Halina Mlynkova
materiały prasowe

Halina Mlynkova twarzą znanej marki!

Halina Mlynkova
materiały prasowe

Halina Mlynkova została twarzą marki Beller. To polska marka biżuteryjna założona w 2012 roku. Stworzona została dla kobiet ceniących sobie klasę, prostotę i delikatność.

Przeczytajcie więcej o marce Beller

Biżuteria kryje w sobie mieszankę elegancji, luksusu i pięknego minimalizmu. Do jej wyrobu wykorzystywane są najwyżej klasy kruszce: złoto, srebro oraz kamienie szlachetne: diamenty, szmaragdy i szafiry. Dzięki ręcznemu wykonaniu Beller odznacza się nieprzeciętną dbałością o najmniejszy detal.


Mimo tak krótkiej obecności na rynku, biżuteria Beller jest bardzo często wybierana przez gwiazdy. Swoje stylizacje uzupełniają nią m.in. Kamilla Baar, Agnieszka Szulim, Ada Fijał, Marta Żmuda Trzebiatowska, Hanna Lis, Alicja Bachleda-Curuś, Katarzyna Herman czy Agnieszka Dygant. Do grona fanek marki od dłuższego czasu należy również Halina Mlynkova.

Jestem ogromną fanką biżuterii i długo szukałam takiej, która w 100% będzie w mojej estetyce i z którą będę mogła się utożsamiać. Taki właśnie jest Beller – to biżuteria, której praktycznie nie zdejmuję i która towarzyszy mi w każdej chwili mojego życia: zarówno na scenie, na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Uwielbiam ją i czuję się w niej wyjątkowo!mówi nowa ambasadorka marki.

Więcej na temat sesje
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11