Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy

Książę Harry bał się, że Meghan Markle skończy jak Diana?! Przeraziła go "powtarzająca się historia"...

Książę Harry w wywiadzie u Oprah powiedział, że jest coś, czego się bardzo obawia. W pewnym momencie historia jego i jego żony zaczęła przypominać mu to, co spotkało księżną Dianę.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah odbił się echem na całym świecie. Sussexowie po raz pierwszy tak szczerze wypowiedzieli się na temat swojej decyzji o "megxicie" oraz powodów, które ich do tego skłoniły. Meghan zdecydowała się nawet na wstrząsające wyznanie, że chciała popełnić samobójstwo, gdy była w 5. miesiącu pierwszej ciąży.  

Książę Harry w szczerej rozmowie z Oprah wyznał, że w pewnym momencie zaczął zauważać podobieństwa sytuacji, w której się znalazł wraz z żoną do historii swojej matki, księżnej Diany. 

Moim największym zmartwieniem była powtarzająca się historia - powiedział wprost

Ida Nowakowska szczerze o "konflikcie" z Anną Muchą! Sprawdźcie, co zdradziła nam jurorka "Dance Dance Dance"

Książę Harry bał się, że historia księżnej Diany się powtórzy? 

Księżna Diana to dziś ikona, dramatyczna, ale wciąż świecąca gwiazda rodziny królewskiej. Księżna od samego wejścia w szeregi rodziny królewskiej musiała mierzyć się z ogromną krytyką i nagonką brytyjskiej prasy, która jak się uważa, pośrednio przyczyniła się do śmierci księżnej w 1997 roku. Podczas wywiadu u Oprah zarówno Harry jak i Meghan potwierdzili, że media miały fatalny wpływ na ich życie. Meghan musiała mierzyć się z coraz większą krytyką, która coraz częściej nosiła znamiona zwykłej zawiści. Meghan wspomina na przykład, że gdy Kate, żona Williama była fotografowana, gdy trzymała z czułością dłonie na swoim ciążowym brzuchu, była chwalona jako piękna i kochająca mama. Z kolei gdy do mediów trafiły zdjęcia Meghan, która wzorem każdej ciężarnej kobiety często trzymała dłonie na brzuchu, oskarżono ją o wyniosłość i próżność. 

Meghan nie było łatwo poradzić sobie z ciągłą krytyką. Dodatkowo, gdy była w ciąży zaczęto prowadzić pertraktacje na temat tytułu jej dziecka. Obawiano się przyznania mu królewskiego tytułu z uwagi na to, że Archie mógł być czarnoskóry... Meghan przechodziła wówczas załamanie i pomału traciła wolę życia. Oliwy do ognia wciąż dokładały bezlitosne media. Podobnie było przecież w przypadku księżnej Diany, która także nie umiała poradzić sobie z nagonką wielkiej, medialnej machiny. Nic więc dziwnego, że Książę Harry zauważył podobieństwo między swoją żoną  a ukochaną mamą:

Moim największym zmartwieniem była powtarzająca się historia. Nie mogę sobie wyobrazić, jak musiała się czuć [Diana], gdy sama przechodziła przez ten proces tyle lat temu. Dla nas obojga to było niewiarygodnie trudne.

Harry i Meghan zrezygnowali z obowiązków królewskich, płacąc za to wysoką cenę. Harry przyznał, że być może jego mama nie byłaby zadowolona z decyzji, jaką podjął, ale jest pewien, że chciałaby, żeby jej syn był szczęśliwy:

Myślę, że byłaby bardzo zła i smutna z powodu tego, jak wszystko się potoczyło. Ostatecznie jedyne, czego by chciała, to to, żebyśmy byli szczęśliwi. Myślę, że to przewidziała. Z pewnością czułem jej obecność przez cały ten proces.

Harry przyznał, że dopiero teraz, gdy jest po raz pierwszy niezależny, czuje się szczęśliwy. Ma obok swoją żonę, niedługo na świat przyjdzie ich drugie dziecko. 

Naprawdę mi ulżyło. Jestem szczęśliwy, że mogę tu siedzieć i z tobą rozmawiać z moją żoną u boku - podsumował książę podczas wywiadu z Oprah. 

Dla ich trojga życie w królewskiej rodzinie było zbyt trudne. 

Gdzie obejrzeć wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym u Oprah po polsku?

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey został wyemitowany przez amerykańską stację CBS w nocy z soboty na niedzielę 7 marca. Rozmowa małżeństwa Sussexów z  tłumaczeniem na język polski zostanie wyemitowana w poniedziałek 8 marca o godzinie 20.30 na antenie TVN24. Po niej zaplanowany jest program specjalny.

Zobacz także: Książę Harry twierdzi, że rodzina królewska szykanowała Meghan, bo była zazdrosna! Nie uwierzycie, o co!

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy od rezygnacji z obowiązków królewskich zdecydowali się na wywiad telewizyjny.

Harry i Meghan Markle
East News

Książę Harry w sytuacji, która spotkała jego oraz Meghan Markle dostrzegł podobieństwo do historii księżnej Diany, która zakończyła się tragicznie. 

Księżna Diana i książę Karol z Williamem i Harrym
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Książę Harry jednak nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska na testy DNA

O tym że książę Karol nie jest ojcem księcia Harry'ego mówi się od dawna. Jednak dopiero teraz istnieje szansa na udowodnienie lub wręcz przeciwnie obalanie tej plotki. Ponoć na samego Harry'ego naciska Meghan Markle. Czy Karol i Harry poddadzą się badaniu DNA, żeby poznać prawdę? Książę Harry i jego trudne życie: śmierć matki, plotki, Megxit Książę Harry jako dziecko zmagał się z hejtem związanym z głośnym rozwodem rodziców, potem przechodził długą żałobę opłakując śmierć swojej matki – księżnej Diany. Medialna pośmiertna nagonka na Dianę Spencer to właśnie jemu najbardziej dała się we znaki. Dlaczego? Ponieważ tabloidy prześcigały się w plotkach na temat domniemanego romansu księżnej z oficerem Jamesem Hewittem i podważały ojcostwo księcia Karola jako biologicznego taty Harry’ego. Zobacz:  Jak William i Harry zareagowali, gdy dowiedzieli się o śmierci Diany? "Po korytarzach niosły się..." Kiedy dodatkowo książę Harry ożenił się z Amerykanką i rozwódką - Meghan Markle, a potem razem z nią postanowił zrezygnować z bycia częścią rodziny królewskiej (tzw. Megxit) i przeprowadzić się do USA, książę Harry znów stał się numerem jeden w mediach. Kiedy sytuacja zaczęła się powoli stabilizować, na światło dzienne po raz kolejny została wyciągnięta historia romansu księżnej Diany z wcześniej wspomnianym oficerem Jamesem Hewittem, który według wielu doniesień, to on jest prawdziwym ojcem Harry'ego. Podobieństwo dotyczy ich wyglądu, m.in. rudego koloru włosów, a także miłości do gry w polo i militariów. Meghan Markle namawia Harry'ego na testy DNA Co więcej, teraz wątpliwości do ojcostwa księcia Karola ma sama Meghan Markle. Jak podają brytyjskie media, przebojowa aktorka zażądała od Harry'ego, by...

Książę Wiliam jest zły na Meghan Markle
East News
Newsy
Książę William krytykuje zachowanie Meghan i Harry'ego! Poszło o Archiego...

Meghan Markle chyba jeszcze nigdy nie spotkała się z tyloma słowami krytyki, co w ostatnim czasie. Księżna najpierw wywołała kontrowersje na Wimbledonie , kiedy nie pozwoliła się fotografować widzom turnieju, a jeszcze większa fala krytyki pojawiła się po tym, jak Meghan "źle" trzymała Archiego podczas kibicowania Harry'emu na meczu polo. Okazuje się, że książę William dołączył do grona osób, którym nie do końca podoba się zachowanie księżnej Sussex. O co chodzi? Dlaczego książę William krytykuje Meghan i Harry'ego? Już w trakcie ciąży Meghan Markle wiadomo było, że księżna nie zamierza kontynuować tradycji związanych z narodzinami królewskich potomków. Kiedy świat dowiedział się o narodzinach Archiego Harrisona  jasne stało się, że nie zobaczymy księżnej Sussex na schodach szpitala, pokazującej światu syna. 6 lipca odbyły się chrzciny chłopca i książęca para znów zdecydowała, że uroczystość będzie prywatna, a nie tak jak zazwyczaj, złożona z dwóch części: jawnej i prywatnej. To wszystko nie podoba się Williamowi, który sądzi, że za decyzjami Harry'ego stoi Meghan! William uważa, że ​​jego brat przesadza, trzymając Archiego z dala od świateł reflektorów. Za wszystko obwinia Meghan – informuje "Us Weekly". William zdaje sobie sprawę, że jako członek rodziny królewskiej i przyszły następca tronu musi postępować zgodnie z tradycją. Dziwi go fakt, że Harry, zanim poznał Meghan, postępował tak samo, dlatego podejrzewa, że za kontrowersyjnymi decyzjami brata stoi jego żona. Książę i księżna Sussex nawet nazwiska rodziców chrzestnych Archiego zdecydowali się zachować w tajemnicy. Czy Meghan i Harry w końcu odpuszczą i przestaną swoimi decyzjami wzbudzać tak duże kontrowersje? Zobacz także : ...

Meghan Markle
EastNews
Newsy
Meghan Markle znów złamała królewską tradycję? Sama naraziła się na krytykę fanów!

Meghan Markle i książę Harry niedawno zostali rodzicami po raz pierwszy. Książęca para powitała swojego synka Archiego na świecie dokładnie 6 maja. Do tego momentu płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego była owiana tajemnicą. Według królewskiej tradycji, przyszli rodzice również nie mogli jej poznać do dnia porodu, ale jak się okazuje, niepokorna Meghan prawdopodobnie znów się wyłamała i znacznie wcześniej dowiedziała się, że urodzi synka!  Co ciekawe, sama Meghan Markle ujawniła ten fakt publicznie i tym samym znalazła się pod ostrzałem krytyki. Poznajcie szczegóły poniżej! Meghan Markle znów sprzeciwiła się tradycji Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, nieustannie udowadnia, że nie ma najmniejszego zamiaru dostosować się do królewskich tradycji i protokołu. Brytyjskie media regularnie wyliczają księżnej kolejne wpadki, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że w kwestii płci swojego dziecka również nie postąpiła zgodnie z tradycją i nie czekała do dnia porodu. Okazuje się bowiem, że w najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu "Vogue", gościnnie redagowanym przez Meghan Markle , księżna sama zdradziła, że poznała płeć Archiego znacznie wcześniej. Czujni fani zwrócili bowiem uwagę na list żony księcia Harry'ego do czytelników, w którym Meghan wyznaje: Byłam w piątym miesiącu ciąży, gdy rozpoczął się ten proces i w momencie, gdy ty będziesz trzymać ten numer w swoich rękach, mój maż i ja będziemy trzymać naszego trzymiesięcznego synka w naszych. Dla wszystkich stało się jasne, że Meghan Markle poznała płeć dziecka jeszcze przed porodem. Nie jest to jednak takie oczywiste. Przede wszystkim nie wiadomo, kiedy Meghan napisała list do czytelników - być może...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner