Honey pracowała od najmłodszych lat
ONS

Honey urzekła Pieńkowską historią swojego życia

Honey pracowała od najmłodszych lat
ONS

Honorata Skarbek pod koniec grudnia skończyła 21 lat. Wokalistka w tym roku świętować będzie dopiero swój trzeci rok kariery w branży muzycznej i show-biznesie, a jak na ten krótki czas może pochwalić się już paroma sukcesami. Jej droga nie była jednak prosta i przez lata Honey przeszła sporą metamorfozę.

Przypomnijmy: Kiedyś zbuntowana emo, teraz stylowa stylowa gwiazda: Tak zmieniała się Honorata Skarbek

Dziś Honorata była gościem w studiu "Dzień Dobry TVN", aby porozmawiać na temat postanowień noworocznych i obietnic, które składamy sobie na najbliższe dwanaście miesięcy. Wokalistka przyznała, że część jej postanowień jest co roku identyczna, gdyż po prostu nie udaje się ich zrealizować, ale stara się nad tym pracować. Prowadząca rozmowę Jolanta Pieńkowska zapytała Honey, czy jest jeszcze coś, co chciałaby zdobyć, skoro jej zdaniem w tym wieku udało się już osiągnąć całkiem sporo. 

Ja jestem taką osobą, która bardzo nie lubi stać w miejscu. Cały czas chcę się rozwijać. Jestem jeszcze młoda i mam bardzo wiele rzeczy do nauczenia, pod względem artystycznym, ale i życiowym. Przede wszystkim chciałabym być szczęśliwa i czerpać satysfakcję w 100 procentach z tego co robię, a wiadomo, że czasami jest trudno, gdy człowiek dużo od siebie wymaga - wyjaśniała Honey.


Pieńkowska była pod wrażeniem postawy Skarbek i pochwaliła ją za to, że mimo młodego wieku, wypowiada się i zachowuje bardzo dojrzale. Honey twierdzi, że to zasługa faktu, iż będąc jeszcze w liceum zaczęła sama na siebie pracować i zarabiać.

Może tak jest z tą dojrzałością, ale od 16 roku życia pracuję sama na siebie i zaczęłam takie dorosłe życie, dlatego też przez te pięć lat zdążyłam coś tam sobie poukładać w głowie - dodała.


Wiedzieliście, że Honey utrzymuje się sama od tak wczesnych lat?

Zobacz: Honorata Skarbek pochwaliła się imponującymi prezentami na gwiazdkę


Rodzinne święta w domu Honoraty Skarbek:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03