East News

Hailey Bieber jest w ciąży? Ta sukienka odsłoniła całą prawdę!

East News

Hailey Bieber od kilku miesięcy jest żoną Justina Biebera. O ich związku napisano już niemal wszystko. Ta relacja nie należy bowiem do najłatwiejszych. Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber od lat zmaga się z depresją. Jego zmienne nastroje mają wpływ na relację z Haliley. Oprócz tego plotkuje się, że Justin nadal ma słabość do swojej byłej ukochanej, Seleny Gomez.

Niektórzy twierdzą, że lekarstwem na ich problemy mogłoby być dziecko. Co jakiś czas w mediach pojawia się nawet informacja, że Hailey Bieber jest w ciąży. Ostatnio modelka została przyłapana podczas spotkania z ojcem. Na tę okazję żona Justina Biebera wybrała bardzo obcisłą sukienkę. Dzięki temu wszystko stało się jasne!

Hailey Bieber jest w ciąży?

Niedawno ojciec Hailey Bieber świętował swoje urodziny. Z tej okazji cała rodzina spotkała się w znanej nowojorskiej restauracji. Na obiedzie pojawiła się Hailey Bieber, jej mama oraz babcia. Co ciekawe, modelce nie towarzyszył mąż. Justin Bieber w tym czasie udał się samotnie do innej knajpy.

Zobacz także: Justin i Hailey Bieber znów przechodzą kryzys?! Tak nieszczęśliwych już dawno ich nie widziliśmy...

Justin Bieber podczas obiadu z rodziną miała na sobie modną od kilku sezonów dopasowaną sukienkę w kolorze nude. Ten fason doskonale podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Wygląda na to, że plotki o jej ciąży były nieco przesadzone...

Żałujecie?

Hailey Bieber jest w ciąży? Nowe zdjęcia żony Justina Biebera
East News

Justin i Hailey mają kryzys?

Justin Bieber, Hailey Bieber w Nowym Jorku
East News

 

Więcej na temat Hailey Baldwin
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08