stronie honorata-skarbek.com zdradziła, że widzi mankamenty w swojej sylwetce i walczy z nimi m.in. specjalistycznymi zabiegami! Jakimi?

Honey walczy z wagą

Czy ktoś wyglądający jak Honorata Skarbek może być niezadowolony ze swojej sylwetki? Okazuje się, że tak! Honey z nowym rokiem ostro wzięła się za siebie. A właściwie wróciła po świętach, które spędziła w rodzinnym gronie, do zdrowego stylu życia. I opisała to na swojej stronie, zdradzając przy okazji wiele szczegółów!

Oczywiście, że zdarzają mi się grzeszki, bo po co robić z siebie sztucznego robota, który jest perfekcyjny w każdym calu pod publiczkę - pisze Honorata. 

A grzeszki to również problemy. Ale piosenkarka postawiła sobie ambitny cel. Jaki? 

Oczywiście, że chciałam schudnąć, bo nigdy tak naprawdę nie byłam w 100% zadowolona ze swojej sylwetki, natomiast zdążyłam już pogodzić się z pewnymi faktami, które są związane z moją budową - przyznaje szczerze Honey.

Jak twierdzi, ma szczupły, umięśniony brzuch, wąską talie, szerokie biodra i... masywne uda. Jeśli chudnie, to przede wszystkim górna partia ciała.

Schudnięcie z dolnych partii ciała graniczy u mnie z cudem. Natomiast podczas budowy mięśni, wynikającej z treningów, pierwsze rosną mi uda, łydki i pośladki - pisze bardzo szczerze Honorata.

Ale cuda się zdarzają. Honorata Skarbek opisuje rewelacyjne efekty, jakie daje jej opieka jednej z prywatnych klinik, która zajmuje się medycyną zdrowego stylu życia. Efekty?

Dzięki rozpisanej diecie, która dopasowana jest idealnie do moich potrzeb i modyfikowana co 2 tygodnie oraz zabiegom takim jak body lifting oraz vacuiono, udało mi się zrzucić 3 kg, stracić po 2-3 cm z obwodów oraz zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej z 22,47 % na 20,65 %. - podsumowuje.

Jeden z takich zabiegów pokazała właśnie na Instagramie:

 

 

NEWS na WWW.HONORATA-SKARBEK.COM #diet #gym #vimed #new #post

A photo posted by Honorata Skarbek (@honkabiedronka) on

 

A uda? Zabiegi pomogły?

Niestety, uda zmniejszyły mi się tylko o 0,5 cm, ale myślę, że ktoś po prostu rzucił na nie klątwę i zostały zaklęte :D) - śmieje się piosenkarka.

Spodziewaliście się, że aż tyle wysiłku kosztuje ją dbanie o wygląd? Naszym zdaniem efekt jest rewelacyjny. Zresztą wystarczy popatrzyć na zdjęcia, jakie artystka regularnie zamieszcza - np. z ćwiczeń. Ciało ma perfekcyjne.

 

 

Trening w domu zaliczony 💪🏻 #workout #fit #body

A photo posted by Honorata Skarbek (@honkabiedronka) on

 

Honorata Skarbek jest piękną kobietą

Honorata Skarbek w zlotej obciskającej sukience pozuje na ściance
ONS

 

Jak się okazuje jej piękna sylwetka kosztuje ją wiele pracy

Honorata Skarbek w Świat się kręci

 

Cały wpis Honoraty Skarbek przeczytacie TUTAJ

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47