Honey chciałaby nagrać duet z Justinem Bieberem
imaga.pl

Honey nagra duet z Bieberem?: Mamy wspólne wartości i hasła

Honey chciałaby nagrać duet z Justinem Bieberem
imaga.pl

Honorata Skarbek to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Młoda piosenkarka wydała niedawno drugą płytę, a także wakacyjny teledysk do swojego najnowszego hitu. Przypomnijmy: Honey kusi w słońcu Teneryfy

Honey promuje teraz album "Million" i dużo koncertuje - czasami nawet dwa razy dziennie, a takim wynikiem mogą pochwalić się w naszym kraju tylko największe nazwiska. Nie dziwi zatem fakt, że Honorata ma coraz większy apetyt na sukces i marzenia, które kiedyś wydawały się odległe. W najnowszym wywiadzie udzielonym portalowi Interia.pl, gwiazdę zapytano o wymarzony duet. Okazało się, że Skarbek chciałaby nagrać piosenkę z... Justinem Bieberem.


Może z racji niedawnego supportu i tego, że wartości Justina Biebera schodzą się z moimi wartościami - te hasła, które on głosi: nigdy nie mów nigdy i że trzeba zawsze wierzyć w swoje marzenia - myślę, że byłby to właśnie on - wyznała.


Wokalistka występowała przed polskim koncertem Justina w Łodzi i miała okazję przywitać się z amerykańskim gwiazdorem tuż przed jego występem. Myślicie, że marzenie Honoraty może się kiedyś spełnić i nagra singiel z Bieberem?
 Justin Bieber w bluzie Local Heroes

Zobacz też, jak Honorata promowała swoją najnowszą płytę w Empiku:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48