Hair Fashion Night
Mat. prasowe

Chcesz darmowy zabieg fryzjerski w Salonie Expert? Wystarczy ściągnąć voucher! ;)

Hair Fashion Night
Mat. prasowe

Oficjalnie ogłaszamy święto włosów! Z tej okazji mamy dla Was specjalny prezent – darmowy voucher na zabieg fryzjerski Smartbond w Salonie Expert. Wszystko z okazji Hair Fashion Days organizowanych przez markę L’Oréal Professionnel.

 

Marzysz o zmianie koloru włosów, ale obawiasz się, że zabieg je zniszczy? Możesz już pożegnać te obawy. Wszystko dzięki Smartbond. Teraz Twoje włosy są doskonale chronione, a Ty możesz bezpiecznie i z łatwością realizować swoje metamorfozy!

Chcesz otrzymać darmowy zabieg Smartbond?

Wystarczy, że pobierzesz voucher na www.lorealprofessionnel.pl/hfn !

 

Dzięki niemu klientki będą mogły przy okazji wizyty w wybranych Salonach Expert skorzystać z darmowej usługi Smartbond. Wystarczy pobrać voucher on-line. Akacja trwa do 31 października 2017 roku.

 

Jak funkcjonują vouchery na bezpłatną usługę Smartbond?

  • Pobierz voucher na www.lorealprofessionnel.pl/hfn
  • W lokalizatorze salonów na tej samej stronie znajdź Salon Expert biorący udział w akcji Hair Fashion Days.
  • Przed wizytą pokaż fryzjerowi voucher z unikatowym kodem (wydrukowany lub w telefonie).
  • Ważność vouchera potwierdzi fryzjer za pośrednictwem SMS-a.

Świętuj z nami piękne włosy!

Hair Fashion Night
Mat. prasowe

Hair Fashion Days zostało zainagurowane pierwszą w Polsce imprezą w całości poświęconą włosom – Hair Fashion Night – inspirowaną festiwalami artystycznymi.

 

29 września 2017 roku dzięki marce L’Oréal Professionnel Warszawianki mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Reduta Banku Polskiego w Warszawie zamieniła się w prawdziwą strefę beauty – profesjonalni fryzjerzy i wizażyści byli do usług wszystkich gości.

 

 

Na panie czekało mnóstwo atrakcji ;)

 

Hair Fashion Night
Mat. prasowe

Do ich dyspozycji było aż 42 najlepszych fryzjerów marki L’Oréal Professionnel, którzy rekomendowali i wykonywali dla nich najmodniejsze fryzury tego sezonu. Dzięki nim aż 400 pań wyszło z imprezy z zachwycającymi włosami. 

 

Hair Fashion Night
Mat. prasowe

Na uczestniczki czekała Strefa Diagnozy. To specjalne miejsce, w którym klientki mogły skorzystać z indywidualnej konsultacji eksperta w dziedzinie pielęgnacji włosów. Do indywidualnych potrzeb każdej pani dopasowywane były produkty oraz zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym włosy staną się piękniejsze i zdrowsze.

 

Hair Fashion Night
Mat. prasowe

To jednak nie wszystko, bo po szybkim zabiegu fryzjerskim, panie mogły wykonać sobie także profesjonalny makijaż, a później pobawić się najnowszymi atrakcjami photo – zdjęcie 360 stopni (które pozwala zobaczyć całą fryzurę a nie tylko jej przód), Magic Photo, dzięki któremu klientki mogły umieścić swoje zdjęcie na okładce Magazynu Salon Expert i Light Ring, czyli nowoczesna wersja fotobudki…

 

Wszystko po to, aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda!

Fryzjer = przyjaciel

Hair Fashion Night
Mat. prasowe

Marka L’Oréal Professionnel chce udowodnić w swoich Salonach Expert, że wizyta u fryzjera powinna być czymś więcej niż tylko usługą. Fryzjer powinien być Twoim doradcą, stylistą i… przyjacielem. Właśnie takich profesjonalistów znajdziesz w Salonach Expert.

 

Odwiedź jeden z wielu Salonów Expert i przekonaj się, że to możliwe!

Więcej na temat włosy fryzury
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36