Kalendarz Mam marzenie 2016
Newsy

Niezwykłe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska jest nie do poznania!

Niezwykłe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska jest nie do poznania!
Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska też dostała medal! Ale nie mogła go odebrać. Dlaczego?
Małgorzata Kożuchowska też dostała medal! Ale nie mogła go odebrać. Dlaczego?

Małgorzata Kożuchowska dostała medal Gloria Artis od Ministerstwa Kultury. Aktorka została wyróżniona wraz z innymi aktorami Teatru Narodowego w Warszawie za wybitne zasługi na rzecz kultury ( w tym roku obchodzimy jubileusz 250-lecia teatru publicznego w Polsce). Złoty medal otrzymał Jan Frycz. Małgorzata Kożuchowska i Dominika Kluźniak - medale brązowe! Jednak Małgorzaty Kożuchowskiej zabrakło na uroczystości.  Z jakiego powodu? Ruszyły własnie zdjęcia do nowego serialu "Druga szansa" z Kożuchowską w roli głównej. Aktorka  gra w serialu menedżerkę gwiazd, jedną z jej klientek będzie bohaterka grana przez  Magdalenę Boczarską . Kożuchowska pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z Magdą z poniedziałkowej sesji do serialu.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Nasze wspólne plany nabierają rumieńców...Magdalena Boczarska - moja gwiazda!!! Posted by Małgorzata Kożuchowska on  28 październik 2015 Dzisiaj kręcono m.in. sceny z Karoliną Korwin-Piotrowską. Medal w imieniu aktorki odebrał dyrektor Teatru Narodowego  Jan Englert . Wcześniej taki medal otrzymał m.in. Andrzej Chyra, który przeszedł na galę ze swoim malutkim synkiem i partnerką.  Zobacz: Edyta Górniak uhonorowana medalem Ministerstwa Kultury!   Dominik Kluźniak z mężem na uroczystości rozdania medali Gloria Artis w Ministerstwie Kultury: Jan Frycz po odebraniu złotego medalu Gloria Artis za zasługi na rzecz kultury: Jan Englert przyjechał odbierać medal za Małgorzatę Kożuchowską:

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska o synku: "Pierwszy roczek, pierwszy kroczek". Jaś już chodzi!
Małgorzata Kożuchowska o synku: "Pierwszy roczek, pierwszy kroczek". Jaś już chodzi!

Jak pisaliśmy,  Małgorzata Kożuchowska od kiedy została mamą dostaje jeszcze więcej propozycji zawodowych . A bycie mamą to dla niej najważniejsza rola, dlatego aktorka mnie bywa, mniej się udziela publicznie i, jak mówi, stała się bardzo asertywna.  Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała ją, czy Kożuchowska z powodu ilości planów filmowych teraz pracuje 24 godziny na dobę. Co na to gwiazda? Syn Kożuchowskiej ma roczek i zaczął chodzić Nigdy nie byłam tak asertywna jak teraz, bo na świecie jest Janek - powiedziała Kożuchowska Małgorzata zdradziła też, że jej syn Jasio zaczął już chodzić. 10 października skończył roczek i... Pierwszy roczek, pierwszy kroczek, Jasio robi swoje 4 kroki, zatrzymuje się na kanapie i bije sobie  brawo - śmieje się dumna mama. Ale trzeba przyznać, że przez ostatnie miesiące aktorka ma pełne ręce roboty. Kożuchowska gra w serialu TVN "Druga szansa"  agentkę gwiazd. A także  w filmach "Kochaj" , wchodzącym niedługo do kin filmie " Listy do M 2 " oraz  międzynarodowej produkcji "Music, War and Love"   kręconej w Polsce .    Co ciekawe, w większości nowych ról Małgosia gra mamę i to synów.  Tak. Rola matki synów, wpadłam do szuflady kolejnej - śmieje się Kożuchowska. - Teraz gdy mam dziecko, trochę inne emocje są gdy gram matkę, bo jestem innym człowiekiem. Dochodzą inne emocje, które były nieznane - przyznała gwiazda w wywiadzie dla DDTVN. Zobacz: Małgorzata Kożuchowska z synkiem na spacerze. Jasio skończył roczek! Zdjęcia TYLKO na Party.pl Małgorzata Kożuchowska z rocznym synkiem Jasiem na ulicy: Małgorzata...

Małgorzata Kożuchowska odpowiada Joannie Horodyńskiej
ONS
Fleszstyle
Małgorzata Kożuchowska odpowiada na krytykę Joanny Horodyńskiej. Znikający post aktorki powrócił!
Małgorzata Kożuchowska odpowiada na krytykę Joanny Horodyńskiej. Znikający post aktorki powrócił!

Joanna Horodyńska na łamach magazynu "Party" skrytykowała głośną stylizację Małgorzaty Kożuchowskiej : Porwana w szpony wilka, pogrążona w otchłani najnowszych trendów, przeczołgana po żwirze. Było bardzo źle, powiało zimnym wiatrem ze wschodu. Te spodnie były fatalnym wyborem (…) Wada konstrukcyjna. Nieważne, czy włoży je ktoś zgrabny jak Małgosia czy niezgrabny, efekt będzie ten sam, tragiczny Aktorka rzadko kiedy decyduje się na odpowiedź. A jednak! Na jej Facebooku pojawił się krótki komentarz. O dziwo - gwiazda w ogóle nie ma pretensji do Joanny. Wręcz przeciwnie!   Małgorzata Kożuchowska odpowiada Joannie Horodyńskiej   Post, w którym aktorka pokazała screen magazynu "Party" i dopisała tylko - "Coś w tym jest;) Joanna Horodyńska love" pojawiał się i znikał kilkukrotnie. Na szczęście wszyscy fani Małgorzaty mogą już go zobaczyć i przekonać się, jak wielki dystans ma do siebie . Podziękować za krytykę potrafią tylko kobiety z klasą!   A co Wy sądzicie o tej stylizacji?   Małgorzata Kożuchowska odpowiada Joannie Horodyńskiej     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Coś w tym jest;) Joanna Horodyńska loveAda Fijał, Joanna Helena Horodynska Posted by Małgorzata Kożuchowska on  16 października 2015   Małgorzata Kożuchowska w spodniach z ogromnymi dziurami Joanna Horodyńska słusznie skrytykowała Małgorzatę Kożuchowską?    

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner