Hanna Lis w skórzanej kurtce
Newsy

Lis i Woźniak-Starak razem na imprezie. Zobaczcie buty Agnieszki! Są dobre na czerwony dywan?

Lis i Woźniak-Starak razem na imprezie. Zobaczcie buty Agnieszki! Są dobre na czerwony dywan?
Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu fundacji teściów
Instagram/ONS
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nowe ZDJĘCIA ze ślubu! "Kocham wesela, impreza trwa"
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nowe ZDJĘCIA ze ślubu! "Kocham wesela, impreza trwa"

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie pobrali się pod koniec sierpnia. Świeżo upieczeni małżonkowie wiedzą co to znaczy ślubny stres i z pewnością cieszą się, że mają go już za sobą! Teraz Agnieszka i Piotr zostali zaproszeni na wesele swoich przyjaciół z Serbii. Agnieszka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Na jednym z nich Agnieszka puszcza oko do obiektywu, a w tle widać parę młodą z Piotrem, a na drugim Piotr już bez Agnieszki pozuje w dobowrowym towarzystwie, bardzo męskim! Czy wy też wypatrzyliście tam Sebastiana Kulczyka? ;) Kocham wesela, a najbardziej serbcjue! Czas ślubu, impreza trwa - podpisała pierwsze zdjęcie na Instagramie Agnieszka. Widać, że parze młodej, jak i Woźniakom-Starakom humor dopisywał! Zobaczcie zdjęcia z zabawy!   Zobacz też:  Jak mieszkają Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak? Zobacz wnętrza ich luksusowego domu! ZDJĘCIA   Agnieszka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie.   Tak się bawili!

Marina w warkoczykach
Newsy
MaRina i Agnieszka Woźniak-Starak zabrały głos w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Popierają czy wręcz przeciwnie?
MaRina i Agnieszka Woźniak-Starak zabrały głos w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Popierają czy wręcz przeciwnie?

Agnieszka Szulim i MaRina sprzeciwiają się zaostrzeniu prawa aborcyjnego i popierają "czarny protest"! Dziennikarka i artystka to nie jedyne osoby związane z mediami, które popierają ten ruch. "Czarnym protest" rozpoczął się 21 września pod Sejmem w Warszawie. Swoje uznanie dla tej manifestacji wyrazili w mediach społecznościowych innymi Anja Rubik, Maja Ostaszewska czy Hanna Lis. O co w tym chodzi? Przeciwnicy aborcji na manifest pod sejmem ubrali się cali na czarno, zaś w mediach społecznościowych  nieustannie zamieszczane są zdjęcia na czarnym tle z hasztagiem #czarnyprotest. Są one symbolem solidarności z tymi którzy nie chcą surowszego prawa.  Surowsze prawo ma zakazywać wykonywania aborcji nawet w skrajnych przypadkach takich jak dziecko poczęte w wyniku gwałtu czy kazirodztwa, a także wtedy, kiedy poród zagraża życiu matki lub dziecku grozi ciężka choroba. Agnieszka Szulim i MaRina również nie zgadzają się na przedmiotowe traktowanie kobiet. Dlatego na swoich profilach na Instagramie zamieściły zdjęcia solidaryzujące się ze wszystkimi osobami o podobnych poglądach. W piątek w Sejmie został poddany pod głosowanie obywatelski projekt ustawy "Ratujmy kobiety", pozwalający na aborację do 12. tygodnia ciąży. Został jednak odrzucony, a Sejm zagłosował za przekazaniem do dalszych prac projekt komitetu "Stop aborcji", całkowicie zakazujący aborcji A czy Ty popierasz "czarny protest"?   Zobacz:  Marina pokazała się we fryzurze ukochanej przez blogerki! Fani hejtują: "Uroda tak, fryzura zdecydowanie NIE!" ZDJĘCIE​   Agnieszka Szulim popiera "czarny protest" Marina popiera "czarny protest"    

Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim razem w Grecji
Newsy
Co jedzą na obozie Chodakowskiej - Rozenek i Woźniak-Starak? "Czasem ćwiczysz, a czasem..." ZDJĘCIE
Co pozwala im jeść Chodakowska?

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Agnieszka Woźniak-Starak są na obozie treningowym w Grecji z Ewą Chodakowską. Co robią? Ćwiczą, ćwiczą, ćwiczą... i czasem jedzą. Małgosia Rozenek pokazała zdjęcie, na którym widać jaką dietę mają razem z Woźniak-Starak na takim obozie. Co jedzą? Marchewkę i kawałek grillowanej ryby do tego mrożona herbata, bo mamy nadzieję, że to nie cola :) Zobaczcie sami.   "Czasem ćwiczysz czasem jesz" - napisała na Instagramie Rozenek. Co prawda to prawda, ale po ciężkim treningu chyba należałby się jakiś ciut większy obiad... Jednak może w Grecji jest tak gorąco, że nie chce się jeść? :) Albo tylko na to pozwala Ewa Chodakowska! Wniosek z tego jest jeden - widocznie tylko tyle trzeba jeść, żeby wyglądać tak jak nasze gwiazdy...   Zobacz także: WOW! Małgorzata Rozenek pokazała się w kostiumie kąpielowym na ZDJĘCIU. Fani zachwyceni: "Petardaaa!!!"   Małgorzata Rozenek-Majdan i Ewa Chodakowska na obozie w Grecji.   Agnieszka Woźniak-Starak na obozie treningowym z Chodakowską i Rozenek w Grecji.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner