Policzki Hanny Lis
ONS

Hanna Lis o policzkach: Czytam że chirurg spieprzył sprawę

Policzki Hanny Lis
ONS

Hanna Lis jest bohaterką okładki najnowszego numeru "Vivy!". Gwiazda pozuje na niej w pięknej kreacji od La Manii, a pełnej przepychu sesji towarzyszy też obszerny wywiad. Przypomnijmy: Śliczna Hanna Lis w kreacji La Manii na okładce "Vivy!"

W wywiadzie poruszonych jest kilka ważnych dla dziennikarki tematów - rozmowa dotyczy m.in. dojrzewania i przekroczenia progu "magicznej czterdziestki", wychowywania córek i zaangażowaniu w działalność charytatywną na rzecz Beaty Jałochy. Pojawiło się również pytanie o operacje plastyczne - od wielu miesięcy media spekulują, czy gwiazda poddała się jakimś zabiegom, szczególnie wypełnianiu policzków. Lis reaguje na te plotki z dystansem:
 

No tak, policzki, to wielki kompleks, przecież nieustannie słyszę, że są spod skalpela. Już kiedyś prostowałam, ale na nic się to nie zdało, więc wywieszam białą flagę i przyjmuję z pokorą, że dalej będę czytać, iż chirurg spieprzył sprawę, pompując je do monstrualnych rozmiarów (śmiech) - wyznała.


Cały wywiad z Hanną Lis w nowej "Vivie!" - już w sprzedaży. Myślicie, że rzeczywiście poddawała się jakimś zabiegom czy to po prostu geny?

Zobacz też Hannę Lis na pokazie mody z córką:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01