Gwiazdy Top Trendy 2013 o Sopocie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Za co Honey, Jula, Piasek i Lisowska kochają Sopot?

Gwiazdy opowiadają nam o słabości do tego miasta

Za nami festiwal Top Trendy 2013, na którego finał odbył się słynny już "Kabareton". Nie zabrakło komików i gwiazd, które lubią się pośmiać. Przypomnijmy: Gwiazdy na Sopockiej Nocy Kabaretowej

Mimo zakończenia festiwalu, część gwiazd wcale nie wyjechała z Sopotu - niektórzy postanowili nieco przedłużyć swój pobytu i skorzystać z uroków nadmorskiej miejscowości. A jest z czego! Gwiazdy kochają Sopot i specjalnie w rozmowie z AfterParty.pl opowiedziały nam, w czym tkwi słabość do tego miejsca. Zobaczcie nasze wideo z wypowiedziami m.in. Honey, Lisowskiej, Popielewicz, Margaret czy Piaska:Zobacz też galerię zdjęć gwiazd z Sopockiej Nocy Kabaretowej:

Natalia Siwiec na Kabaretonie
Akpa
Newsy
Zaskoczenie na Top Trendy: Natalia Siwiec gwiazdą niespodzianką
Co ją ściągnęło do Sopotu?

Ostatniego dnia festiwalu Top Trendy 2013 odbyła się 10. Sopocka Noc Kabaretowa. Nie zabrakło żartów, salw śmiechu i gwiazd. Przypomnijmy: Gwiazdy na Sopockiej Nocy Kabaretowej Jednym z nieoczekiwanych gości imprezy okazała się Natalia Siwiec , która do Sopotu przyjechała prywatnie. Modelka nawet w wydaniu codziennym prezentowała się zjawiskowo - wyeksponowała opaleniznę, zgrabne nogi i oczywiście dekolt. Początkowo nie chciała pozować na festiwalowej ściance, ale ostatecznie dała się namówić fotoreporterom na kilka zdjęć. Redakcji AfterParty.pl udało się porozmawiać z Natalią o jej wizycie na "Kabaretonie" i żartach, które lubi robić swojemu mężowi. Zobaczcie zdjęcia i wideo z seksowną gwiazdą:     Zobacz też zdjęcia Natalii Siwiec i innych gwiazd w trakcie Sopockiej Nocy Kabaretowej:

10. Sopocka Noc Kabaretowa
Newsy
Kabareciarze i gwiazdy na Nocy Kabaretów w Sopocie
Zobacz wideo z trzeciego dnia festiwalu Top Trendy

Tradycyjnie już na finałowy dzień festiwalu Top Trendy organizatorzy przygotowali kabaretowy recital. Na sopockiej scenie zaprezentowały się najpopularniejsze polskie kabarety, a wśród publiczności nie zabrakło celebrytów. Przypomnijmy: Top Trendy 2013: Gwiazdy na Sopockiej Nocy Kabaretowej Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej miała okazję podziwiać i śmiać się z żartów takich formacji jak Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy.B, Smile, Grupa Mocarta, a także Marcin Daniec, Ireneusz Krosny, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko oraz Cezary Pazura. Gospodarzem wieczoru był Artur Andrus. Wśród publiczności wypatrzyliśmy m.in. Paulinę Sykut i Natalię Siwiec . Zobacz nasze wideo:  

Rafał Maserak wreszcie zakochany
ONS
Newsy
Top Trendy 2014: Gorąca niespodzianka. Maserak zatańczy na scenie, ale... nie z Moro!
Zaskakujący duet na największym festiwalu roku

Rafał Maserak w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" minimalnie otarł się o zwycięstwo. Tancerz w duecie z Joanną Moro zyskał ogromne wsparcie od jurorów, ale ostatecznie telewidzowie zdecydowali, że to Aneta Zając dostanie wymarzoną statuetkę. Organizatorzy Top Trendów 2014 postanowili wynagrodzić Rafałowi "porażkę" i zaprosili go do ponownego występu przed kilkoma milionami widzów. Okazuje się, że na scenie podczas niedzielnej XI Sopockiej Nocy Kabaretowej Rafałowi towarzyszyć będzie nie Joanna Moro, a Anna Głogowska . Zawodowa tancerka i prowadząca polsatowską edycją "Tańca z gwiazdami" zdradziła, że zatańczy z Maserakiem ogniste tango. Tłem muzycznym będzie kultowy przebój Grace Jones "Libertango". - W przeciwieństwie do gwiazd kabaretowych, my będziemy bardzo na serio i swoim tanecznym występem zapowiemy występ ….Andrzeja Grabowskiego. Tańczę z Rafałem Maserakiem, więc będzie to tango szalone i namiętne - mówi Anna w rozmowie z Afterparty.pl. Ciekawe, co na to Joanna Moro, która obecnie przebywa w okolicach Sopotu? Zobacz: Tak Moro odpoczywa nad polskim morzem po "TzG" Redakcja AfterParty.pl również będzie na tegorocznym festiwalu Top Trendy, i na bieżąco będziemy dla was relacjonować wszystko to, co będzie się działo na żywo. Zostańcie z nami, zaczynamy od jutra. Gwiazdy na finale "Tańca z gwiazdami":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner