Gwiazdy w kampanii społecznej PiersiBadacze
YouTube
Newsy

Najlepsze klaty polskiego show-biznesu w szczytnym celu

Majdan, Jachowski i Saleta zachęcają kobiety do...

Znane osoby uwielbiają angażować się w akcje charytatywne i kampanie społeczne. Ostatnio na całym świecie dużo mówi się o nowotworach. Jak wiadomo profilaktyka związana z tymi złośliwymi chorobami w naszym kraju jest na niskim poziomie. Aby to zmienić powstała inicjatywa PiersiBadacze, w której znani mężczyźni zachęcają kobiety do samodzielnego badania piersi.

Aby przyciągnąć uwagę kobiet Radosław Majdan, Przemysław Saleta czy Maciej Jachowski bez koszulek wystąpili w krótkim filmiku i na własnych ciałach pokazali, jak należy poprawnie wykonać badanie. Panowie swoimi wielkim dłońmi bez skrępowania masowali się po torsie.

Ponadto pomysłodawcy akcji stworzyli specjalną darmową aplikację na telefony komórkowe, która przy pomocy przystojniaka zaangażowanego w projekt, co miesiąc przypominać będzie o samodzielnym sprawdzeniu piersi.

Co sądzicie o tej akcji?

Zobacz: Półnagi Majdan chwali się klatą w "damskim Playboy''''u"


 

Małgorzata Rozenek odpowiada hejterom
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan ryzykuje zdrowie, żeby mieć dziecko? "Zwiększa się ryzyko raka piersi"
Małgorzata Rozenek-Majdan ryzykuje zdrowie, żeby mieć dziecko? "Zwiększa się ryzyko raka piersi"

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że razem z mężem, Radosławem Majdanem starają się o dziecko za pomocą metody in vitro. To dzięki niej gwiazda jest mamą dwóch synów: 13-letniego Stasia i 9-letniego Tadeusza. Małgorzata Rozenek już kilka lat temu powiedziała synom, że przyszli na świat dzięki tej metodzie . Teraz gwiazda znów chce zostać mamą. Niestety, in vitro niesie ze sobą wiele skutków ubocznych. W rozmowie z se.pl żona byłego piłkarza przyznała, że przez procedury, którym się poddaje, jest narażona na raka piersi! Jak to wytłumaczyła? Małgorzata Rozenek o ryzyku raka piersi! Okazuje się, że starania o dziecko są trudne i nie zawsze kończą się szczęśliwie. Gwiazda przyznała, że ma za sobą dwa poronienia: Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób… Ból utraty dziecka to nie jedyne, z czym muszą się zmagać - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w se.pl. Jednak to nie wszystko! Kuracja hormonalna może mieć negatywny wpływ na jej zdrowie w przyszłości. Okazuje się, że niektóre hormony zwiększają ryzyko wystąpienia raka piersi.  Koktajl hormonalny, który się dostaje, jest silny i może powodować choroby nowotworowe w przyszłości. Ta ilość estrogenów, którą się dostaje, to są hormony, które źle działają na układ rozrodczy, mocno zwiększa się ryzyko raka piersi. Dlatego też niezbędne jest wykonanie USG piersi przed każdą procedurą. Absolutnie wiem, jakie ryzyko ponoszę. Podpisuję na to zgody - dodaje gwiazda.  Mimo wszystko Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem decydują się na kolejne próby, aby spełnić marzenie o dziecku. Gwiazda wydała nawet książkę "In vitro. Rozmowy intymne", gdzie obok rozmów z ekspertami można przeczytać o prywatnych...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram
Newsy
Radosław Majdan pochwalił się nagraniem z porannych igraszek z żoną! Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan?
Radosław Majdan ostatnio był w bardzo romantycznym nastroju. Gdy jego żona Małgorzata usiadła na jego kolanach, rozpoczęły się odważne, miłosne gesty!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie powstrzymują się przed okazywaniem sobie czułości nawet publicznie. Od tej pary po prostu bije dobra energia i wielka miłość, co możemy zobaczyć chociażby na nagraniu, którym pochwalił się w sieci mąż "Perfekcyjnej". Podczas wspólnego śniadania, nagle atmosfera zrobiła się gorąca, a ręce Radosława Majdana powędrowały na... piersi jego żony!  Zobacz także:  Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu! Radosław Majdan pochwalił się porannymi pieszczotami z żoną Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już za kilka miesięcy będą świętować 5. rocznicę ślubu. Para tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo, a owocem ich miłości jest synek Henio, który już za niewiele ponad miesiąc będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Będzie więc dużo okazji do wspólnego świętowania! Relacja gwiazdy TVN i byłego piłkarza jest naprawdę piękna i szczera, a my możemy obserwować to praktycznie codziennie dzięki temu, że małżeństwo jest bardzo aktywne na swoich Instagramach. Para nie wstydzi się okazywać swoich uczuć przed swoimi obserwatorami, ale ostatnio zrobiło się naprawdę gorąco.  Podczas wspólnego śniadania, Małgorzata Rozenek-Majdan usiadła na kolanach swojego ukochanego, który po chwili zaczął czule dotykać jej piersi. Nagranie z tego "wydarzenia" pojawiło się na InstaStory Radosława Majdana. Chociaż początkowo jego żona wyglądała na lekko zaskoczoną, to jednak po chwili uśmiechnęła się do kamery i wygląda na to, że ucieszyły ją poranne pieszczoty.   Jak widać w związku tej dwójki dalej jest płomienne uczucie!    Para jest bardzo szczera ze swoimi obserwatorami i lubi dzielić się z nimi swoją...

Aneta Zając w kampanii Avon Kontra Rak Piersi
Facebook
Newsy
Śliczna Aneta Zając w kampanii społecznej Avon. Dobry wybór?
Aktorka wspiera Marsz Różowej Wstążki

Kilka tygodni temu informowaliśmy was, że Avon wybrał trzy nowe ambasadorki swojej wielkiej akcji "Wielka Kampania Życia" . W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia kampanii, która ma zachęcić kobiety do badania swoich piersi, aby zapobiec rakowi oraz namówić do wzięcia udziału w Marszu Różowej Wstążki, który odbędzie się 5 października w Warszawie. Jedną z twarzy akcji jest Aneta Zając , która w ciągu ostatnich miesięcy przeszła spektakularną metamorfozę nie tylko pod względem wizualnym, ale i mentalnym. Gwiazda "Pierwszej miłości" przeszła na zdrową dietę oraz zaczęła biegać. Aktorka pomiędzy pracą znajduje również sporo czasu, aby zająć się synami. Wszystko to razem składa się na obraz idealnej ambasadorki społecznej kampanii. Na zdjęciu promującym akcję Aneta zaperezentowała się w naturalnym wydaniu. W prostej stylizacji składającej się z dżinsów i białym t-shircie wygląda promiennie . Zobacz: Kulisy nowego życia Anety Zając: Wszystko zostało na jej głowie Gwiazdy za kulisami kampanii Avon:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner