Gwiazdy w akcji "Policzmy się"
YT

Gessler, Musiał, Pyrek w ciąży: Policzmy się

Gwiazdy w akcji "Policzmy się"
YT

Właśnie ruszyła kolejna kampania społeczna z udziałem znanych i lubianych. Gwiazdy uwielbiają brać udział w takich przedsięwzięciach, gdyż wiedzą, że niewielkim kosztem mogą komuś pomóc lub zwrócić uwagę ludziom na jakiś ważny problem. Tym razem aktorzy, wokaliści i osobowości telewizyjne zaangażowały się w akcję "Policzmy się".

Zadaniem kampanii jest wsparcie osób chorych na różnego rodzaju nowotwory. Akcja ma pokazać, że rak nie jest wyrokiem śmierci, a dzięki wsparciu najbliższych można go wyleczyć i cieszyć się życiem. Pomysłodawcy przedsięwzięcia proszą o rejestrowanie się na stronie www.policzmysie.pl ludzi którzy pokonali chorobę.

Akcję wspiera cała plejada gwiazd, a są nimi m.in.: Magda Gessler, Maciej Musiał, Patricia Kazadi, Jerzy Stuhr oraz ciężarna Monika Pyrek. Znani wystąpili w spocie, który pokazywany jest w największych stacjach telewizyjnych. Mamy nadzieję, że kampania odniesie olbrzymi sukces i pokaże chorym na raka, że mogą liczyć na wsparcie.

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33