Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Hanna Lis dostała nowy program
ONS
Newsy

Hanna Lis dostała własny program! Znamy szczegóły

Ta jesień będzie należała do niej

Przed Hanną Lis najbardziej pracowity sezon w jej karierze. Jak donosi magazyn "Party", dziennikarka dostała nową pracę, a ściślej mówiąc - własny program publicystyczny w TVP Info, "LISty z Polski". Szczegóły na razie są owiane tajemnicą, ale wiadomo, że Lis jest już po wstępnych rozmowach, a pilotażowy odcinek wzbudził zachwyty. Podobno aktualnie trwają ostatnie ustalenia w sprawie koncepcji audycji.

"Party" zapewnia też, że Hanna nie zrezygnuje z pracy w "Panoramie". Jej program w TVP Info ma być zarazem przedłużeniem wieczorowego wydania dziennika TVP2. Jak uda jej się pogodzić taki ogrom pracy z życiem rodzinnym?

- Hania żartuje, że nie będzie miała problemu z późnym chodzeniem spać. Bardziej boi się wczesnego wstawania - śmieje się w "Party" znajoma dziennikarki.


Oby tylko nowa praca nie odbiła się także na zdrowiu psychicznym gwiazdy. Zobacz: Lis przeżywała powrót do "Panoramy"

Hanna Lis z córką na pokazie mody:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hanna Lis dostała nowy program
ONS
Newsy
Wybaczyli jej wpadkę z papierosem. Hanna Lis dostała nowy program
Gdzie będziemy mogli ją oglądać?

Hanna Lis , jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek od 2012 roku prowadzi główne wydanie programu informacyjnego TVP2 "Panorama". Dziennikarka wróciła do pracy w Telewizji Polskiej po trzech latach przerwy - wcześniej została zwolniona za naruszenie etyki dziennikarskiej. Przypomnijmy: Hanna Lis wraca do TVP. Zarobi 30 tysięcy złotych Dziennikarkę obdarzono tak dużym zaufaniem, że zdecydowano się powierzyć jej prowadzenie kolejnego programu. Jak podaje Presserwis od kwietnia Lis poprowadzi program publicystyczny "Po przecinku" . Będzie to kontynuacja "Panoramy" i poprowadzą go na zmianę właśnie Lis i Joanna Racewicz . Na zakończenie "Panoramy" pojawi się gość, ale rozmowa z nim zostanie przeniesiona do nowego programu, który będzie emitowany w TVP Info. Podobną metodę stosuje TVN, gdzie rozmowa z gościem zostaje przeniesiona do informacyjnego pasma stacji, czyli TVN24. Cieszycie się, że będziecie mogli częściej oglądać Hannę? Zobacz: Wpadka Hanny Lis Elegancka Hanna Lis:

Wpadka Hanny Lis w Po Przecinku
YouTube
Newsy
Hanna Lis zaliczyła na antenie niezłą wpadkę. Zaskoczyła telewidzów [WIDEO]
Wideo już obiegło sieć

Hanna Lis to dziennikarka i prezenterka z olbrzymim doświadczeniem, które zdobywała nie tylko w kilku największych polskich telewizjach, ale również za granicą. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzają się jej wpadki, chociaż zazwyczaj są to te z gatunku zabawnych pomyłek. Szerokim echem odbiło się jedno z wydań "Panoramy", podczas którego większą uwagę niż Lis, przykuwało coś innego. Przypomnijmy: Ale wpadka! Lis prowadzi Panoramę, a na stole leży... Do równie zabawnej sytuacji doszło podczas wtorkowego wydania "Po przecinku" w TVP Info, którego Hanna jest gospodarzem. Dziennikarka gościła w studio Danutę Hubner i Jarosława Gowina , a po zakończeniu rozmowy z nimi tradycyjnie już pożegnała się z widzami. Jak zwykle profesjonalna, czarująca i uśmiechnięta. W pożegnanie wkradło się jej jednak dość znaczące przejęzyczenie.   To był program "Kropka nad i". Do widzenia! - wypaliła. Czyżby Hanna Lis szykowała się, aby zastąpić Monikę Olejnik ? Gwiazda szybko zdała sobie sprawę z pomyłki, co skwitowała tylko bezcennym gestem, który również zarejestrowały kamery. Zobacz: Przez chwilę było gorąco: Rusin i Lis na jednej imprezie. Kinga miała przewagę Hanna Lis i Kinga Rusin na Gali Biznesu:

Tomasz Lis w Warszawie w garniturze
TV-Show
Tomasz Lis po odejściu z TVP wyjedzie z Polski?! Dokąd?

Już wkrótce program "Tomasz Lis na żywo" podobno przejdzie do historii, co oznacza, że Tomasz Lis straci pracę w TVP. Dziennikarz jest redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek" oraz właścicielem serwisu Natemat.pl, więc nie zostanie bez zajęcia, ale nie jest tajemnicą, że to telewizja jest miejscem, w którym Lis czuje się jak ryba w wodzie. Dziennikarz wiedział, że przejęcie władzy przez PiS doprowadzi do zmian w TVP, dlatego już jakiś czas temu zaczął szukać nowej pracy. Tomek uruchomił wszystkie swoje kontakty w Stanach Zjednoczonych, które nawiązał kiedy był tam korespondentem TVP. Ma mnóstwo znajomych w amerykańskich mediach i prowadzi wiele rozmów z Amerykanami. Marzy mu się praca korespondenta z Polski a nawet Europy Środkowej dla amerykańskiej telewizji - powiedział "Dobremu Tygodniowi" znajomy Lisów. Podobno w poszukiwaniach nowej pracy wspiera go Hanna Lis, której pozycja w TVP też jest zagrożona.   Dlaczego? Według doniesień tygodnika dziennikarka za dużo zarabia, a to nie wszystkim się podoba. Hanna wie, że jej osoba kłuje wielu w oczy. Na korytarzach przy Woronicza od dawna krążą plotki, że prowadząca "Panoramę" zarabia aż 40 tysięcy złotych miesięcznie. Dla wielu pracowników, zwłaszcza tych starszych, którzy całe życie przepracowali w TVP, to są nieosiągalne kwoty - zdradza "Dobremu Tygodniowi" jeden z dziennikarzy. Czy Hanna Lis wraz z mężem zdecyduje się na ewentualną przeprowadzkę do USA? To byłby dobry pomysł? Zagłosujcie w naszej sondzie!   ZOBACZ: Iga Lis została modelką! Co na to mama - Kinga Rusin? "Mam pełną kontrolę nad tym, co się będzie z nią działo"   Tomasz Lis wychodzi z TVP Hanna Lis w studiu Panoramy Iga i Tomasz Lisowie na spacerze

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner