ONS
Newsy

A jednak! Heidi i Seal się rozwodzą

Para wydała oficjalne oświadczenie

To już pewne! Heidi Klum i Seal się rozwodzą. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Supermodelka i piosenkarz rozstają się po siedmiu latach małżeństwa. O rozwód poprosiła ponoć Heidi, która miała dosyć imprezowego stylu życia swojego męża.

- Po siedmiu latach szczęśliwego, lojalnego i pełnego miłości małżeństwa zdecydowaliśmy się rozstać. Przez cały nasz związek darzyliśmy siebie ogromnym szacunkiem i nadal będziemy to kontynuować i kochać siebie nawzajem, ale żyjąc już oddzielnie. To bardzo przyjazne rozstanie i najbardziej nam teraz zależy na tym, żeby chronić nasze dzieci. Dziękujemy naszej rodzinie, przyjaciołom, fanom, za miłe słowa wsparcia i przez wzgląd na nasze dzieci, prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo trudnym dla nas czasie - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na łamach magazynu "People".

Heidi i Seal mają trójkę dzieci, jednak muzyk opiekował się również czwartą pociechą swojej żony z poprzedniego małżeństwa. Parę czeka teraz długi proces o podział majątku. Przypomnijmy, że Heidi Klum wciąż uznawana jest za jedną z najlepiej opłacanych modelek.

 


kb
 

 

Heidi Klum, Seal
ONS
Newsy
Heidi Klum nigdy nie myślała, że poślubi Seala
Supermodelka nawet nie marzyła o takim wspaniałym mężu...

Heidi Klum czuje się szczęściarą. Nigdy nie sądziła, że spotka mężczyznę swoich marzeń i zazna w życiu tyle radości. Życie bardzo miło ją zaskoczyło. Heidi  i Seal są razem już 6 lat. Poznali się, gdy Heidi była w ciąży z  Leni, córką Flavia Briatore. "Znalazłam najwspanialszego męża, jakiego tylko mogłam sobie wymarzyć. I to akurat w tak trudnym momencie mojego życia. Nigdy nie sądziłam, że spotkam na swojej drodze tego jedynego, idealnego faceta. Jestem ogromną szczęściarą, że los zesłał mi Seala". - wyznała w jednym z wywiadów. Heidi i Seal tworzą wspaniała rodzinę. Mają trójkę własnych dzieci - Henry'ego (5), Johana (3) i Lou (1). Seal adoptował również Leni (6). A sekretem ich udanego małżeństwa jest przyjaźń. "Jestem zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce. Razem przez wszystko przechodzimy. Mamy takie same problemy, jak wszystkie inne małżeństwa. Często się ze sobą nie zgadzamy. Ale doskonale zdajemy sobie sprawę, ile mieliśmy szczęścia, że na siebie trafiliśmy. To nam pomagać przezwyciężać problemy i przez to stajemy się sobie jeszcze bliżsi" - dodaje Seal.

Heidi Klum, Seal
ONS
Newsy
Heidi Klum i Seal bliscy rozwodu!
Cały świat jest zszokowany!

Jak podają amerykańskie media, siedmioletnie małżeństwo Heidi Klum i Seala właśnie się skończyło. Ponoć modelka w ciągu kilku najbliższych dni zamierza złożyć papiery rozwodowe! Powodem rozstania mają być różnice charakterów, których nie da się już pogodzić. Pierwsze plotki na temat rozstania Klum i Seala pojawiły się w zeszłym tygodniu po rozdaniu Złotych Globów, na które Heidi przyszła sama. A kilka dni później widziano samego Seala na lotnisku w Los Angeles. Ale najwięcej do myślenia zapewne dał wszystkim wpis Seala na Twitterze. Muzyk napisał bardzo dobitnie: "The End." A jeszcze niedawno ich związek był uważany za idealny. Heidi i Seal pobrali się w 2005 roku w Meksyku i  co roku odnawiali swoją przysięgę. Wychowują czwórkę dzieci - trójkę własnych oraz córkę Heidi z jej poprzedniego związku z Flavio Briatore.

ONS
Newsy
Klum i Seal rozwodzą się!
Kolejne sensacyjne rozstanie

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o niemożliwym do przeskoczenia kryzysie pomiędzy Vanessą Paradis i Johnny'm Deppem. Para ostatecznie postanowiła się rozejść . Było to duże zaskoczenie, ponieważ wcześniej uważano ich za wzór związku pomiędzy wielkimi gwiazdami showbiznesu. Niemniej szokująca jest informacja o tym, że rozchodzą się Heidi Klum oraz Seal . Niemiecka modelka i wielki gwiazdor światowej piosenki pobrali się siedem lat temu. Mają razem trójkę dzieci, ale Seal opiekował się także dzieckiem Klum z jej poprzedniego związku, z biznesmenem Flavio Briatore. Klum w przyszłym tygodniu ma złożyć papiery rozwodowe do sądu w Los Angeles. Przyczyną rozwodu mają być niemożliwe do pogodzenia różnice pomiędzy partnerami. O tym, że to koniec, poinformował również Seal za pomocą Twittera. ac

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner