Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Justin Bieber zostanie ojcem? Sekret wyjawiła jego mama... Co napisała?

Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Bieber jest w ciąży? To pytanie od kilku tygodni zadają sobie fani Justina i Hailey Bieberów. Gwiazdy nie ukrywają, że marzą o powiększeniu rodziny. Są gotowi odłożyć kariery na bok, aby skupić się na wychowaniu dziecka. Czy w 2019 roku małżeństwo przywita na świecie pierwsze maleństwo? Po ostatnim wpisie mamy Justina Biebera fani nie mają wątpliwości. Co dokładnie napisała Pattie Mallette?

 

Justin i Hailey będą rodzicami?

 

Gdy pod koniec lata media obiegła informacja o ślubie Justina Biebera z Hailey Baldwin, wszyscy zastanawiali się jak na tę wiadomość zareagowała mama Kanadyjczyka? Pattie Mallette uwielbiała poprzednią dziewczynę syna, Selenę Gomez. Ponoć była zdruzgotana, gdy para w marcu 2018 roku definitywnie zakończyła związek. Warto też przypomnieć, że wiadomość o ślubie Justina z Hailey załamała Selenę Gomez. Pattie podobno mocno wspierała piosenkarkę w trudnych chwilach. Kibicowała jej, aby ta jak najszybciej opuściła szpital psychiatryczny.

 

Sądząc po najnowszym wpisie na Instagramie Pattie Mallette zaakceptowała w końcu ukochaną syna. Mama Justina pokazała zdjęcie z Hailey. Podpisała je bardzo wymownym komentarzem. Czy w ten sposób zdradziła, że rodzina Bieberów w końcu się powiększy?

Co za prezent! - napisała Pattie. 

 

Justin i Hailey nie odnieśli się jeszcze do zdjęcia Pattie. Fotoreporterzy przyłapali jednak małżeństwo, gdy po raz trzeci wchodziło do kliniki w tym miesiącu. Czy wizyty u lekarzy były kontrolne? A może Hailey rzeczywiście jest w ciąży?

 

Zobacz też: Justin i Hailey Bieber planują kupić dom! Co na to Selena?

 

Pattie pokazała zdjęcie z Hailey 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a gift! 😍

Post udostępniony przez Pattie Mallette (@pattiemallette)

 

Czy Justin i Hailey zostaną rodzicami?

East News

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37