Party Stories
Gwiazdy Sopot Top of the Top Festival pozdrowienia
Newsy

Światowe gwiazdy pozdrawiają czytelników AfterParty.pl [WIDEO]

Amy Macdonald, Imany, Matt Dusk i inni

Dziś kilka godzin przed rozpoczęciem Sopot Top of the Top Festival 2013 odbyła się konferencja prasowa prezentująca artystów, którzy wystąpią podczas tego wielkiego muzycznego wydarzenia. Byliśmy tam z kamerą i udało nam się porozmawiać z kilkoma gwiazdami. Zanim jednak zobaczycie nasze wywiady obejrzyjcie pozdrowienia od Margaret, Imany, Amy Macdonald czy Matta Duska.

Gwiazdy podczas konferencji prasowej festiwalu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Belinda Carlisle uwielbia gejów
ONS
Newsy
Gwiazda lat 80-tych: Mam syna geja, dziadka Polaka i jeszcze tu wrócę
Zobacz nasz wywiad z Belindą Carlisle

Kilka tygodni temu w Sopocie gościł festiwal Top of The Top 2013, podczas którego wystąpiło wiele międzynarodowych i lokalnych gwiazd. Skupiono się przede wszystkim na najpopularniejszych wykonawcach z lat 80-tych, którzy przypomnieli swoje wielkie przeboje. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na Sopot Top of the Top Festival 2013 Jedną z gwiazd była Belinda Carlisle - żywa legenda muzyki pop tamtego okresu, autorka takich przebojów jak choćby "Heaven is a place on earth" czy "La Luna". Belinda to także ikona społeczności homoseksualnej, artystka wielokrotnie udzielała swojego poparcia tym środowiskom i podkreślała, jak ważną część jej bazy fanowskiej stanowią geje i lesbijki. W wywiadzie dla AfterParty.pl, który był jednocześnie jedynym udzielonym podczas wizyty w Polsce, Belinda przyznała, że jej znajomi to w 95% geje i lesbijki, również jej syn jest gejem i nie wyobraża sobie innej sytuacji. Dodała też, że uważa homoseksualistów za osoby z dużo lepszym gustem niż heteroseksualiści. Zobaczcie nasz wywiad z ikoną lat 80-tych poniżej: Gwiazdy podczas festiwalu Sopot Top of the Top 2013:

Imany zdobyła Bursztynowego Słowika Sopot Top of the Top Festival 2013
ONS
Newsy
Z ostatniej chwili: Imany najlepsza w Sopocie! Zdobyła Bursztynowego Słowika
Kto jeszcze został wyróżniony?

Właśnie zakończył się pierwszy dzień Sopot Top of the Top Festival 2013 . Podczas wieczoru odbył się konkurs o główną nagrodę muzycznego wydarzenia, którym jest Bursztynowy Słowik . Na scenie Opery Leśnej wystąpiło 12 najpopularniejszych artystów reprezentujących najróżniejsze gatunki muzyczne. Publiczność w smsowym głosowaniu uznała, że najlepiej tego wieczoru zaprezentowała Imany . się Nagrodę specjalną od radia RMF FM dostała Amy Macdonald .   Gospodarzami koncertu byli Agnieszka Popielewicz , Miss Nowego Jorku Davina Reeves oraz Maciej Dowbor . Zgadzacie się z werdyktem? Gwiazdy festiwalu pozdrawiają czytelników AfterParty.pl: Gwiazdy podczas konferencji Sopot Top of the Top Festival 2013:

Naga sesja w Top Model
tvn.pl
Newsy
Odpadł pierwszy facet w Top Model 4. Królowała nagość
Kto pożegnał się z programem?

Za nami kolejny odcinek czwartej edycji Top Model . Trzeba przyznać, że producenci formatu dbają o to, aby każda odsłona programu zapadła na długo w pamięć. Dziś najwięcej emocji spośród wszystkich zadań wywołała oczywiście naga sesja zdjęciowa. Nie wszyscy bowiem byli zachwyceni perspektywą paradowania bez ubrań przed fotografem i całą ekipą. Zobacz: Uczestnicy "Top Model" kompletnie nago podczas sesji. Nie wszyscy dali radę Jurorzy stanęli przed trudnym zadaniem wytypowania kolejnej osoby, która pożegna się z show. Tym razem wybór padł na Michała Kaszyńskiego i tym samym z rywalizacji odpadł pierwszy facet. Oglądaliście dzisiaj Top Model? Jak oceniacie poziom tej edycji? Zobacz: Fotograf poirytowany modelkami podczas nagiej sesji: "To nie jest żadna filozofia" Naga sesja w Top Model:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner