Hanna Lis, Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska
ONS

Wielka gwiazda wraca do Polsatu! Pojawi się na antenie już wiosną

Hanna Lis, Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska
ONS

Szykują się spore zmiany w życiu zawodowym Hanny Lis. Dziennikarka już wkrótce ma wrócić do pracy dla telewizji Polsat, informuje portal fakt.pl. Gwiazda ma pojawić się na antenie już za kilka miesięcy. Będzie to wielki powrót dziennikarki do stacji, w której pracowała w latach 2004-2007 jako prowadząca główny serwis informacyjny "Wydarzenia".

 

Zobacz też: Hanna Lis i operacje plastyczne? Te zdjęcia mają uciąć wszelkie spekulacje...

 

Hanna Lis dostanie nowy program w Polsacie?

 

Hanna Lis ma wrócić do Polsatu już wiosną. Jeśli wierzyć doniesieniom portalu fakt.pl, dziennikarka ma zostać prowadzącą nowego programu telewizyjnego, w którym będzie przeprowadzała wywiady z politykami. Szczegóły współpracy miały zostać dopięte jeszcze przed świętami. Będzie to nie tylko wielki powrót Hanny Lis do Polsatu, ale również do dziennikarstwa politycznego po ponad dwóch latach. W 2016 roku Lis została zwolniona z Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła "Panoramę" na antenie TVP2. Dziennikarka próbowała swoich sił w programach lifestylowych. Wystąpiła w pierwszej edycji programu "Azja Express" w stacji TVN oraz prowadziła program kulinarno-podróżniczy "Bez planu" na antenie TVN Style. Program Hanny Lis został zdjęty po emisji dwóch sezonów. Realizacja produkcji wiązała się z wysokimi kosztami.

- W TVN Style dostałam wolną rękę. Mogłam sobie sama wymyślić program. No to wymyśliłam „Bez planu”. Kuchnia – tak, ale pokazana w szerszym kontekście: kulturowym, historycznym, niekiedy nawet politycznym. Taki był mój plan, ale chyba nie do końca okazał się kompatybilny z planem stacji typowo lifestylowej, w dodatku niewielkiej, a więc niedysponującej dużymi budżetami. A ten program był pieruńsko drogi. (...) Chyba się wszyscy trochę przeliczyliśmy, więc na razie ciąg dalszy nie nastąpi - przyznała w sierpniu zeszłego roku Hanna Lis w rozmowie z magazynem "Viva!". 

 

Jeśli doniesienia o powrocie Hanny Lis do dziennikarstwa politycznego okażą się prawdziwe, życzymy dziennikarce powodzenia w nowej-starej pracy!

 

Polecamy: TYLKO U NAS! Hanna Lis o córkach: „Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To cud, że je urodziłam”

 

Hanna Lis wystąpiła w programie "Azja Express" stacji TVN. Prowadziła również program podróżniczy w TVN Style.

Małgorzata Rozenek, Hanna Lis
Instagram

Niewykluczone, że już wkrótce dziennikarkę zobaczymy na antenie Polsatu.

Hanna Lis w czerwonych czółenkach

Więcej na temat zgadnij kto to? Polsat
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29