Helidi Klum
ONS
Newsy

Heidi Klum

Modelka wielokrotnie zapewniała, że można jednocześnie wychowywać dzieci i mieć udaną karierę zawodową.
Niedawno jednak po raz pierwszy wyznała, że nie wyobraża sobie życia bez trzech niań, które na stałe mieszkają w domu Heidi i Seala i na co dzień opiekują się trójką ich dzieci. „Nie wyobrażam sobie życia bez tych kobiet. Czasem, kiedy jeszcze przyjedzie do mnie moja matka, to opiekunek jest więcej niż dzieci”, żartuje Heidi.Redaguje Iza Bartosz/VIVA!
Fot: ONS
Heidi Klum, Seal
ONS
Newsy
Heidi Klum nigdy nie myślała, że poślubi Seala
Supermodelka nawet nie marzyła o takim wspaniałym mężu...

Heidi Klum czuje się szczęściarą. Nigdy nie sądziła, że spotka mężczyznę swoich marzeń i zazna w życiu tyle radości. Życie bardzo miło ją zaskoczyło. Heidi  i Seal są razem już 6 lat. Poznali się, gdy Heidi była w ciąży z  Leni, córką Flavia Briatore. "Znalazłam najwspanialszego męża, jakiego tylko mogłam sobie wymarzyć. I to akurat w tak trudnym momencie mojego życia. Nigdy nie sądziłam, że spotkam na swojej drodze tego jedynego, idealnego faceta. Jestem ogromną szczęściarą, że los zesłał mi Seala". - wyznała w jednym z wywiadów. Heidi i Seal tworzą wspaniała rodzinę. Mają trójkę własnych dzieci - Henry'ego (5), Johana (3) i Lou (1). Seal adoptował również Leni (6). A sekretem ich udanego małżeństwa jest przyjaźń. "Jestem zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce. Razem przez wszystko przechodzimy. Mamy takie same problemy, jak wszystkie inne małżeństwa. Często się ze sobą nie zgadzamy. Ale doskonale zdajemy sobie sprawę, ile mieliśmy szczęścia, że na siebie trafiliśmy. To nam pomagać przezwyciężać problemy i przez to stajemy się sobie jeszcze bliżsi" - dodaje Seal.

ONS
Newsy
A jednak! Heidi i Seal się rozwodzą
Para wydała oficjalne oświadczenie

To już pewne! Heidi Klum i Seal się rozwodzą. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Supermodelka i piosenkarz rozstają się po siedmiu latach małżeństwa. O rozwód poprosiła ponoć Heidi, która miała dosyć imprezowego stylu życia swojego męża. - Po siedmiu latach szczęśliwego, lojalnego i pełnego miłości małżeństwa zdecydowaliśmy się rozstać . Przez cały nasz związek darzyliśmy siebie ogromnym szacunkiem i nadal będziemy to kontynuować i kochać siebie nawzajem, ale żyjąc już oddzielnie. To bardzo przyjazne rozstanie i najbardziej nam teraz zależy na tym, żeby chronić nasze dzieci. Dziękujemy naszej rodzinie, przyjaciołom, fanom, za miłe słowa wsparcia i przez wzgląd na nasze dzieci, prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo trudnym dla nas czasie - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na łamach magazynu "People". Heidi i Seal mają trójkę dzieci, jednak muzyk opiekował się również czwartą pociechą swojej żony z poprzedniego małżeństwa. Parę czeka teraz długi proces o podział majątku. Przypomnijmy, że Heidi Klum wciąż uznawana jest za jedną z najlepiej opłacanych modelek.   kb    

Heidi Klum, Seal
X17/FOTOLINK
Newsy
Heidi Klum i Seal pod słońcem Meksyku
Gdy Heidi Klum i Seal gdy chca pobyc sami i nacieszyć się sobą przenosza się do letniego domu w Cuixmala na wybrzeżu Costa Careyes w Meksyku.

W Hollywood mówią o nich „mleko i czekolada”. Ich małżeństwo jest rzeczywiście niczym mleczno-kakaowy koktajl – to idealne połączenie przeciwieństw, które się uzupełniają. Heidi Klum i Seal są razem zaledwie od trzech lat, a w tym czasie w ich domu pojawiła się aż trójka dzieci. Zakochana para kupiła też dwa domy: w Los Angeles i na meksykańskim wybrzeżu oraz zdążyła dwa razy zorganizować swoją ceremonię weselną. Dwa razy tak 35-letnia niemiecka modelka i o dziesięć lat od niej starszy brytyjski piosenkarz pobrali się dwa razy, ale za to w tym samym miejscu – w meksykańskim kurorcie, który oboje uwielbiają. W pierwszej ceremonii, w 2005 roku, uczestniczyli tylko narzeczeni i maleńka, roczna Leni. Rok temu – 13 maja – na powtórnych zaślubinach Leni towarzyszyło już dwóch młodszych braci, półtoraroczny wówczas Henry i sześciomiesięczny maluch Johan oraz krewni państwa młodych. Heidi i Seal wystąpili w tradycyjnych ślubnych strojach, a welon panny młodej delikatnie powiewał na wietrze na tle turkusowego nieba i oceanu. „Nasz drugi ślub był jeszcze bardziej romantyczny niż pierwszy”, opowiadała zachwycona Heidi. „A Seal to najlepszy partner, jakiego można sobie wyobrazić. Sprawdził się w roli ojca. Po narodzinach Leni wstawał w nocy do małej, przewijał ją i zajmował się naszym skarbem. Teraz, gdy na świat przyszli chłopcy, jeszcze nabrał doświadczenia i jest ich najlepszym opiekunem i kumplem”. Jednak dla Heidi to nie jedyne zalety Seala. W programie Oprah Winfrey opowiadała: „Pierwszy raz zobaczyłam go w nowojorskim hotelu, gdy ubrany w bokserki wychodził z siłowni. Przyznam, że jego ciało zrobiło na mnie piorunujące wrażenie, gdy poznaliśmy się bliżej, szybko zrozumiałam, że ma też cudowne serce. Bez wahania przyjęłam pierścionek...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner