Honorata Skarbek Honey na plane teledysku Insomnia
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Honey nagrała nowy singiel. Będzie przebojem?

Honorata Skarbek Honey na plane teledysku Insomnia
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Honorata Skarbek nie zwalnia tempa. Wylansowała wakacyjny przebój z "Nie Powiem Jak", wystąpiła na chyba wszystkich dużych festiwalach w tym roku, a ostatnio kręciła kolejny teledysk - tym razem stawiając na cukierkowy, seksowno-ironiczny wizerunek. Przypomnijmy: Honey jak żywa lalka Barbie na planie teledysku

Dziś kolejny ważny moment dla piosenkarki - swoją premierę będzie miała specjalna radiowa wersja jej nowego singla "Insomnia", która odbędzie się na antenie jednej z największych polski rozgłośni radiowych czyli Radia Eska. Wielki debiut kolejnego utworu już o 18:00, a Honey czeka wielki test, bo to słuchacze za pośrednictwem swoich głosów zadecydują, czy wokalistce uda się powtórzyć sukces wspomnianego "Nie Powiem Jak" i "Lalalove". Honorata pokazała też okładkę nowego wydawnictwa, która jest bardzo tajemnicza i z pewnością przełamuje dotychczasowy wizerunek gwiazdy.

Poniżej okładka "Insomni". Czekacie na premierę?

Zobacz: Ile Honey zarobi na koncertach?

Honorata Skarbek Honey Insomnia

Zobacz też kolorowe zdjęcia z planu nowego teledysku Honey:

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33