Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Internauta, który życzył śmierci dziecku Tamary Arciuch, został zatrzymany!
Newsy

Internauta, który życzył śmierci nienarodzonemu dziecku Tamary Arciuch namierzony! Poniesie konsekwencje

Internauta, który życzył śmierci nienarodzonemu dziecku Tamary Arciuch namierzony! Poniesie konsekwencje

Internauta, który życzył śmierci nienarodzonemu dziecku Tamary Arciuch, nie będzie bezkarny! Jak podaje "Na żywo" policji udało się namierzyć hejtera, który w komentarzu na stronie plotek.pl, pod jednym z artykułów dotyczących aktorki, napisał: "Mam nadzieję, że urodzi martwe". Gwiazda i jej partner od razu zgłosili sprawę na policję. Udało się!

Hejt w sieci to zjawisko powszechne. Niewiele jednak gwiazd decyduje się coś z tym zrobić. Kiedy jeden z internautów napisał tak odrażający komentarz, Arciuch i Kasprzykowski zgodnie stwierdzili, że powinien on zostać ukarany. Wynajęli prawnika i udało się:

Pełnomocnik zgłosił sprawę na policję, a specjalna komórka utworzona do walki z przestępczością w internecie zaczęła poszukiwania. Udało się namierzyć autora wpisu. Policja zidentyfikowała go po numerze IP komputera. Na pewno poniesie konsekwencje - mówi "Na żywo" znajoma aktorskiej pary.

Na szczęście nikt w sieci nie może czuć się bezkarny! Brawo!

 

Zobacz: Tamara Arciuch kwitnie w ciąży! Zobacz ZDJĘCIA z jej wakacji z Bartkiem Kasprzykowskim!

 

Tamara i Bartek mogą być spokojni!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na imprezie Raffaello

 

Tamara Arciuch nie godzi się na hejt w sieci!

Tamara Arciuch pokazała zaokrąglony brzuszek na imprezie
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tamara Arciuch w zielonej kurtce
Newsy
Tamara Arciuch w ciąży na premierze w teatrze! Jak wygląda przyszła mama? ZDJĘCIA
Tamara Arciuch w ciąży na premierze w teatrze! Jak wygląda przyszła mama? ZDJĘCIA

Widać już brzuszek?

Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch
Instagram
Newsy
To prawdziwa plaga! Kasprzykowski i Arciuch też ujawniają obrzydliwe wpisy hejterów! "Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie"
To prawdziwa plaga! Kasprzykowski i Arciuch też ujawniają obrzydliwe wpisy hejterów! "Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie"

  To zaczyna plaga - hejterskie wpisy na temat dzieci znanych osób. W weekend Joanna Koroniewska poinformowała o wpisach na temat jej nienarodzonego dziecka. Teraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą walczyć z hejterką, która napisała na temat córki okropne rzeczy.   Aktorzy zdecydowali się na publikację wizerunku oraz wpisów osoby, która umieściła skandaliczny wpis o jego rocznej córeczce.     "Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy naszej rocznej córeczce śmierci na AIDS (nie umie nawet poprawnie napisać nazwy). Macie kontakt do jej rodziców? Przydałby się też prawnik, żeby ścignąć w sądzie" – napisał Kasprzykowski na Instagramie, wrzucając zdjęcie osoby, która umieściła wpis. Jego fani są oburzeni. Nie wierzą, że ktoś mógłby życzyć dziecku śmierci - czytamy na Instagramei Kasprzykowsiego.       Hejterzy atakują córkę Arciuch i Kasprzykowskiego   Tamara Arciuch też chce wyciągnięcia konsekwencji wobec hejterki. Para zapowiada, że nie puszczą tego płazem.      To nie pierwszy raz kiedy Tamara i Bartek walczą z hejterami! Kiedyś udało im się znaleźć internautę, który pisał podobnie okropne rzeczy, został on ukarany!    Zobacz:  Internauta, który życzył śmierci nienarodzonemu dziecku Tamary Arciuch namierzony! Poniesie konsekwencje   Czy myślicie, że da się walczyć z takimi wpisami w sieci i wyciągnąć konsekwencje? Czy tym razem też im się uda?   Zobacz:  Bezpieczeństwo młodego internauty w sieci   Joanna Koroniewska nie zamierza jednak zniknąć z mediów społecznościowych, aby uniknąć hejterskich wpisów. 

Karolina Korwin Piotrowska gratuluje Tamarze Arciuch
Newsy
Korwin Piotrowska gratuluje Tamarze Arciuch wygranej walki z hejterem i... sama pada ofiarą kolejnych!
Korwin Piotrowska gratuluje Tamarze Arciuch wygranej walki z hejterem i... sama pada ofiarą kolejnych!

Tamara Arciuch wygrała walkę z hejterem, który życzył śmierci jej nienarodzonemu dziecku! Ciężarna aktorka mogła liczyć na wsparcie partnera, Bartka Kasprzykowskiego, który pomógł jej zająć się sprawą. Internauta został namierzony przez policję i na pewno poniesie konsekwencje. O sukcesie aktorskiej pary napisała Karolina Korwin Piotrowska, dla której cała historia bardzo wiele znaczy. Sama bowiem na co dzień musi stawić czoła hejterom, którzy wyzywają ją i grożą: To arcyważny news. Hejterzy internetowi są coraz mniej bezkarni. To już nie jest tak, że siedzicie sobie w waszych smutnych, szarych domach i bezkarnie wylewacie na innych swoją życiową frustrację i wrodzoną nienawiść. Co prawda nadal, co sama przechodziłam kilka razy, na Policji sprawy takie umarza się, ale na szczęście jest coraz więcej przykładów wyłapywania hejterów. Nie tylko IP jest śladem, jest wiele sposobów. Nie jesteście już bezkarni. Wasze chamstwo nie jest nieograniczone. Oby Minister Sprawiedliwości, jak obiecywał, wziął się za to zjawisko na poważnie. Brawo dla Tamary Arciuch. Dziennikarka po swoim wpisie, niestety, sama padła ofiarą kolejnych hejterów. Ich wpisy pokazała na Facebooku. Są na prawdę odrażające. Historia z Tamarą Arciuch daje jednak nadzieję na to, że być może, tacy internauci, nie będą bezkarni.   Zobacz także: TYLKO U NAS: Internauta życzył śmierci nienarodzonemu dziecku Tamary Arciuch! Mamy jej komentarz!   Karolina Korwin Piotrowska gratuluje Tamarze Arciuch.   Niestety, to, że dziennikarka broni aktorki, nie spodobało się kilku osobom.     Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mogą spokojnie czekać na rozwiązanie.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner