Party Stories
Policzki Hanny Lis
ONS
Newsy

Hanna Lis o policzkach: Czytam że chirurg spieprzył sprawę

Dziennikarka odważnie o operacjach plastycznych

Hanna Lis jest bohaterką okładki najnowszego numeru "Vivy!". Gwiazda pozuje na niej w pięknej kreacji od La Manii, a pełnej przepychu sesji towarzyszy też obszerny wywiad. Przypomnijmy: Śliczna Hanna Lis w kreacji La Manii na okładce "Vivy!"

W wywiadzie poruszonych jest kilka ważnych dla dziennikarki tematów - rozmowa dotyczy m.in. dojrzewania i przekroczenia progu "magicznej czterdziestki", wychowywania córek i zaangażowaniu w działalność charytatywną na rzecz Beaty Jałochy. Pojawiło się również pytanie o operacje plastyczne - od wielu miesięcy media spekulują, czy gwiazda poddała się jakimś zabiegom, szczególnie wypełnianiu policzków. Lis reaguje na te plotki z dystansem:
 

No tak, policzki, to wielki kompleks, przecież nieustannie słyszę, że są spod skalpela. Już kiedyś prostowałam, ale na nic się to nie zdało, więc wywieszam białą flagę i przyjmuję z pokorą, że dalej będę czytać, iż chirurg spieprzył sprawę, pompując je do monstrualnych rozmiarów (śmiech) - wyznała.


Cały wywiad z Hanną Lis w nowej "Vivie!" - już w sprzedaży. Myślicie, że rzeczywiście poddawała się jakimś zabiegom czy to po prostu geny?

Zobacz też Hannę Lis na pokazie mody z córką:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hanna Lis i Ewa Chodakowska
ONS
Newsy
Lis zachwycona Chodakowską: Namawia mnie na wspólne trenowanie
Dziennikarka zdradziła swoje treningowe plany

Okładkę najnowszego numeru "Vivy!" zdobi Hanna Lis . Dziennikarka wystąpiła w pięknej sesji zdjęciowej i udzieliła wywiadu, w którym opowiada głównie o ważnych w jej życiu kobietach i przyjaźniach, które przetrwały do dziś. Przypomnijmy: Hanna Lis o kulisach przyjaźni z Joanną Przetakiewicz Dyrektor kreatywna La Manii nie jest jedyną znaną panią, o której wspomina Hanna Lis. Gwiazda w rozmowie z "Vivą!" przyznała się również, że jest pod ogromnym wrażeniem Ewy Chodakowskiej . Co więcej, Hanna zamierza niebawem sama spróbować słynnego treningu, mimo, że twierdzi, na samą myśl bolą ją mięśnie.   Ewa Chodakowska namawia mnie, żebym zaczęła trenować w jej grupie i chyba w końcu się skuszę, choć na sam widok jej "Skalpela" (program treningowy), boli mnie każdy mięsień. Podoba mi się podejście Ewy do sprawy treningu. Tu nie chodzi wyłącznie o wyrzeźbienie ciała, choć ona robi to perfekcyjnie, tu chodzi o osiągnięcie pewnego rodzaju harmonii między wnętrzem a opakowaniem. Podoba mi się pasja, z jaką Ewa robi to, co robi, to jest niemal misja! - powiedziała w wywiadzie dla magazynu. Hanna Lis to kolejna gwiazda, które uległa urokowi Chodakowskiej. Też już z nią ćwiczycie? Zobacz: "Nie schudłam z Chodakowską, ale ją lubię" Ewa Chodakowska w pięknej sesji dla "Vivy!":

Hanna Lis na okładce "Vivy!"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Śliczna Hanna Lis w kreacji La Manii na okładce "Vivy!"
Gwiazda o życiu po 40-tce. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Hanna Lis . Gwiazda ubrana w piękną białą kreację domu mody La Mania zapozowała na tle wystawnego wnętrza . W środku znajdziemy piękną sesję z udziałem gwiazdy TVP oraz szczery wywiad, w którym partnerka Tomasza Lisa opowiada o babskiej przyjaźni, macierzyństwie i kobiecości po 40-stce. Zobacz: Gwiazdy na koncercie charytatywnym Hanny Lis Ponadto w "Vivie!" rozmowa z Katarzyną Dowbor , która opowiada o swoich nowych wyzwaniach zawodowych, a także wywiad z Krzysztofem Ziemcem . Dziennikarz opowiada o traumatycznych przeżyciach sprzed pięciu lat, gdy w pożarze stanął jego dom. Oprócz tego w numerze znalazł się artykuł podsumowujący ślub Katarzyny Zielińskiej . Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z filmem "Daje nam rok". Kulisy sesji Hanny Lis (fot. blog Joanny Przetakiewicz): Hanna Lis z córką na pokazie mody:

Hanna Lis imprezuje z Karlem Lagerfeldem
Facebook
Newsy
Hanna Lis imprezuje razem z Karlem Lagerfeldem
Gdzie i jak poznała ikonę świata mody?

Hanna Lis jest jedną z najbardziej stylowych i eleganckich gwiazd. Gwiazda rzadko pojawia się publicznie, jednak gdy już swoją obecnością zaszczyci jakieś wydarzenie to zawsze wygląda przepięknie. Jej styl jest klasyczny, ale odnajdziemy w nim odrobinę nowoczesności. Zobacz: Przetakiewicz i Lis na pokazie La Manii na jachcie w Gdańsku Dziennikarka jest również wielką fanką mody. Lis wśród swoich bliskich przyjaciół ma wiele osobistości z tej branży. Od kilku lat wielką sympatią dąży się chociażby z Joanną Przetakiewicz . Ostatnio Hanna Lis miała możliwość poznać jedną z największych postaci współczesnej mody. Dziennikarka bawiła się bowiem na wspólnej imprezie z samym Karlem Lagerfeldem . Do spotkania doszło w jednej z modniejszych restauracji w Saint Tropez . Zdjęcie upamiętniające wieczór pojawiło się na Facebooku najpiękniejszej wizytówki "Panoramy". Ciekawe o czym Lis i Lagerfeld rozmawiali? Być może dyskutowali na temat nowej kolekcji La Manii.? W końcu Joanna Przetakiewicz jest ich wspólną przyjaciółką. Ciekawe czy Hanna powiedziała Karlowi to samo o Joannie, co w "Vivie!"? Zobacz: Hanna Lis o kulisach przyjaźni z Joanną Przetakiewicz Hanna Lis z córką na pokazie mody:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner