ONS

To już pewne! Heidi Klum i Seal się rozwodzą. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Supermodelka i piosenkarz rozstają się po siedmiu latach małżeństwa. O rozwód poprosiła ponoć Heidi, która miała dosyć imprezowego stylu życia swojego męża.

- Po siedmiu latach szczęśliwego, lojalnego i pełnego miłości małżeństwa zdecydowaliśmy się rozstać. Przez cały nasz związek darzyliśmy siebie ogromnym szacunkiem i nadal będziemy to kontynuować i kochać siebie nawzajem, ale żyjąc już oddzielnie. To bardzo przyjazne rozstanie i najbardziej nam teraz zależy na tym, żeby chronić nasze dzieci. Dziękujemy naszej rodzinie, przyjaciołom, fanom, za miłe słowa wsparcia i przez wzgląd na nasze dzieci, prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo trudnym dla nas czasie - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na łamach magazynu "People".

Heidi i Seal mają trójkę dzieci, jednak muzyk opiekował się również czwartą pociechą swojej żony z poprzedniego małżeństwa. Parę czeka teraz długi proces o podział majątku. Przypomnijmy, że Heidi Klum wciąż uznawana jest za jedną z najlepiej opłacanych modelek.

 


kb
 

 

Więcej na temat Heidi Klum