Halina Mlynkova i Basia Kurdej Szatan mają konflikt?

Halina Mlynkova i Basia Kurdej Szatan mają konflikt? Jest ostre oświadczenie wokalistki! Aktorka również zabrała głos!

Halina Mlynkova i Basia Kurdej Szatan mają konflikt?

Halina Mlynkova i Barbara Kurdej Szatan mają konflikt? Jeden z dzienników informuje, że znana aktorka i wokalistka nie przepadają za sobą i unikają wzajemnie, nawet wtedy, kiedy muszą razem pracować - co zdarza się często - m.in. podczas Sylwestra TVP. Jak jest naprawdę? Obie gwiazdy wydały mocne oświadczenia w tej sprawie!

 

Halina Mlynkova i Barbara Kurdej Szatan mają konflikt?

Ich konflikt miał zacząć się wtedy, kiedy Barbara zastąpiła Halinę w roli prowadzącej program "The Voice Of Poland". Panie od tego czasu ponoć unikają się na korytarzach TVP. Jak jest naprawdę? W sieci pojawiło się ostre oświadczenie Mlynkovej:

Od jakiegoś czasu jestem cały czas w Czechach i nie ukrywam, że oprócz śledzenia polskiej polityki i wiadomości dotyczących kraju, nie śledzę ani plotek, ani sensacyjnych doniesień. Nie śledzę gali, ścianek i tym podobnych imprez. Dziś jednak dzwonią do mnie dziennikarze, żebym wypowiedziała się na temat...uwaga...mojego konfliktu z Basią Kurdej Szatan. Śmiałość tabloidów przekracza wszelkie granice.

Basia jest super dziewczyną i nie mam, ani nie zamierzam, kiedykolwiek mieć z nią jakiegokolwiek konfliktu.
Mało tego. Jesteśmy wspólnie Ambasadorkami akcji społecznej "Jem drugie śniadanie". Sugerowanie zazdrości, niechęci i tym podobnych bzdur jest po prostu zwykłym świństwem. Zastanawiam się, czego jeszcze nie wymyślono i co będziecie mieli okazję czytać na mój temat.  Przykre. - pisze wokalistka. 

Zobacz: SPIĘCIE W DDTVN - O CO POKŁÓCILI SIĘ KINGA RUSIN I PIOTR KRAŚKO?

 

Głos w sprawie zabrała również Basia Kurdej Szatan:

Podobno się nie lubimy z Halinką ... :)))))) czasem kłamliwie newsy mnie irytują, ale ten, przez swój absurd, jedynie mnie niesamowicie rozbawił !!! :)))))) Halinka jest niezwykle serdeczną osobą, dobrą, mądrą i świadomą siebie kobietą, uśmiechniętą i otwartą ...zatem tego, kto wymyślił takie bzdurstwo możemy jedynie żałować :)))))) wszystkiego dobrego wszystkim !!!!! :)))))) kochajmy się, uśmiechajmy i rozmawiajmy dużo !! Zamiast zajmować się pierdołami :D poooooza tym obie z Halinką jemy drugie śniadanie, nawet w jednej garderobie ! :P więc JAK mogłybyśmy się kłócić ! :PPPP - pisze Barbara na Instagramie.

 

Panie niedawno wzięły razem udział w kampanii "Jem Drugie Śniadanie". Jak widać - uwielbiają spędzać ze sobą czas!

 

Zobacz: Konflikty w pracy: jak rozwiązywać?

 

Basia i Halina bardzo się lubią! 

Halina Mlynkova i Basia Kurdej Szatan mają konflikt?

 

Halina Mlynkova ostro o ostatnich doniesieniach. 

Halina Mlynkova i Basia Kurdej Szatan mają konflikt?

 

Halina i Basia często ze sobą pracują!

Halina Mlynkova i Basia Kurdej Szatan mają konflikt?

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13