Hanna Lis okładka Flesza maj

Hanna Lis na okładce nowego, eleganckiego "Flesza"! Magazyn ma aż 100 stron! Co znajdziemy w numerze?

Hanna Lis okładka Flesza maj

Hanna Lis na okładce nowego, odświeżonego magazynu "Flesz"! Dlaczego zdecydowała się na udział w nowym show "Azja Express"? Co jej da rywalizacja z Małgorzatą Rozenek i Przemysławem Saletą oraz całą plejadą gwiazd? Dowiecie się z poniedziałkowego Flesza!

 

Hanna Lis na okładce "Flesza"

Ten numer "Flesza" jest wyjątkowy! Powód? Magazyn przeszedł metamorfozę, są nowe rubryki, nowa elegancka makieta i aż 100 stron do poczytania i pooglądania!

Co znajdziecie w numerze nowego "Flesza"? Pojawił się cykl felietonów, które w każdym numerze będzie pisała inna znana Polka. Na pierwszy ogień Karolina Korwin Piotrowska opisze jak to jest być polską celebrytką...

 

Nowa jest też rubryka Wnętrza. To coś dla fanów niedrogiego, ale gustownego designu.

 

"Flesz" rozpoczyna też konkurs na najlepszego projektanta. Przez trzy miesiące na łamach dwutygodnika będą publikowane kolekcje czołowych polskich projektantów. W sierpniu na serwisie Party.pl zostanie zorganizowane głosowanie, która kolekcja podobała się czytelnikom najbardziej. Po podliczeniu głosów projektant dostanie nagrodę "Flesz Fashion Award".

W nowym numerze zobaczymy kolekcję MMC!

 

W nowym, odświeżonym "Fleszu" poznamy też historię Agnieszki Włodarczyk, która po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem miała depresję. Przeczytamy wywiad z Basią Kurdej-Szatan, zobaczymy ekskluzywny obóz Ewy Chodakowskiej na Mauritiusie oraz to jak wyrósł synek Anny Muchy - Teodor. To śliczny blondynek.

 

Ciekawi co jeszcze? Nowy "Flesz" do kupienia w kioskach już od 16 maja za jedyne 1,99 zł!

 

Zobacz: Agnieszka Włodarczyk wystąpi w nowym show TVN! Wiemy, w którym i co będzie robić!

 

Hanna Lis na okładce nowego "Flesza".

Hanna Lis okładka Flesza maj

 

W nowym Fleszu, więcej stylu.

Okładka Flesza
Edipresse

Więcej na temat Hanna Lis magazyn flesz
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17