Drugi odcinek Tańca z Gwiazdami
Facebook

Jurorzy "TzG" bezlitośni dla uczestników. Polały się pierwsze łzy

Drugi odcinek Tańca z Gwiazdami
Facebook

Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł jeszcze więcej emocji niż poprzedni. Motywem przewodnim były tajemnice uczestników z przeszłości. Po zsumowaniu głosów jurorów i widzów, z programem musiała pożegnać się Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko. Werdykt był szokiem dla wszystkich jej fanów. Przypomnijmy: Szok! Honey odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Najlepsza okazała się...

W zeszłym tygodniu na parkiecie bezkonkurencyjne okazały się Agnieszka Sienkiewicz oraz Ania Wyszkoni. Wokalistka dziś ponownie zachwyciła na parkiecie. Za swoje tango otrzymała aż 38 punktów. Gwiazda Przyjaciółek zdobyła dziś "tylko" 29 punktów. Jej fokstrot nie porwał tak jak taniec współczesny tydzień temu. Najgorzej na parkiecie poradził sobie dziś według jurorów Misiek Koterski. Aktor otrzymał tylko 20 punktów, a Michał Malitowski ocenił go z zabawny sposób:

Z dużym wdziękiem zatańczyłeś tragicznie - mówił juror

Nie najlepiej poradził sobie również Marcin Miller. Oceny były tak srogie, że jego partnerka, Nina Tyrka, popłakała się tuż po ich wystawieniu:

Jesteś Marcin autentyczny, zdecydowany. Wszystko jest jak trzeba. Z gorszych rzeczy, to twoja lewa ręka... takiego dyszla już dawno nie widziałem. Brakowało mi też trochę kontaktu emocjonalnego - ocenił Malitowski.

Ostatecznie, po zliczeniu głosów jurorów i widzów z programem musiała pożegnać się Honorata Skarbek. Gwiazda zdobyła aż 30 punktów, co uplasowało ją na 3. pozycji w ocenach sędziów. Zabrakło jednak głosów od widzów. 

Zaskoczeni?

Zobacz: Honey nie boi się żadnej pracy. Zanim została gwiazdą, zarabiała jako...

 
Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48