H&M otwiera pierwsze sklepy podczas pandemii koronawirusa
East News

H&M otwiera pierwsze sklepy stacjonarne w czasie koronawirusa. Znamy lokalizacje

H&M otwiera pierwsze sklepy podczas pandemii koronawirusa
East News

H&M zdecydował o otworzeniu dla klientów pierwszych sklepów stacjonarnych. Mieszkańcy Wrocławia, Sopotu, Zakopanego i Katowic będą mogli zrobić normalne zakupy odzieżowe. Gdzie znajdują się czynne placówki? Jak będą wyglądały zakupy po otworzeniu lokali podczas pandemii? 

Zobacz także; Koronawirus. Są nowe rozporządzenia: nowe godziny dla seniorów i brak obowiązku noszenia maseczki w lasach!

H&M otwiera sklepy stacjonarne podczas pandemii koronawirusa 

H&M poinformował o pierwszych sklepach, które zostaną otworzone po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Chodzi o lokale znajdujące się na terenie Katowic, Zakopanego, Wrocławia oraz Sopotu. Na razie marka zdecydowała się na otworzenie tylko 4 lokali: 

Pozostając w zgodzie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, otworzyliśmy cztery sklepy stacjonarne H&M:
Katowice - ul. Stawowa 9,
Zakopane - ul. Krupówki 49,
Wrocław - ul. Świdnicka 7,
Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57.

Poinformowano, że sklepy będą czynne w godzinach od 11:00 do 19:00 i będą działać zgodnie ze wszystkimi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Inspekcji Sanitarnej. Na terenie sklepów w dalszym ciągu będą obowiązywać zasady zachowania higieny w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa: 

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. W sklepach czekają na Was rękawiczki i żele dezynfekujące. Prosimy również o zachowanie bezpiecznego dystansu oraz dokonywanie płatności kartą płatniczą. Wasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników jest naszym największym priorytetem, dlatego dziękujemy za stosowanie się do powyższych wymagań.

Wszystkie lokalizacje, które H&M zdecydował się otworzyć znajdują się w lokalach nie umieszczonych w  galeriach handlowych. 

Działamy zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami rządu, które zakazują handlu w sklepach o powierzchni powyżej 2000 m kw. Obecne przepisy pozwalają nam otworzyć tylko wspomniane cztery sklepy w Polsce - piszą przedstawiciele H&M na Facebooku.

Zobacz także: Kiedy powrót do szkół? Wicepremier zapowiada: W tym roku uczniowe raczej nie wrócą!

H&M poinformował o otworzeniu pierwszych lokali po przerwie spowodowanej koronawirusem. 

 

Więcej na temat H&M koronawirus
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47