Nowa ekipa Haliny Mlynkovej
ONS

Nie da się nie zauważyć, że w ciągu ostatniego roku w życiu Haliny Mlynkovej wiele się zmieniło. Wokalistka na dobre wróciła na polski rynek muzyczny, przeszła efektowną metamorfozę i jest szczęśliwa u boku nowego mężczyzny, z którym planuje huczny ślub. Nie ma wątpliwości, że uroczystość ta będzie jedną z szerzej komentowanych w przyszłym roku. Przypomnijmy: Ślub Mlynkovej i Wronki będzie kosztować fortunę. Halina poleciała po suknię za granicę

Okazuje się, że zmiany w życiu zawodowym nie są przypadkowe. Gwiazda postanowiła bowiem zatrudnić cały sztab nowych specjalistów, którzy opiekują się teraz jej karierą i wizerunkiem - począwszy od menadżera, przez stylistki, na fryzjerze kończąc. Co ciekawe, każda z tych osób przez wiele lat pracowała z Edytą Górniak.

Agentem Haliny jest obecnie Marcin Wieczorek, przez cztery lata związany właśnie z Górniak. Za stylizacje Mlynkovej odpowiada z kolei duet Ewa Rubasińska i Magda Makarewicz, które mają na koncie siedem lat współpracy z Edytą, podobnie jak fryzjer Marek Szesputowski i makijażystka Anna Ampulska.

Myślicie, że to jej sposób na sukces?

Zobacz: Zaspana Mlynkova bez makijażu. Pokazała jak wygląda jej poranek

Edyta Górniak z obecnym asystentem Haliny Mlynkovej: