Untitled-1.jpg

Gwiazdy w czerni i bieli na imprezie ramówkowej Polsat Cafe

Untitled-1.jpg

Na imprezie ramówkowej stacji Polsat Cafe kilka gwiazd pojawiło się w klasycznych stylizacjach. Wśród nich były Kasia Cichopek (zobacz: Gwiazda w kreacji z sieciówki), Justyna Steczkowska, Agata Młynarska i Ewa Pacuła. Część z nich wybrała koktajlowe kreacje, a część postawiła na luz i casual.

Justyna Steczkowska przyszła w czarnej skórzanej sukience, do której dodała połyskującą torebkę ozdobioną frędzlami. Jednak nam najbardziej spodobały się jej naćwiekowane szpilki o ciekawym połączeniu kolorów nude, żółci i pomarańczu, które wydawałoby się że nie będą ze sobą współgrać.

Agata Młynarska na imprezę zdecydowała się założyć czarne rurki, biały top i marynarkę w tym samym kolorze. Do tego zestawu dobrała kopertówkę i czarne szpilki na kolorowej platformie. Oczywiście nie mogło zabraknąć jej nieodłącznego atrybutu, czarnych kujonek.

Ewa Pacuła nie była jedyną prezenterką, która pojawiła się na tym wydarzeniu w śnieżnobiałej sukience. Jednak według nas spośród wszystkich kreacji, w tym kolorze ta prezentowała się najlepiej. Złote puzderko uzupełniło prostą, ale szykowną stylizację.

Tak te i inne gwiazdy prezentowały się podczas imprezy ramówkowej Polsat Cafe:

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10