Hanna Lis
eastNews
Newsy

Hanna Lis ostro o Kamilu Durczoku! "Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą"

Hanna Lis ostro o Kamilu Durczoku! "Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą"

Hanna Lis dała upust swoim emocjom w mediach społecznościowych i skomentowała ostatnie zamieszanie wokół Kamila Durczoka. Dziennikarka nie szczędziła dosadnych słów w kierunku kolegi z branży. Ostro wypowiedziała się o jego jeździe pod wpływem alkoholu. 

Przypomnijmy, w piątek 26 lipca Kamil Durczok wsiadł pod wpływem alkoholu za kierownicę i spowodował kolizję. Całe szczęście nikomu nic się nie stało. Dziennikarz miał w wydychanym powietrzu aż 2,6 promila alkoholu! 51-latek przyznał się do prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości. Ale nawet wzięcie na siebie winy według Hanny Lis nie tłumaczy go z tego, co zrobił. 

Hanna Lis mocno o przemocy w rodzinie. Jej słowa dają do myślenia

Hanna Lis ostro o Durczoku 

Oprócz prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, Kamil Durczok usłyszał też zarzut wywołania bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Dziennikarz przyznaje się wyłącznie do prowadzenia auta pod wpływem procentów. Za ten drugi zarzut grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Zachowanie Durczoka skomentowała Hanna Lis. Nie zostawiła na koledze po fachu suchej nitki. 

Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą. I naprawdę mam w głębokim poważaniu, czy siedzi za nią dziennikarz, czy sprzedawca z pobliskiego spożywczego. Każdy ma swoje dołki, ale nie każdy rusza w miasto uzbrojony w kałasza lub 2,6 promila. Na jedno wychodzi -  napisała Lis w sieci. 

Zobacz także: Kamil D. spowodował wypadek po pijanemu. Wcześniej zapewniał, że jest abstynentem! 

Kamil Durczok, mimo wniosku prokuratury, nie trafił do aresztu. Sąd wyznaczył poręczenie majątkowe w wysokości 15 tysięcy złotych. Dziennikarz otrzymał też dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. 

Po wyjściu z posiedzenia sądu Kamil przeprosił za swoje zachowanie. 

Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. To są dla mnie bardzo trudne dni. Mam pełną świadomość że to, co się wydarzyło, jest karygodne - stwierdził Durczok cytowany przez portal wirtualnemedia.pl. - Pozostaje mi przeprosić widzów, internautów, czytelników. Przede wszystkim chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na infamię, cierpienia, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli - powiedział.

Na końcu dziennikarz poprosił media o publikację jego wizerunku. Nie odpowiedział na żadne pytanie. 

Czy Hanna Lis powinna umieszczać w sieci taki komentarz?

Hanna Lis
eastnews

Kamil Durczok spowodował kolizję pod wpływem alkoholu 

Kamil Durczok spowodował wypadek pod wpływem alkoholu
East News

 

Kamil Durczok spowodował wypadek
Newsy
Kamil Durczok jechał z pasażerką i miał w aucie broń? Nowe informacje w sprawie zatrzymania dziennikarza
Kamil Durczok jechał z pasażerką i miał w aucie broń? Nowe informacje w sprawie zatrzymania dziennikarza

Kamil Durczok  26 lipca spowodował kolizję. Po przebadaniu przez policję okazało się, że ma aż 2,6 promila w wydychanym powietrzu . Prokuratura skierowała wniosek o areszt tymczasowy, który sąd uchylił i dziennikarz mógł wyjść do domu za poręczeniem majątkowym w wysokości 15 tys. zł. Na światło dzienne wychodzą jednak kolejne szczegóły dotyczące zdarzenia na trasie A1 z udziałem BMW prowadzonym przez Kamila Durczoka! Początkowo pojawiła się informacja, że 51-latek w aucie znajdował się sam. Teraz okazuje się, że w feralnej podróży mogła towarzyszyć mu 20-letnia kobieta! A samochodzie był przewożony też pies...

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny podczas Mundialu, Radek Majdan wychodzi z PNŚ
East News
Newsy
Radek Majdan komentuje "aferę alkoholową" w polskiej kadrze! "Przed meczem można wypić..."
Radek Majdan komentuje "aferę alkoholową" w polskiej kadrze! "Przed meczem można wypić..."

Nie cichną echa po porażce Polski na Mundialu. Obecnie ważą się losy selekcjonera Adama Nawałki, Robert Lewandowski znalazł się w ogniu krytyki , a dziennikarze wypominają polskiej ekipie różne błędy. Czy jednym z nich był brak dyscypliny w polskiej drużynie? "Przegląd sportowy" po porażce z Kolumbią napisał, że piłkarze pili alkohol podczas zgrupowania w Arłamowie i trener na to nie zareagował. W jednym z wywiadów Kamil Glik przyznał, że podczas zgrupowania w dni wolne mieli pozwolenie od trenera na wypicie kilku piw . Czy to z powodu luźnej atmosfery podczas zgrupowań i spożywania alkoholu przez piłkarzy ponieśliśmy porażkę podczas turnieju? Czy piłkarze mogą przed ważnym turniejem pić alkohol? Zobaczcie, co na ten temat sądzi Radek Majdan! Zobacz:  Aż 3 Polaków na liście największych rozczarowań mundialu! Kto się na niej znalazł?   Kamil Glik przyznał, że piłkarze pili alkohol podczas zgrupowania kadry  

Kamil Durczok spowodował wypadek pod wpływem alkoholu
East News
Newsy
Kamil Durczok pozostanie na wolności! Dziennikarz przeprasza: "To, co się wydarzyło, jest karygodne"
Kamil Durczok pozostanie na wolności! Dziennikarz przeprasza: "To, co się wydarzyło, jest karygodne"

Kamil Durczok, mimo wniosku prokuratury, nie trafi do aresztu. Znany dziennikarz, który w piątek został zatrzymany po spowodowaniu kolizji pod wpływem alkoholu na autostradzie, zabrał publicznie głos. Durczok przeprosił, a to, "co się wydarzyło", nazwał karygodnym. Poprosił też, by media pokazywały jego wizerunek i pisały pełne nazwisko.  Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Kamil Durczok przyznał się do prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, jednak sąd na posiedzeniu nie przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu wobec dziennikarza aresztu. Zamiast tego sąd wyznaczył poręczenie majątkowe w wysokości 15 tys. złotych, Durczok ma też dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Oświadczenie Kamila Durczoka Sam dziennikarz, po wyjściu z posiedzenia sądu, złożył krótkie oświadczenie: - Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. To są dla mnie bardzo trudne dni. Mam pełną świadomość,  że to, co się wydarzyło, jest karygodne - stwierdził Durczok cytowany przez portal.  Jak podkreślał, ani przez moment nie zaprzeczał faktom, które zgromadzili śledczy w jego sprawie. - Pozostaje mi przeprosić widzów, internautów, czytelników. Przede wszystkim chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na infamię, cierpienia, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli. Proszę o publikację mojego wizerunku. Ja się nazywam Kamil Durczok - powiedział. Nie chciał jednak odpowiadać na pytania. - Jestem w takim stanie psychicznym po tych kilku dniach... - mówił dziennikarzom.  Zarzuty dla Durczoka W ostatni piątek po południu Durczok spowodował kolizję na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Na szczęście nikt w niej nie ucierpiał, jednak - jak się okazało podczas badania - dziennikarz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner