gwiazdy.jpg

Gwiazdy w półfinale „Bitwy na Głosy 3”

gwiazdy.jpg

W półfinałowym odcinku „Bitwy na głosy” gwiazdy zaprezentowały kolejne, mniej lub bardzie udane, stylizacje. Wśród nich nie zabrakło Agnieszki Szulim, Haliny Mlynkovej, Ewy Farnej i Kasi Zielińskiej.

Tego dnia Agnieszka Szulim wybrała szerokie spodnie, które zestawiła z prześwitującą plisowaną tuniką o nieregularnej długości. Choć kolorystycznie wpisuje się ona w trendy (burgund jest wciąż w modzie), to niestety zaburzyła jej proporcje i zakryła świetną figurę prowadzącej program.

Halina Mlynkova tego wieczoru miała na sobie dosyć oryginalną kreację do ziemi, ozdobioną metalowymi aplikacjami. Musimy przyznać, że błękit zdecydowanie współgra z jej typem urody.

Kasia Zielińska i Ewa Farna postawiły na jasne sukienki o nieregularnej długości. Pierwsza z nich zdecydowała się na beżową kreację pokrytą cekinami i połączyła ją ze szpilkami pod kolor. Ta stylizacja zdecydowanie podkreśliła jej kobiecość i subtelność. Miłośniczka rockowych klimatów, Ewa Farna,  tym razem również pozostała im wierna. Piosenkarka swoją sukienkę zestawiła z czarnymi kozakami na obcasie i srebrną biżuterią. Nic dodać, nic ująć.

Tak gwiazdy prezentowały się w półfinale „Bitwy na głosy”: 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04