Facebook Haliny Mlynkovej
Newsy

Halina Mlynkova pokazała się oficjalnie z nowym partnerem

Wokalistka już nie ukrywa bliskich relacji z menadżerem Ewy Farnej

Rok temu Halina Mlynkowa zakończyła kilkuletnie małżeństwo z Łukaszem Nowickim. Para dla dobra syna rozstała się w przyjaźni i pełnej zgodzie. Media od razu zainteresowały się życiem prywatnym pięknej wokalistki i szukały dla niej nowego partnera.

Na początku lipca magazyn "Flesz" poinformował, że Mlynkova postanowiła związać się z czeskim producent muzycznym i menadżerem Ewy Farnej Leszkiem Wronką. Mężczyzna nie tylko jest bliski sercu wokalistki, ale i pomaga jej w pracy nad nową płytą. Zobacz: Mlynkova spotyka się z menadżerem Ewy Farnej

Do tej pory para unikała pokazywania się publicznie. Dziś Halina Mlynkova pochwaliła się na swoim Facebooku wspólnym zdjęciem z nową sympatią. Uśmiechnięta i zadowolona para siedziała w samolocie.

- Lecimy! W celu bardzo, ale to bardzo muzycznym! Już za moment... Kierunek: PRAGA - napisała gwiazda.


Oficjalnie wokalistka jeszcze nie potwierdziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Ale to już chyba tylko kwestia czasu. Może jakiś duet z Ewą Farną?Piękna Halina Mlynkova w magazynie "Viva!":

Halina Mlynkova został blondynką
ONS
Newsy
Halina Mlynkova przefarbowała się na jasny blond. Pasuje jej?
Miłość do menadżera Ewy Farnej jej służy

Halina Mlynkova w zeszłym roku zakończyła kilkuletnie małżeństwo z Łukaszem Nowickim. Piosenkarka jednak długo nie rozpaczała po nieudanym związku i dość szybko związała się z producentem muzycznym i menadżerem Ewy Farnej Leszkiem Wronką . Zobacz: Mlynkova pokazała się oficjalnie z nowym partnerem Okazuje się, że nowa miłość uskrzydliła gwiazdę i sprawiła, że Mlynkova postanowiła zmienić fryzurę. Wokalistka przefarbowała się na bardzo jasny blond. Do tej pory była szatynką. Jak wam się podoba w takim wydaniu? Halina Mlynkova w obiektywie magazynu "Viva!":

Mlynkova i Wronka w "Pytaniu na śniadanie"
ONS
Newsy
Partner o Mlynkovej: Zakochałem się w niej, bo przefarbowała włosy
Zakochani pierwszy raz o swoim związku

Ostatnio kolorowe tygodniki rozpisują się o nowej miłości Haliny Mlynkovej . Wokalistka w zeszłym tygodniu pokazała się pierwszy raz oficjalnie na salonach z czeskim producentem muzycznym i menadżerem Ewy Farnej, Leszkiem Wronką . Para do tej pory ukrywała swoje uczucie, które kwitnie już od 8 miesięcy. Jednak po zainteresowaniu mediów ich związkiem  Mlynkova i Wronka zdecydowali się opowiedzieć o swojej miłości w "Pytaniu na śniadanie". - Tym głównym momentem, kiedy się zakochałem było, że Halina przefarbowała włosy, bo ja lubię blondynki. Znałem Halinę dużo lat wcześniej, ale nie miałem okazji poznać ją osobiście. W momencie, gdy przyjęła propozycję, że wystąpi w "Bitwie na głosy", to żeśmy się poznali. Przyszła, spojrzała mi w oczy, ja jej i wtedy było jasne, że nasze losy się splotły - powiedział Wronka Producent zdradził również, co najbardziej urzeka go w Mlynkovej: - Ma bardzo ładne oczy. Fajnie śpiewa, blondynka. Wiedziałem, że spotkałem kobietę, która jest piękna, mądra i nie jest już młoda, w tym sensie, że za młoda. Zakochani zdradzili również, że pomimo iż mieszkają w dwóch różnych krajach, to starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę i kursują pomiędzy Pragą a Warszawą. Gdy się widzą to lubią m.in.: uwalić się przed telewizorem i oglądać filmy, jeść wspólnie w łóżku czy chodzić na spacery i do kina. Para ma wobec siebie poważne plany i planuje już nawet dzieci. Czy coś z tego wyjdzie? Na razie będzie to nowa płyta wokalistki, nad którą pracują razem. Zobacz: Halina Mlynkova w obiektywie magazynu "Viva!" Halina Mlynkova i Leszek Wronka na imprezie RMF FM:

Halina Mlynkova spotyka się z Leszkiem Wronką
Akpa
Newsy
Mlynkova spotyka się z menadżerem Ewy Farnej
Przystojny?

W maju ubiegłego roku Halina Mlynkova rozwiodła się z Łukaszem Nowickim. Para zdecydowała się zakończyć relację w atmosferze spokoju i przyjaźni. Teraz okazuje się, że piosenkarka znalazła nową miłość. Jak informuje magazyn "Flesz", Halina związała się z Leszkiem Wronką , który na co dzień pracuje jako czeski producent muzyczny i... menadżer Ewy Farnej . - Halina i Leszek spotykają się prywatnie - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" menadżerka wokalistki Monika Małyszek. Pierwszym "dzieckiem" pary będzie nowy album Haliny. Leszek podobno czuwa nad jego produkcją. Z pewnością taki układ nie tylko przysporzy Mlynkovej wielu radosnych chwil, ale także zapewni jej komercyjny rozgłos przy okazji premiery płyty, a może i otworzy drzwi do kariery w rodzinnych Czechach? Życzymy dużo szczęścia. Halina Mlynkova w sesji dla magazynu "Viva!":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner