Hanna Lis w czerwonej sukience
ONS
Newsy

TYLKO U NAS: Hanna Lis zrezygnowała z pracy po tygodniu! Dlaczego?

TYLKO U NAS: Hanna Lis zrezygnowała z pracy po tygodniu! Dlaczego?

Po zwolnieniu z programu "Panorama" Hanna Lis nie musiała długo szukać pracy. Od razu znalazła zatrudnienie jako redaktor naczelna działu stylowego w portalu NaTemat.pl, który razem z dziennikarzem Tomaszem Machałą założył jej mąż Tomasz Lis. W wywiadzie dla portalu Hania wyznała, że od kilku lat była namawiana na przejście do internetu.

 

Pierwsze dni przebiegły w miłej atmosferze, bo okazało się, że Hanna zna się na tematach lifestylowych. Niestety po tygodniu pracy Hanna Lis przestała... przychodzić do redakcji. Dlaczego?

 

Chcesz wiedzieć, jak całą sprawę skomentował zastępca dyrektora zarządzającego Natemat.pl Michał Rutkowski? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party"! 

 

Zobacz też: Hanna Lis i operacje plastyczne? Te zdjęcia mają uciąć wszelkie spekulacje...

 

Hanna Lis przez tydzień pracowała w NaTemat.pl.

Hanna Lis w natemat.pl

Dlaczego odeszła?

Hanna Lis w czerwonej sukience
ONS

Hanna Lis zakończyła współpracę z portalem założonym przez swojego męża
Newsy
Hanna Lis po tygodniu zrezygnowała z pracy w portalu Tomasza Lisa. Dlaczego?
Hanna Lis po tygodniu zrezygnowała z pracy w portalu Tomasza Lisa. Dlaczego?

To już  pewne! Hanna Lis zrezygnowała z pracy w portalu założonym przez swojego męża. Dyrektor zarządzający Natemat.pl w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl po raz pierwszy przyznał, że Hanna Lis już nie należy do zespołu. Przy okazji Tomasz Machała zdradził, dlaczego żona Tomasza Lisa odeszła z pracy. W pracach koncepcyjnych nad kształtem serwisu Bliss oraz przy przygotowaniach strategii redakcyjnej uczestniczyła Hanna Lis, która ostatecznie postanowiła realizować alternatywne plany zawodowe  - przyznał Tomasz Machała. Przypominamy, że ostatnio okazało się, że Hanna Lis przestała przychodzić do pracy w portalu już po... tygodniu! Dziennikarka po zwolnieniu z "Panoramy" znalazła zatrudnienie jako redaktor naczelna działu stylowego w portalu NaTemat.pl, o czym sama poinformowała w specjalnym nagraniu. Dzisiaj okazuje się, że władze portalu wprowadziły jednak spore zmiany i dział stylowy pojawi się teraz na odrębnym serwisie, którego redaktor naczelną została Katarzyna Sołtysik.   Co dalej z karierą Hanny Lis ?   Zobacz także: Nowy program Tomasza Lisa hitem w sieci! W 24 godziny obejrzało go prawie 2 mln osób   Hanna Lis odeszła z pracy w portalu. Dyrektor portalu zdradził powody odejścia dziennikarki z pracy.

Hanna Lis w natemat.pl
Newsy
Hanna Lis zdradza, co będzie robić po zwolnieniu z TVP. „Ruszamy na początku marca”. Nagrała specjalne wideo!
Co będzie robić w portalu męża?

To już oficjalne! Żona Tomasza Lisa dołączyła do portalu natemat.pl! Hanna Lis nagrała specjalne wideo, w którym informuje wszystkich, że od marca zacznie pracę w portalu, w którym głównym udziałowcem jest Tomasz Lis, czyli jej mąż. Czym zajmie się dziennikarka? Czym zajmie się Hanna Lis w natemat.pl? Po zwolnieniu Hanny Lis z TVP długo zastanawiano się, co dalej z karierą dziennikarki. Ona sama zapewniała, że nie chce zajmować się polityką, ale również, że nie myśli na razie o pracy. Wtedy pojawiły się plotki, że już niedługo Hanna Lis dołączy do ekipy portalu natemat.pl, gdzie zajmie się działem stylowym. W końcu nie od dziś wiadomo, że dziennikarka zna się na trendach, kocha modę, na co dowodem jest chociażby przyjaźń z Joanną Przetakiewicz. Ponadto - jakiś czas temu Hanna Lis prowadziła bloga kulinarnego. Ale okazuje się, że w portalu będzie zajmować się wieloma rzeczami, nie tylko modą i gotowaniem. Witajcie. Od jakiegoś czasu marzyłam o tym, aby w swoim zawodowym życiu przestawić wreszcie wajchę i ruszyć zupełnie nowym, nieznanym do tej pory torom, i to marzenie właśnie się spełnia. Dołączam do grupy natemat.pl, zespołu fantastycznych, kreatywnych ludzi, z którymi zaczynamy tworzyć zupełnie nowy rozdział w historii tego portalu. Oczywiście natemat.pl polityką stoi i to się nie zmieni, chcemy jednak pokazać to lepsze, piękniejsze życie poza polityką, będziemy więc mówić o kulturze wysokiej i masowej, o trendach, o podróżach bliskich i dalekich, o kuchni, będziemy rozmawiać z ludźmi, którzy inspirują i dotykać, które nas przejmują, a czasami po prostu wkurzają. Ruszamy na początku marca, bądźcie z nami! - zapowiada Hanna Lis w specjalnym wideo. Będziecie zaglądać na serwis? Czy Hanna odnajdzie się w nowej roli? Przekonamy się już w marcu.   Zobacz także: Hanna Lis przeszła na dietę pudełkową!...

Kuba Wojewódzki w bluzce w kropki
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z odejścia Hanny Lis z portalu męża. Dostało się też Tomaszowi Lisowi!
Kuba Wojewódzki śmieje się z odejścia Hanny Lis z portalu męża. Dostało się też Tomaszowi Lisowi!

Kuba Wojewódzki śmieje się z Hanny Lis! Dziennikarz postanowił zażartować z szybkiego odejścia prezenterki z portalu natemat.pl, gdzie gwiazda rozpoczęła współpracę po odejściu z TVP. Jak na razie nie wiadomo, co dalej z karierą Hanny Lis , ale wszystkich zszokowała informacja o tym, że dziennikarka przestała pracować dla popularnej strony internetowej, której właścicielem jest jej mąż. Do tej pory gwiazda nie podała też powodów, dla których postanowiła po tygodniu zrezygnować z tej pracy. Kuba Wojewódzki ma jednak swoją teorię na ten temat, którą podzielił się na łamach "Polityki" w swojej rubryce "Mea pulpa". Co napisał? To smutna informacja. Hanna Lis odeszła z pracy z portalu natemat.pl zaraz po tym, jak tylko do pracy przyszła. Wszyscy wiemy, jak Tomasz Lis potrafi traktować współpracowników, ale teraz mamy dowód, że z niego prawdziwy twardziel. Może po prostu dziennikarka znalazła inny sposób na siebie, który chce zrealizować? Ostatnio pojechała do Moskwy na rozmowy w sprawie nowego projektu!  Z pewnością o szczegółach przekonamy się już niebawem.   Zobacz: Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"   Kuba Wojewódzki zażartował z odejścia Hanny Lis z portalu natemat.pl Sugeruje, że Hanna Lisa odeszła przez Tomasza Lisa.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner