Basia Kurdej Szatan o sesji

Hejt na Basię Kurdej-Szatan na Instagramie! "Jak płacą to i g**no by zareklamowała", "Baśka nie ściemniaj"

Basia Kurdej Szatan o sesji

 

Basia Kurdej-Szatan w ogniu krytyki! Gwiazda serialu "M jak miłość" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, pokazuje zdjęcia swojej rodziny - córki i męża, zdjęcia z planu "W rytmie serca" czy relacje ze swoich licznych podróży. Tym razem jednak postanowiła na swoim Instagramie zareklamować nakładki wybielające zęby, co zdecydowanie nie spodobało się jej fanom. Co pisali? Zobacz!

 

Basia Kurdej-Szatan skrytykowana za post na Instagramie

Nie jest już żadną tajemnicą, że gwiazdy zarabiają na Instagramie. Maffashion dostaje 30 tysięcy złotych za jeden post, Joanna Krupa 40 tysięcy złotych, a Kuba Wojewódzki otrzymuje prawie pół miliona złotych. Nie wiemy, ile dostaje Basia Kurdej-Szatan, ale z pewnością są to podobne kwoty. Każdy produkt, który pokazuje u siebie na profilu, od razu trafia do jej ponad 850 tysięcy fanów. Ostatnio aktorka zareklamowała nakładki wybielające zęby.

Wybielanie jest całkowicie bezbolesne, szybkie, wygodne, nakładki są bardzo łatwe w użyciu i skuteczne :) Polecam Wam bardzo serdecznie jako świetny domowy sposób na biały uśmiech 😁 - napisała aktorka.

 

Gwiazda zaoferowała swoim fanom nawet rabaty na zakup nakładek, ale wielu z nich nie było zachwyconych jej wpisem i tym, co reklamuje na Instagramie!

Straszne badziewie I niszczy zeby

Baska nie ściemniaj że to działa. Robisz słup reklamowy z insta. Gdybym chciał oglądać reklamy to bym sobie Polsat lub TVN włączył

Jak płacą to i g**no by zareklamowała ... aby tylko chajs się zgadzał

A ja polecam myć żeby normalna pasta 3 razy dziennie i efekt będzie taki sam

Ja rozumiem że każdy ma kredyt do ale szanujmy się. Żenująca reklama słabego produktu, pisali fani aktorki.

Co o tym myślicie? Czy gwiazdy powinny na Instagramie reklamować produkty?

 

Zobacz: "Po raz pierwszy zetknęłam się z hejtem"! Barbara Kurdej-Szatan szczerze o trudnych początkach w "M jak miłość"!

 

Aktorce dostało się za reklamę na Instagramie

Basia Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan
ONS

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04