Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News

Gwiazdy programu "Gogglebox" nago! Akcję przeciwko hejterom zapoczątkował Mateusz Borkowski...

Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News

Mateusz Borkowski, którego doskonale znamy z programu "Gogglebox" znów zaskakuje! Niedawno chwalił się efektami spektakularnej metamorfozy w mediach społecznościowych, w końcu schudł aż 160 kilogramów. A teraz zdecydował się opublikować swoje nagie zdjęcie na Instagramie. W ten sposób walczy z hejterami! Jego śladem poszli pozostali uczestnicy zabawnego trio, które jest doskonale znane widzom "Gogglebox"! Zobaczcie te zaskakujące zdjęcia...

Gwiazdy "Gogglebox" nago!

Big Boy najwyraźniej miał już dosyć hejtu w sieci i opublikował swoje nagie zdjęcie z napisem "love haters". Za pomocą kontrowersji wzbudził zainteresowanie innych Internautów i mediów na ten powszechny problem. Pod jego nagim zdjęciem czytamy:

Love Haters ❤🔥❤🔥❤
Skóra w której żyje, z którą żyje i którą KOCHAM ❤🔥❤🔥❤
Pisz co chcesz bo możesz a u mnie i tak będzie:
GOODLIFE FOREVER ❤❤❤ - napisał na Instagramie.

Internauci pogratulowali mi pomysłu i poparli jego inicjatywę. Do akcji przyłączyli się dwaj inni uczestnicy "Gogglebox", którzy zasiadają na kanapie z Mateuszem Borkowskim. Damian Nagana potraktował akcję z typowym dla siebie poczuciem humoru i pod nagim zdjęciem napisał:

Zakryłbym sobie gazetą wyborczą, ale nie mam takich czasopism w domu.... @marek_morus_official też wrzuci takie tylko musi pójść do kiosku 😂😂😂 - czytamy na jego Instagramie.

Damian Nagana nago Instagram
Instagram

Niedługo potem zdjęcie w tym samym stylu wrzucił Marek Morus. I nominował kilka innych osób. Okazuje się, że akcja stała się wyzwaniem. Jednak nagie fotografie szybko zostały usunięte z Instagrama, być może dlatego, że naruszały regulamin serwisu, zostało jedynie zdjęcie Mateusza Borkowskiego! 

Podobają Wam się tego typu akcje?

 

Mateusz Borkowski jakiś czas temu chwalił się efektami spektakularnej metamorfozy!

Stare zdjęcia Mateusza Borkowskiego z "Gogglebox"
Instagram

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48