Honey buduje dom i kupuje auto
ONS

Honey ma dopiero 21 lat, a już buduje dom. Pochwaliła się swoimi planami

Honey buduje dom i kupuje auto
ONS

Honorata "Honey" Skarbek to uznana w branży blogerka modowa i wokalistka. Może pochwalić się dwoma solowymi albumami i teledyskami, których wyświetlenia liczy się w milionach. Gwiazda ma za sobą tłum fanów z którym dzieli się swoimi przemyśleniami na blogu. W ostatnim wpisie wokalistka pochwaliła się, że już wkrótce rozpocznie budowę... swojego domu:

Zobacz: Smutny wpis na blogu Honey. Co się stało?

Ten czas leci tak szybko, że czasami nie jestem w stanie za nim nadążyć. Niesamowite, że moja budowa domu, zaczyna się już za 2,5 miesiąca, a pamiętam jeszcze jak prawie rok temu pierwszy raz pojechałam oglądać ziemię...
 

Jakby tego było mało, dodała również, że planuje zakup samochodu w związku z czym prosi swoich fanów o radę na jakie auto powinna się zdecydować:

Potrzebuję autka dla początkującego kierowcy. Niestety nie znam się zupełnie na takich autach, a jedyne co wiem o motoryzacji wiąże się z moimi wymarzonymi autami, które zaczynają się od 80 tysięcy, a nie chcę brać takiego sprzętu na pierwszy ogień. Chciałabym na początku jeździć czymś, dzięki czemu nabiorę wprawy, bez problemu poradzę sobie w zatłoczonej Warszawie, aby nie mieć problemów m.in. z parkowaniem itp. Może ktoś z Was mógłby polecić mi coś do 20 tysięcy.


Jeśli ktoś miał wątpliwości która blogerka w Polsce zarabia najlepiej to właśnie zostały one rozwiane.

Honey prezentuje najnowsze trendy:

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44