Hanna Lis chce zostać gwiazdą muzyki?

Hanna Lis nie ma pracy więc zajęła się swoją karierą... muzyczną?! ZDJĘCIE

Hanna Lis chce zostać gwiazdą muzyki?

Hanna Lis to od kilku tygodni jedna z najsłynniejszych gwiazd na bezrobociu... Wygląda jednak na to, że dziennikarka postanowiła wykorzystać wolny czas na spełnianie swoich marzeń i spróbowanie sił w nowych dziedzinach show-biznesu. Hanna Lis rozpoczęła bowiem naukę gry na... perkusji!

 

Żona Tomasza Lisa na Insragramie pochwaliła się zdjęciem z lekcji muzyki. Jedna z internautek skomentowała fotkę Hanny Lis i zasugerowała jej, że chyba nudzi się bez pracy w telewizji.

Normalnie, puszczę lotka, a jak wygram, odpalę stację TV dla tej Hanki, bo widzę, że dziewczyna bez tej wizji to uświerknie z nudów - napisała jej fanka.

Zobaczcie, jak czas wolny od pracy wykorzystuje Hanna Lis. Kto wie, być może już wkrótce dziennikarka nie będzie miała okazji, żeby zajmować się swoimi pasjami. Ostatnio informowaliśmy, że była gwiazda TVP być może zostanie redaktor naczelną luksusowego portalu o modzie. Hanna Lis pochwaliła się fotkami ze spotkania z założycielką portalu- Mirą Dumą a pod ich wspólnym zdjęciem pojawiły sie gratulacje m.in. od Joanny Przetakiewicz i Łukasza Jemioła.

 

Zobaczcie jak Hanna Lis ćwiczy granie na perkusji.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Hanna Lis zrezygnowała z pracy po tygodniu! Dlaczego?
 

Hanna Lis ćwiczy grę na perkusji.

Dziennikarka pokazała jak spędza wolny czas.

Więcej na temat Hanna Lis
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17